Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Orthomol (Ортомол) Natal (вітаміни для мами та малюка) 30 днів гранули №30
3 259,00 ₴
Orthomol
Код товару:
252825
У список

Orthomol (Ортомол) Natal (вітаміни для мами та малюка) 30 днів гранули №30

Orthomol
Упаковка В наявності
3 259,00 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 55 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може мати підвищений негативний вплив на здоров'я діабетиків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Orthomol
Форма товару Гранули
Штрих-код 1319904
Взаємодія з їжею Після їди
Кількість в упаковці 30
Бренд Orthomol
Призначення Вітаміни та мінерали
Серія Жіноче здоров'я
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція

Orthomol (Ортомол) Natal (вітаміни для мами та малюка) інструкція по застосуванню

Важливі мікроелементи під час вагітності та годування груддю.
Сама вагітність, як і наступний період годування груддю, є особливими етапами в житті багатьох жінок. Організм таких жінок має працювати максимально, а це означає, що потреба у певних мікроелементах перевищує звичайні потреби. Німецький комплекс Orthomol Natal (Ортомол Натал) забезпечує правильний розвиток плода під час вагітності, а під час грудного вигодовування насичує новонародженого необхідними нутрієнтами. Під час грудного вигодовування потреба у мікроелементах продовжує залишатися. Оскільки потреба дитини в поживних речовинах, одержуваних завдяки грудному молоку, необхідна здорового розвитку. Крім того, під час вагітності та пологів організмом жінки витрачається багато сил, які вона має відновити.

Ортомол Натал - поживні речовини для мами та дитини

Orthomol Natal поєднує необхідні мікроелементи (омега-3 жирні кислоти, вітамін D3, культури молочнокислих бактерій – лакто та біфідобактерії), які забезпечують правильний розвиток дитини та позитивного перебігу вагітності, а для сприяння нормальному зростанню тканин матері під час вагітності, необхідна наявність достатньої кількості фолієвої кислоти (Quatrefolic). Quatrefolic - це активна форма фолієвої кислоти, яка максимально засвоюється організмом і тому є більш біодоступною.

Важливі мікроелементи під час вагітності та годування груддю.
Оскільки фолієва кислота під час вагітності сприяє нормальному зростанню тканин матері, додатковий прийом гарантує необхідний рівень у вагітних жінок. І навпаки - низький рівень фолієвої кислоти є фактором ризику розвитку дефектів нервової трубки у плода, що росте. Позитивний ефект спостерігається при додатковому прийомі 400 мкг фолієвої кислоти щодня протягом як мінімум одного місяця до трьох місяців після зачаття. У свою чергу, залізо сприяє нормальному утворенню еритроцитів та гемоглобіну. Прийом матір'ю докозагексаєнової кислоти (DHA) сприяє нормальному розвитку мозку та очей у плода та немовляти, яке знаходиться на грудному вигодовуванні. Позитивний ефект виникає при щоденному споживанні 200 мг DHA на додаток до рекомендованої добової дози Омега-3. Холін сприяє нормальному метаболізму гомоцистеїну. Кальцій, магній, цинк, залізо, вітамін D, вітамін B12 та фолієва кислота відіграють важливу роль у поділі клітин. Вітамін С, вітамін В6, вітамін В12, вітамін D, фолієва кислота, залізо, цинк, селен та мідь сприяють нормальному функціонуванню імунної системи. Кальцій, вітамін С, вітамін К, вітамін D, а також цинк та магній сприяють підтримці нормальних кісток. Вітамін D сприяє нормальному засвоєнню та використанню кальцію. Йод та селен сприяють нормальній роботі щитовидної залози. Кальцій та магній сприяють нормальній роботі м'язів. Вітамін C, вітамін B2, вітамін B6, вітамін B12, фолієва кислота, ніацин, пантотенова кислота та магній допомагають зменшити втому. Лакто та біфідобактерії необхідні для нормалізації роботи ШКТ, зміцнення імунітету, а також при дисбактеріозах, розладах органів травлення тощо.

Комплекс Orthomol Natal сприяє вирішенню кількох проблем:

 • стимулює утворення еритроцитів;
 • покращує кисневий обмін;
 • стимулює правильний поділ клітин;
 • підтримує функцію щитовидної залози;
 • нормалізує гормональний фон жінки та обмін речовин;
 • зміцнює імунітет;
 • підвищує стійкість до стресів;
 • зменшує втому та підтримує життєвий тонус.

Забезпечити потреби вагітної та годуючої жінки у необхідній кількості нутрієнтами тільки харчуванням практично неможливо. Саме тому, прийом комплексу Orthomol Natal – найкраще рішення для повноцінного розвитку дитини та здоров'я матері.

Курс прийому

30 днів.

Форма випуску

Упаковка містить 30 щоденних порцій, загальна вага наповнення – 465г. В упаковку входить 30 пакетиків з порошком по - 14г та 3 капсули по - 1,5г.

Добова порція

1 пакетик з порошком (14г) та 3 капсули (1,5г).

Спосіб застосування та дози

Щодня приймати 3 капсули та один пакетик з порошком. Розчинити вміст 1 пакетика з порошком 150-200 мл води або фруктового соку, приймати під час або після їжі. Капсулу з корисними мікроорганізмами (пробіотиком) рекомендується приймати окремо увечері.

Протипоказання

Добова доза, що рекомендується, не повинна перевищуватися.

Вітамінний комплекс не є заміною харчових продуктів і не може замінити звичайний прийом їжі.

Перед початком прийому вітамінного комплексу рекомендуємо проконсультуватися з вашим лікарем.

Склад

Примітка до складу.

* Добова порція Orthomol Natal містить 1 пакетик з порошком та 3 капсули.

СкладДобова порція*% RM**
Вітаміни
Біотин 150 мкг 300
Вітамін A (бета-каротин) 333 мкг RE° (333 мкг RE°) 42
Вітамін B1 (Тіамін) 3 мг 273
Вітамін B12 9 мкг 360
Вітамін B2 (Рибофлавін) 3.5 мг 250
Вітамін B3 (Ніацин) 36 мг 225
Вітамін C 110 мг 138
Вітамін D 15 мкг(600 I.E.°) 300
Вітамін E (містить альфа- і гамма-токоферол) 36 мг 300
Вітамін K 60 мкг 80
Вітамін В6 5 мг 357
Пантотенова кислота 18 мг 300
Фолієва кислота 500 мкг 250
Мінерали та мікроелементи
Залізо 5 мг 36
Йод 150 мкг 100
Кальцій 200 мг 25
Мідь 1000 мкг 100
Магній 100 мг 27
Молібден 80 мкг 160
Селен 30 мкг 55
Хром 60 мкг 150
Цинк 5 мг 50
Незамінні жирні кислоти
Докозагексаєнова кислота (ДГК) з Омега-3 300 мг ***
Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) з Омега-3 40 мг ***
Омега-3-жирні кислоти 360 мг ***
Вторинні рослинні елементи
Зеаксантин 500 мкг ***
Лютеїн 2.5 мг ***
Мікроорганізми
Lactobacillus plantarum Bifidobacterium longum etc. 3 х 10 ***
Інші інгредієнти
Холін 100 мг ***

RE° = еквіваленти ретинолу

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку