Імуноглобулін антицитомегаловірусний ампули №10

КОД: 22162
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Імуноглобулін антицитомегаловірусний ампули №10

  0,00 грн.

  Доступность: знятий з продажу

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 200 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних


 • add.ua-Імуноглобулін антицитомегаловірусний ампули №10-02

Наявність: Відсутній на складі

 • Виробник: Ні
 • Форма товару: Ампули
 • Реєстраційне посвідчення: 225/13-300200000
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

про застосування медичного імунобіологічного препарату

Імуноглобулін антицитомегаловірусний людини

Immunoglobulinum anticytomegalovirusum humanum


Загальна характеристика:

Міжнародна непатентована назва: сytomegalovirus immunoglobulin;

Основні властивості: прозора або з незначною опалесценцією безбарвна або жовтувата рідина. При зберіганні допускається поява незначного осаду який зникає при струшуванні.  Препарат є імунологічно активною білковою фракцією яка виділена із плазми крові людини перевіреної на відсутність антитіл до ВІЛ-1 ВІЛ-2 до вірусу гепатиту С та поверхневого антигену вірусу гепатиту В очищеної та концентрованої методом фракціонування спиртоводними розчинами для осадження яка пройшла стадію вірусної інактивації сольвент-детергентным методом. Вміст білка в 1 0 мл препарату від 0 09 г до 0 11 г. Вміст антитіл до цитомегаловірусу складає не менше 70 МО/мл. Препарат не містить консервантів та антибіотиків.


Якісний та кількісний склад:

Діючі речовини - специфічні антитіла до цитомегаловірусу - не менше 70 МО/мл;

Допоміжні речовини – гліцин (глікокол кислота амінооцтова) натрію хлорид.


Форма випуску. Розчин для ін'єкцій. 


Код АТС. J06BB09. Специфічні імуноглобуліни. Цитомегаловірусний імуноглобулін.


Імунологічні і біологічні властивості. Діючою основою препарату є антитіла специфічні до цитомегаловірусу зокрема імуноглобулін G. Специфічна активність препарату зумовлена віруснейтралізуючою дією антитіл. Імуноглобулін G спричиняє імуномодулюючий ефект впливаючи на різні ланки імунної системи людини та підвищує неспецифічну резистентність організму.


Показання для застосування. Препарат застосовують з метою лікування різної за клінічними проявами цитомегаловірусної інфекції у дорослих та дітей:

-          вагітних жінок з ускладненим акушерським анамнезом для попередження порушень перебігу вагітності (попередження загрози невиношування розвитку фетоплацентарної недостатності внутрішньоутробної загибелі плода);

- жінок з ускладненим акушерським анамнезом для попередження порушень перебігу вагітності що планується;

-          первинної ЦМВ-інфекції у вагітних жінок з необтяженим анамнезом для попередження акушерських ускладнень;

-          новонароджених і дітей молодшого віку що народжені інфікованими матерями та мають клінічні прояви захворювання;

-          дорослих з ураженням центральної нервової системи (ЦНС).


Спосіб застосування і дози. Імуноглобулін вводять внутрішньом'язово.

Для лікування цитомегаловірусної інфекції у вагітних та невагітних жінок з обтяженим акушерським анамнезом імуноглобулін вводять 4-5 разів по 1 5 мл (1 ампула) з інтервалом 3 або 5 днів в залежності від стану пацієнтки.

Для лікування ЦМВ-інфекцій з ураженям ЦНС дорослим імуноглобулін вводять 5 разів з дводобовим інтервалом у кількості 4 5 мл (3 ампули по 1 5 мл).

Для лікування ЦМВ-інфекцій у новонароджених імуноглобулін вводять 3 рази з інтервалом 2-3 дні по 0 5 мл/кг/добу.

Для лікування ЦМВ-інфекцій у дітей молодшого віку імуноглобулін вводять 4-5 разів з інтервалом 5 днів по 1 5 мл (1 ампула).


Побічна дія. Реакції на введення імуноглобуліну як правило відсутні. У поодиноких випадках можливі місцеві реакції у вигляді гіперемії та підвищення температури до 37 5 °С протягом першої доби. У людей із зміненою реактивністю можуть виникнути алергічні реакції різноманітного типу а у виключно рідких випадках - анафілактичний шок. У зв'язку з цим особи що одержали препарат повинні перебувати під медичним наглядом протягом 30 хвилин. Маніпуляційні кімнати повинні бути забезпечені засобами протишокової терапії.


Протипоказання. Введення імуноглобуліну протипоказане особам що мають в анамнезі тяжкі алергічні реакції на введення білкових препаратів крові людини. Хворим з алергічними захворюваннями в тому числі в в анамнезі в день введення імуноглобуліну та у наступні 3 доби рекомендуються антигістамінні препарати. Препарат не слід вводити внутрішньом’язово у випадках тяжкої тромбоцитопенії та інших порушеннях гемостазу.

Препарат протипоказаний при гіперчутливості до Ig людини особливо у рідкісних випадках при дефіциті Ig А та наявності антитіл проти Ig А.


Особливості застосування. Введення препарату внутрішньовенно заборонено!

Після введення імуноглобуліну щеплення проти кору та епідемічного паротиту проводять не раніше ніж через 2-3 місяці. Після вакцинації проти цих інфекцій імуноглобулін слід вводити не раніше ніж через 2 тижні. При необхідності використання імуноглобуліну раніше цього строку вакцинацію проти кору або епідемічного паротиту необхідно повторити. Щеплення проти інших інфекцій можуть бути проведені в будь-які терміни до або після введення імуноглобуліну. Особам з імунопатологічними системними захворюваннями (хвороби крові сполучної тканини нефрит та ін.) імуноглобулін варто вводити на фоні відповідної терапії.

Застосування при вагітності і годуванні груддю. Довготривалий клінічний досвід застосування імуноглобуліну не підтверджує якої-небудь негативної дії на матір та плід під час вагітності або на новонародженого.

Імуноглобулін виділяється з грудним молоком і тому може сприяти переносу захисних антитіл від матері до дитини що варто розглядати як позитивний ефект.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. У комплексній терапії сумісний з різними групами протигерпетичних препаратів.

Несумісність. При введенні несумісний в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

Передозування. Не досліджувалось.

Вплив на здатність керування автотранспортом. Не впливає.


Умови зберігання. У сухому захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.


Термін придатності. 2 роки.


Умови відпуску. За рецептом.


Пакування. По 1 5 мл або 3 0 мл в ампулах. По 10 ампул у пачці.


Виробник. ТОВ «БІОФАРМА ПЛАЗМА» Україна.


Адреса. Україна 03680 м. Київ вул. М Амосова 9 тел. (044) 275-16-04 (044) 275-91-50 (044) 521-15-39.
У випадку побічної дії (ускладнення) після застосування МІБП необхідно направити термінове повідомлення до:

Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України (01021 м. Київ вул. Грушевського 7 тел: (044) 253-61-94);

Державного підприємства “Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України” (03151 м. Київ вул. Ушинського 40 тел. 393-75-86) та на адресу підприємства-виробника.


                        

ИНСТРУКЦИЯ

по применению медицинского иммунобиологического препарата

Иммуноглобулин антицитомегаловирусный человека

Immunoglobulinum anticytomegalovirusum humanum


Общая характеристика:

Международное непатентованное  название: сytomegalovirus immunoglobulin;

Основные свойства: прозрачная или с незначительной опалесценсией бесцветная или желтоватая жидкость. При хранении допускается появление незначительного осадка исчезающего при встряхивании. Препарат содержит иммунологически активную белковую фракцию выделенную из плазмы крови человека проверенной на отсутствие антител к ВИЧ-1 ВИЧ-2 к вирусу гепатита С и поверхностного антигена вируса гепатита В очищенной и концентрированной методом фракционирования спиртоводными осаждающими растворами прошедшей стадию вирусной инактивации сольвент-детергентным методом. Содержание белка в 1 0 мл препарата от 0 09 г до 0 11 г. Содержание антител к цитомегаловирусу составляет не менее 70 МЕ/мл. Препарат не содержит консервантов и антибиотиков.


Качественный и количественный состав:

Действующие вещества – специфические антитела к цитомегаловирусу - не менее 70 МЕ/мл;

Вспомогательные вещества – глицин (гликокол кислота аминоуксусная) натрия хлорид.


Форма выпуска. Раствор для инъекций.


Код АТС. J06BB09. Специфические иммуноглобулины. Цитомегаловирусный иммуноглобулин.


Иммунологические и биологические свойства. Действующей основой препарата являются антитела специфические к цитомегаловирусу в частности иммуноглобулин G. Специфическая активность препарата обусловлена вируснейтрализующим действием антител. Иммуноглобулин G вызывает иммуномодулирующий эффект влияя на разные звенья иммунной системы человека и повышает неспецифическую резистентность организма.


Показания к применению. Препарат применяют с целью лечения различной по клиническим проявлениям цитомегаловирусной инфекции у взрослых и детей:

-          беременных женщин с осложненным акушерским анамнезом для предупреждения нарушений течения беременности (предупреждения угрозы невынашивания развития фетоплацентарной недостаточности внутриутробной гибели плода);

-          женщин с осложненным акушерским анамнезом для предупреждения нарушений течения планируемой беременности;

-          первичной ЦМВ-инфекции у беременных женщин с несложненным анамнезом для предупреждения акушерских осложнений;

-          новорожденных и детей младшего возраста которые рождены инфицированными матерями и имеют клинические признаки заболевания;

-          взрослых с поражением центральной нервной системы (ЦНС).


Способ применения и дозы. Иммуноглобулин вводят внутримышечно.

Для лечения цитомегаловирусной инфекции у беременных и небеременных женщин с отягощенным акушерским анамнезом иммуноглобулин вводят 4-5 раз по 1 5 мл (1 ампула) с интервалом 3 или 5 дней в зависимости от состояния пациентки.

Для лечения ЦМВ-инфекции с поражением ЦНС у взрослых иммуноглобулин вводят 5 раз с двухсуточным интервалом в количестве 4 5 мл (3 ампулы по 1 5 мл).

Для лечения ЦМВ-инфекции у новорожденных иммуноглобулин вводят 3 раза с интервалом 2-3 дня по 0 5 мл/кг/сутки.

Для лечения ЦМВ-инфекции у детей младшего возраста иммуноглобулин вводят 4-5 раз с интервалом 5 дней по 1 5 мл (1 ампула).


Побочное действие. Реакции на введение иммуноглобулина как правило отсутствуют. В единичных случаях возможны местные реакции в форме гиперемии и повышения температуры до 37 5 0С в течении первых суток. У людей с изменённой реактивностью могут развиться аллергические реакции разнообразного типа а в исключительно редких случаях - анафилактический шок. В связи с этим лица получившие препарат должны находиться под медицинским наблюдением в течение 30 минут. Манипуляционные комнаты должны быть обеспечены средствами противошоковой терапии.


Противопоказания. Введение иммуноглобулина противопоказано лицам имеющим в анамнезе тяжелые аллергические реакции на введение белковых препаратов крови человека. Больным с аллергическими заболеваниями в том числе в анамнезе в день введения  иммуноглобулина и в последующие 3 суток рекомендуются антигистаминные препараты. Препарат не следует вводить внутримышечно в случаях тяжелой тромбоцитопении и других нарушениях гемостаза.

Препарат противопоказан при гиперчувствительности к Ig человека особенно в редких случаях при дефиците Ig А и наличии антител против Ig А.


Особенности применения. Введение препарата внутривенно запрещено!

После введения иммуноглобулина прививку против кори и эпидемического паротита проводят не ранее чем через 2-3 месяца. После вакцинации против этих инфекций иммуноглобулин вводят не ранее чем через 2 недели. При необходимости использования иммуноглобулина ранее этого срока вакцинацию против кори или эпидемического паротита следует повторить. Прививки против других инфекций могут быть проведены в любые сроки до и после введения иммуноглобулина. Лицам с иммунопатологическими системными заболеваниями (болезни крови соединительной ткани нефрит и др.) иммуноглобулин следует вводить на фоне соответствующей терапии.

Применение во время беременности и кормления грудью. Долговременный клинический опыт применения иммуноглобулина не подтверждает какого-либо отрицательного воздействия на мать и плод при беременности или на новорожденного.

Иммуноглобулин выделяется с грудным молоком и поэтому может способствовать переносу защитных антител от матери к ребенку что следует расценивать  как положительный эффект.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами. В комплексной терапии совместим с различными группами противогерпетических препаратов.

Несовместимость. При введении несовместим в одном шприце с другими лекарственными средствами.

Передозировка. Не исследовалась.

Влияние на способность управления автотранспортом . Не влияет.


Условия хранения. В сухом защищенном от света месте при температуре от 2 до 8 ºС.

Хранить в недоступном для детей месте.


Срок годности. 2 года.


Условия отпуска. По рецепту.


Упаковка. По 1 5 мл или 3 0 мл в ампулах. По 10 ампул в пачке.


Производитель. ООО «БИОФАРМА ПЛАЗМА» Украина.

Адрес. Украина 03680 г. Киев ул. Н. Амосова 9 тел. (044) 275-16-04 (044) 275-91-50 (044) 521-15-39.

В случае побочного действия (осложнения) после применения МИБП необходимо направить срочное сообщение в:

Управление лекарственных средств и медицинской продукции  МЗ Украины (01021 г. Киев ул. Грушевского 7 тел: (044) 253-61-94);

Государственное предприятие "Государственный экспертный центр Министерства здравоохранения Украины" (03151 г. Киев ул. Ушинского 40 тел. (044) 393-75-86) и по адресу предприятия-производителя.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Об'єм Ні
Количество в упаковке 10
Форма товару Ампули
Виробник Ні
Реєстраційне посвідчення 225/13-300200000
Головний медикамент Иммуноглобулин
код моріону 31442
Відгуки
Напишіть власний відгук

Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь

Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ТІЛЬКИ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення