Імуноглобулін антицитомегаловірусний ампули №10

КОД: 22162
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Імуноглобулін антицитомегаловірусний ампули №10

  1663,85 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 200 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних • add.ua-Імуноглобулін антицитомегаловірусний ампули №10-01
1663,85 грн.

Наявність: Є в наявності

Повтор замовлення
Замовлення кожні:
Кількість
Замовити в один клік
 • Виробник: Ні
 • Форма товару: Ампули
 • Реєстраційне посвідчення: 225/13-300200000
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

про застосування медичного імунобіологічного препарату

Імуноглобулін антицитомегаловірусний людини

Immunoglobulinum anticytomegalovirusum humanum


Загальна характеристика:

Міжнародна непатентована назва: сytomegalovirus immunoglobulin;

Основні властивості: прозора або з незначною опалесценцією безбарвна або жовтувата рідина. При зберіганні допускається поява незначного осаду який зникає при струшуванні.  Препарат є імунологічно активною білковою фракцією яка виділена із плазми крові людини перевіреної на відсутність антитіл до ВІЛ-1 ВІЛ-2 до вірусу гепатиту С та поверхневого антигену вірусу гепатиту В очищеної та концентрованої методом фракціонування спиртоводними розчинами для осадження яка пройшла стадію вірусної інактивації сольвент-детергентным методом. Вміст білка в 1 0 мл препарату від 0 09 г до 0 11 г. Вміст антитіл до цитомегаловірусу складає не менше 70 МО/мл. Препарат не містить консервантів та антибіотиків.


Якісний та кількісний склад:

Діючі речовини - специфічні антитіла до цитомегаловірусу - не менше 70 МО/мл;

Допоміжні речовини – гліцин (глікокол кислота амінооцтова) натрію хлорид.


Форма випуску. Розчин для ін'єкцій. 


Код АТС. J06BB09. Специфічні імуноглобуліни. Цитомегаловірусний імуноглобулін.


Імунологічні і біологічні властивості. Діючою основою препарату є антитіла специфічні до цитомегаловірусу зокрема імуноглобулін G. Специфічна активність препарату зумовлена віруснейтралізуючою дією антитіл. Імуноглобулін G спричиняє імуномодулюючий ефект впливаючи на різні ланки імунної системи людини та підвищує неспецифічну резистентність організму.


Показання для застосування. Препарат застосовують з метою лікування різної за клінічними проявами цитомегаловірусної інфекції у дорослих та дітей:

-          вагітних жінок з ускладненим акушерським анамнезом для попередження порушень перебігу вагітності (попередження загрози невиношування розвитку фетоплацентарної недостатності внутрішньоутробної загибелі плода);

- жінок з ускладненим акушерським анамнезом для попередження порушень перебігу вагітності що планується;

-          первинної ЦМВ-інфекції у вагітних жінок з необтяженим анамнезом для попередження акушерських ускладнень;

-          новонароджених і дітей молодшого віку що народжені інфікованими матерями та мають клінічні прояви захворювання;

-          дорослих з ураженням центральної нервової системи (ЦНС).


Спосіб застосування і дози. Імуноглобулін вводять внутрішньом'язово.

Для лікування цитомегаловірусної інфекції у вагітних та невагітних жінок з обтяженим акушерським анамнезом імуноглобулін вводять 4-5 разів по 1 5 мл (1 ампула) з інтервалом 3 або 5 днів в залежності від стану пацієнтки.

Для лікування ЦМВ-інфекцій з ураженям ЦНС дорослим імуноглобулін вводять 5 разів з дводобовим інтервалом у кількості 4 5 мл (3 ампули по 1 5 мл).

Для лікування ЦМВ-інфекцій у новонароджених імуноглобулін вводять 3 рази з інтервалом 2-3 дні по 0 5 мл/кг/добу.

Для лікування ЦМВ-інфекцій у дітей молодшого віку імуноглобулін вводять 4-5 разів з інтервалом 5 днів по 1 5 мл (1 ампула).


Побічна дія. Реакції на введення імуноглобуліну як правило відсутні. У поодиноких випадках можливі місцеві реакції у вигляді гіперемії та підвищення температури до 37 5 °С протягом першої доби. У людей із зміненою реактивністю можуть виникнути алергічні реакції різноманітного типу а у виключно рідких випадках - анафілактичний шок. У зв'язку з цим особи що одержали препарат повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин. Маніпуляційні кімнати повинні бути забезпечені засобами протишокової терапії.


Протипоказання. Введення імуноглобуліну протипоказане особам що мають в анамнезі тяжкі алергічні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим з алергічними захворюваннями в тому числі в в анамнезі в день введення імуноглобуліну та у наступні 3 доби рекомендуються антигістамінні препарати. Препарат не слід вводити внутрішньом’язово у випадках тяжкої тромбоцитопенії та інших порушеннях гемостазу.

Препарат протипоказаний при гіперчутливості до Ig людини особливо у рідкісних випадках при дефіциті Ig А та наявності антитіл проти Ig А.


Особливості застосування. Введення препарату внутрішньовенно заборонено!

Після введення імуноглобуліну щеплення проти кору та епідемічного паротиту проводять не раніше ніж через 2-3 місяці. Після вакцинації проти цих інфекцій імуноглобулін слід вводити не раніше ніж через 2 тижні. При необхідності використання імуноглобуліну раніше цього строку вакцинацію проти кору або епідемічного паротиту необхідно повторити. Щеплення проти інших інфекцій можуть бути проведені в будь-які терміни до або після введення імуноглобуліну. Особам з імунопатологічними системними захворюваннями (хвороби крові сполучної тканини нефрит та ін.) імуноглобулін варто вводити на фоні відповідної терапії.

Застосування при вагітності і годуванні груддю. Довготривалий клінічний досвід застосування імуноглобуліну не підтверджує якої-небудь негативної дії на матір та плід під час вагітності або на новонародженого.

Імуноглобулін виділяється з грудним молоком і тому може сприяти переносу захисних антитіл від матері до дитини що варто розглядати як позитивний ефект.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У комплексній терапії сумісний з різними групами протигерпетичних препаратів.

Несумісність. При введенні несумісний в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

Передозування. Не досліджувалось.

Вплив на здатність керування автотранспортом. Не впливає.


Умови зберігання. У сухому захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.


Термін придатності. 2 роки.


Умови відпуску. За рецептом.


Пакування. По 1 5 мл або 3 0 мл в ампулах. По 10 ампул у пачці.


Виробник. ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА» Україна.


Адреса. Україна 03680 м. Київ вул. М Амосова 9 тел. (044) 275-16-04 (044) 275-91-50 (044) 521-15-39.
У випадку побічної дії (ускладнення) після застосування МІБП необхідно направити термінове повідомлення до:

Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України (01021 м. Київ вул. Грушевського 7 тел: (044) 253-61-94);

Державного підприємства “Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України” (03151 м. Київ вул. Ушинського 40 тел. 393-75-86) та на адресу підприємства-виробника.


                        

ИНСТРУКЦИЯ

по применению медицинского иммунобиологического препарата

Иммуноглобулин антицитомегаловирусный человека

Immunoglobulinum anticytomegalovirusum humanum


Общая характеристика:

Международное непатентованное  название: сytomegalovirus immunoglobulin;

Основные свойства: прозрачная или с незначительной опалесценсией бесцветная или желтоватая жидкость. При хранении допускается появление незначительного осадка исчезающего при встряхивании. Препарат содержит иммунологически активную белковую фракцию выделенную из плазмы крови человека проверенной на отсутствие антител к ВИЧ-1 ВИЧ-2 к вирусу гепатита С и поверхностного антигена вируса гепатита В очищенной и концентрированной методом фракционирования спиртоводными осаждающими растворами прошедшей стадию вирусной инактивации сольвент-детергентным методом. Содержание белка в 1 0 мл препарата от 0 09 г до 0 11 г. Содержание антител к цитомегаловирусу составляет не менее 70 МЕ/мл. Препарат не содержит консервантов и антибиотиков.


Качественный и количественный состав:

Действующие вещества – специфические антитела к цитомегаловирусу - не менее 70 МЕ/мл;

Вспомогательные вещества – глицин (гликокол кислота аминоуксусная) натрия хлорид.


Форма выпуска. Раствор для инъекций.


Код АТС. J06BB09. Специфические иммуноглобулины. Цитомегаловирусный иммуноглобулин.


Иммунологические и биологические свойства. Действующей основой препарата являются антитела специфические к цитомегаловирусу в частности иммуноглобулин G. Специфическая активность препарата обусловлена вируснейтрализующим действием антител. Иммуноглобулин G вызывает иммуномодулирующий эффект влияя на разные звенья иммунной системы человека и повышает неспецифическую резистентность организма.


Показания к применению. Препарат применяют с целью лечения различной по клиническим проявлениям цитомегаловирусной инфекции у взрослых и детей:

-          беременных женщин с осложненным акушерским анамнезом для предупреждения нарушений течения беременности (предупреждения угрозы невынашивания развития фетоплацентарной недостаточности внутриутробной гибели плода);

-          женщин с осложненным акушерским анамнезом для предупреждения нарушений течения планируемой беременности;

-          первичной ЦМВ-инфекции у беременных женщин с несложненным анамнезом для предупреждения акушерских осложнений;

-          новорожденных и детей младшего возраста которые рождены инфицированными матерями и имеют клинические признаки заболевания;

-          взрослых с поражением центральной нервной системы (ЦНС).


Способ применения и дозы. Иммуноглобулин вводят внутримышечно.

Для лечения цитомегаловирусной инфекции у беременных и небеременных женщин с отягощенным акушерским анамнезом иммуноглобулин вводят 4-5 раз по 1 5 мл (1 ампула) с интервалом 3 или 5 дней в зависимости от состояния пациентки.

Для лечения ЦМВ-инфекции с поражением ЦНС у взрослых иммуноглобулин вводят 5 раз с двухсуточным интервалом в количестве 4 5 мл (3 ампулы по 1 5 мл).

Для лечения ЦМВ-инфекции у новорожденных иммуноглобулин вводят 3 раза с интервалом 2-3 дня по 0 5 мл/кг/сутки.

Для лечения ЦМВ-инфекции у детей младшего возраста иммуноглобулин вводят 4-5 раз с интервалом 5 дней по 1 5 мл (1 ампула).


Побочное действие. Реакции на введение иммуноглобулина как правило отсутствуют. В единичных случаях возможны местные реакции в форме гиперемии и повышения температуры до 37 5 0С в течении первых суток. У людей с изменённой реактивностью могут развиться аллергические реакции разнообразного типа а в исключительно редких случаях - анафилактический шок. В связи с этим лица получившие препарат должны находиться под медицинским наблюдением в течение 30 минут. Манипуляционные комнаты должны быть обеспечены средствами противошоковой терапии.


Противопоказания. Введение иммуноглобулина противопоказано лицам имеющим в анамнезе тяжелые аллергические реакции на введение белковых препаратов крови человека. Больным с аллергическими заболеваниями в том числе в анамнезе в день введения  иммуноглобулина и в последующие 3 суток рекомендуются антигистаминные препараты. Препарат не следует вводить внутримышечно в случаях тяжелой тромбоцитопении и других нарушениях гемостаза.

Препарат противопоказан при гиперчувствительности к Ig человека особенно в редких случаях при дефиците Ig А и наличии антител против Ig А.


Особенности применения. Введение препарата внутривенно запрещено!

После введения иммуноглобулина прививку против кори и эпидемического паротита проводят не ранее чем через 2-3 месяца. После вакцинации против этих инфекций иммуноглобулин вводят не ранее чем через 2 недели. При необходимости использования иммуноглобулина ранее этого срока вакцинацию против кори или эпидемического паротита следует повторить. Прививки против других инфекций могут быть проведены в любые сроки до и после введения иммуноглобулина. Лицам с иммунопатологическими системными заболеваниями (болезни крови соединительной ткани нефрит и др.) иммуноглобулин следует вводить на фоне соответствующей терапии.

Применение во время беременности и кормления грудью. Долговременный клинический опыт применения иммуноглобулина не подтверждает какого-либо отрицательного воздействия на мать и плод при беременности или на новорожденного.

Иммуноглобулин выделяется с грудным молоком и поэтому может способствовать переносу защитных антител от матери к ребенку что следует расценивать  как положительный эффект.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами. В комплексной терапии совместим с различными группами противогерпетических препаратов.

Несовместимость. При введении несовместим в одном шприце с другими лекарственными средствами.

Передозировка. Не исследовалась.

Влияние на способность управления автотранспортом . Не влияет.


Условия хранения. В сухом защищенном от света месте при температуре от 2 до 8 ºС.

Хранить в недоступном для детей месте.


Срок годности. 2 года.


Условия отпуска. По рецепту.


Упаковка. По 1 5 мл или 3 0 мл в ампулах. По 10 ампул в пачке.


Производитель. ООО «БИОФАРМА ПЛАЗМА» Украина.

Адрес. Украина 03680 г. Киев ул. Н. Амосова 9 тел. (044) 275-16-04 (044) 275-91-50 (044) 521-15-39.

В случае побочного действия (осложнения) после применения МИБП необходимо направить срочное сообщение в:

Управление лекарственных средств и медицинской продукции  МЗ Украины (01021 г. Киев ул. Грушевского 7 тел: (044) 253-61-94);

Государственное предприятие "Государственный экспертный центр Министерства здравоохранения Украины" (03151 г. Киев ул. Ушинского 40 тел. (044) 393-75-86) и по адресу предприятия-производителя.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Количество в упаковке 10
Форма товару Ампули
Виробник Недоступний
Реєстраційне посвідчення 225/13-300200000
Головний медикамент Иммуноглобулин
код моріону 31442
Відгуки
Напишіть власний відгук

Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ТІЛЬКИ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Акции
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення