Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Інфулган розчин для інфузій 200 мг пляшка 20 мл
49,00 ₴
Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
Код товару:
204523
У список

Інфулган розчин для інфузій 200 мг пляшка 20 мл

Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
Упаковка В наявності
49,00 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
Форма товару Розчин
шт. 1
Штрих-код 4820023313828
Головний медикамент Інфулган
Бренд Гематоген
код моріону 166137
Об'єм 20 мл
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/11955/01/01
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 01.07.2022
Провірено
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату


ІНФУЛГАН

(INFULGAN®)


Склад:

діюча речовина: парацетамол;

1 мл розчину містить парацетамолу 10 мг;

допоміжні речовини: кислота лимонна моногідрат; натрію цитрат; сорбіт (Е 420) натрію сульфіт безводний (Е 221) вода для ін’єкцій.


Лікарська форма. Розчин для інфузій.


Фармакотерапевтична група.

Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B E01.


Клінічні характеристики.

Показання.

Дорослі: короткочасне лікування больового синдрому середньої інтенсивності особливо у післяопераційному періоді.

 Короткочасне лікування гіпертермічних реакцій.

Діти: симптоматичне лікування болю та гіпертермії у післяопераційному періоді.


Протипоказання.

Підвищена чутливість до парацетамолу та інших компонентів препарату. Тяжка гепатоцелюлярна недостатність.


Спосіб застосування та дози.

Інфулган застосовують для швидкого зняття больового та/або гіпертермічного синдрому коли необхідним є виключно внутрішньовенний шлях введення препарату.

При застосуванні препарату дітям перед початком інфузії з флакона відбирають надлишок препарату і залишають об’єм розчину що відповідає разовій дозі.

Тривалість внутрішньовенної інфузії повинна становити 15 хв.

Дорослі та діти з масою тіла 50 кг та більше.

Максимальна разова доза становить 1000 мг парацетамолу.

Максимальна добова доза – 4 г. Інтервал між введенням препарату повинен становити не менше 4 годин. Звичайно застосовують від 1 до 4 інфузій протягом першої доби від початку больового синдрому (післяопераційний період) за необхідності тривалість лікування можна збільшити однак вона не повинна перевищувати 72 годин (3 діб) загальна кількість
інфузій – не більше 12.

Діти з масою тіла від 33 кг до 50 кг.

По 15 мг/кг парацетамолу на введення тобто 1 5 мл/кг. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 60 мг/кг маси тіла. Мінімальний інтервал між введеннями повинен становити 4 години. Тривалість лікування звичайно не перевищує 4 інфузій протягом однієї доби.

Діти з масою тіла від 10 кг до 33 кг.

По 15 мг/кг парацетамолу на введення тобто 1 5 мл/кг. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 60 мг/кг маси тіла. Мінімальний інтервал між введеннями повинен становити 4 години. Тривалість лікування звичайно не перевищує 4 інфузій протягом однієї доби.


У дорослих пацієнтів з нирковою недостатністю (кліренс креатиніну £ 30 мл/хв) інтервал між прийомами має зростати до 6 годин. Тривалість лікування не повинна перевищувати 48 годин.


Побічні реакції.

Системи органів

Рідко спостерігалися

>1/10000 <1/1000

Дуже рідко спостерігалися

<1/10000

Окремі повідомлення

Загальні реакції

Нездужання

Реакції гіперчутливості

Анафілактичний шок

Серцево-судинна система

Артеріальна гіпотензіяТравна система

Зростання рівня печінкових трансаміназКровотворна системаТромбоцитопенія лейкопенія нейтропенія

У поодиноких випадках спостерігалося просте або уртикарне висипання на шкірі також відомо про випадок анафілактичного шоку та тромбоцитопенії.


Передозування.

Ризик токсичної дії препарату зростає в осіб літнього віку дітей пацієнтів з печінковою недостатністю у випадках хронічного алкоголізму при наявності аліментарної дистрофії та в осіб зі зниженою ферментативною активністю. У зазначених випадках передозування може бути летальним.

Симптоми з’являються  протягом перших 24 годин та проявляються нудотою блюванням анорексією блідістю болем у животі.

Передозування у дорослих може бути при одноразовому введенні дози 7 5 г та більше у дітей – 140 мг/кг маси тіла. При цьому розвивається цитоліз печінки печінкова недостатність метаболічний ацидоз енцефалопатія що може призвести до коми та смерті пацієнта. Протягом 12-48 годин зростає рівень печінкових трансаміназ (АСТ АЛТ) лактатдегідрогенази білірубіну та зменшується рівень протромбіну. Клінічні симптоми ушкодження печінки проявляються після двох діб та досягають максимуму після 4-6 днів.

Лікування: введення донаторів SH-груп і попередників синтезу глутатіону-метіоніну через
8-9 годин після передозування та N-ацетилцистеїну – через 12 годин. Необхідність  проведення додаткових терапевтичних заходів (подальше введення метіоніну внутрішньовенне введення N-ацетилцистеїну) визначають залежно від концентрації парацетамолу в крові а також від часу що пройшов після його прийому.


Застосування в період вагітності або годування груддю.

Даних стосовно негативного впливу парацетамолу для внутрішньовенного застосування на розвиток плода або фетотоксичні ефекти немає однак перед застосуванням препарату слід уважно оцінити співвідношення користь/ризик та протягом застосування препарату за вагітною жінкою потрібно встановити ретельне спостереження.

Парацетамол здатний проникати у грудне молоко. На час лікування препаратом необхідно припинити годування груддю.


Діти.

Застосовують дітям віком від 1 року з масою тіла більше 10 кг тільки для симптоматичного лікування болю та гіпертермії у післяопераційних хворих.


Особливості застосування.

З обережністю застосовують препарат при наявності у пацієнта:

 • гепатоцелюлярної недостатності;
 • тяжкої ниркової недостатності (кліренс креатиніну менше 30 мл/хв);
 • хронічного алкоголізму;
 • аліментарного виснаження (зниження резерву глютатіону в печінці);
 • зневоднення.

Ризик розвитку ушкоджень печінки при лікуванні Інфулганом зростає у хворих з алкогольним гепатозом.

Застосування Інфулгану може негативно впливати на результати лабораторних досліджень при кількісному визначенні вмісту глюкози та сечової кислоти в плазмі крові.

Під час тривалого лікування потрібен контроль картини периферичної крові та функціонального стану печінки.

Препарат застосовують за один прийом залишки виливають. Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з  іншими механізмами.

Не впливає.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Пробенецид вдвічі знижує кліренс парацетамолу шляхом блокування його зв’язування з глюкуроновою кислотою тому при комбінованій терапії з пробенецидом дозу парацетамолу потрібно знизити.

Саліцилати можуть збільшувати період напіввиведення парацетамолу з організму.

Індуктори мікросомального окиснювання в печінці (фенітоїн етанол барбітурати рифампіцин фенілбутазон трициклічні антидепресанти) можуть сприяти розвитку тяжких інтоксикацій навіть при невеликому передозуванні.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Інфулган (парацетамол) чинить болезаспокійливу та жарознижувальну дію. Парацетамол блокує циклооксигеназу (ЦОГ) I і II тільки в центральній нервовій системі впливаючи на центри болю й терморегуляції. У збуджених тканинах клітинні пероксидази нейтралізують вплив парацетамолу на ЦОГ що пояснює практично повну відсутність протизапального ефекту. Відсутність впливу на синтез простагландинів у периферичних тканинах обумовлює відсутність у препарату негативного впливу на водно-сольовий обмін (затримка натрію й води) і слизову травного тракту.

Фармакокінетика. Час максимальної концентрації в плазмі крові досягається через 15 хв; максимальна концентрація – 15-30 мкг/мл. Об’єм розподілу становить 1 л/кг. Парацетамол слабко зв'язується з білками плазми; проникає через гематоенцефалічний бар’єр; метаболізується в печінці з утворенням глюкуронідів і сульфатів. Невелика частина (4 %) метаболізується цитохромом Р450 з утворенням проміжного метаболіту
(N-ацетилбензохіноніміну) що у нормальних умовах швидко знешкоджується відновленим глютатіоном і виводиться із сечею після зв'язування з цистеїном і меркаптопуриновою кислотою. Однак при масивному отруєнні кількість цього токсичного метаболіту зростає. Період напіввиведення у дорослих – 2 7 години у дітей – 1 5-2 години у немовлят –
3 5 години загальний кліренс – 18 л/годину. Парацетамол виводиться головним чином із сечею; 90 % прийнятої дози виводиться нирками протягом 24 годин в основному у вигляді глюкуроніду (60-80 %) і сульфату (20-30 %). Менше 5 % виводиться в незміненому стані. При тяжкій нирковій недостатності (кліренс креатиніну нижче 10-30 мл/хв) виведення парацетамолу трохи уповільнюється а період напіввиведення становить 2-5 3 години. Швидкість виведення глюкуроніду та сульфату в пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю в 3 рази менше ніж у здорових добровольців.

Фармакокінетика у дітей практично не відрізняється від такої у дорослих за винятком коротшого періоду напіввиведення з плазми крові (1 5-2 години). У дітей віком до 10 років суттєво знижена кон’югація з глюкуроновою кислотою та більш підвищена – із сульфатами порівняно з дорослими.


Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий безбарвний або злегка жовтуватий розчин.


Термін придатності.

2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.


Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.


Упаковка. По 20 мл 50 мл або 100 мл у пляшці. По 1 пляшці у пачці.


Категорія відпуску.

За рецептом.


Виробник.

ТОВ «Юрія-Фарм».


Місцезнаходження.

ТОВ «Юрія-Фарм» Україна 03680 м. Київ вул. М. Амосова 10

Завантажити повну інструкцію
Подібний терапевтичний ефект
 1. Парацетамол Євро 10 мг/мл розчин 100 мл №12
  Парацетамол Євро 10 мг/мл розчин 100 мл №12
  S.C. Infomed Fluids (Румунія)
  Код товару: 264117
  Немає в наявності
 2. Ефералган 3% розчин оральний	90 мл
  Ефералган 3% розчин оральний 90 мл
  UPSA (Франція)
  Код товару: 733
  Упаковка В наявності
  146,00 ₴
 3. Анапірон розчин для інфузій 10 мг/мл контейнер 100 мл
  Упаковка В наявності
  126,40 ₴
 4. Інфулган 1000 мг розчин для інфузій 100 мл
  Інфулган 1000 мг розчин для інфузій 100 мл
  Юрія-Фарм ТОВ (Україна, Київ)
  Код товару: 165068
  Упаковка В наявності
  113,00 ₴
 5. Ефералган 500 мг таблетки шипучі №16
  Упаковка В наявності
  106,30 ₴
  1/4 упаковки
  В наявності
  26,58 ₴
 6. Ефералган 150 мг супозиторії №10
  Ефералган 150 мг супозиторії №10
  UPSA (Франція)
  Код товару: 2953
  Упаковка В наявності
  88,50 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  44,25 ₴
 7. Ефералган 80 мг супозиторії №10
  Ефералган 80 мг супозиторії №10
  UPSA (Франція)
  Код товару: 2658
  Упаковка В наявності
  83,20 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  41,60 ₴
 8. Панадол Бебі 120мг/5мл суспензія оральна флакон 100 мл
  Упаковка В наявності
  75,60 ₴
 9. Парацетамол-Вішфа 120 мг/5 мл сироп 90 мл ціна
  Парацетамол-Вішфа 120 мг/5 мл сироп 90 мл
  Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Житомир)
  Код товару: 247524
  Упаковка В наявності
  68,20 ₴
 10. Піарон суспензІя 120 мг/5 мл флакон 100 мл
  Піарон суспензІя 120 мг/5 мл флакон 100 мл
  Kusum Healthcare (Індія)
  Код товару: 203216
  Упаковка В наявності
  45,40 ₴
 11. Піарон 500 мг таблетки №20
  Піарон 500 мг таблетки №20
  Kusum Healthcare (Індія)
  Код товару: 196936
  Упаковка В наявності
  40,20 ₴
  1/2 упаковки
  В наявності
  20,10 ₴
 12. Парацетамол суп. рект. 150 мг №10
  Парацетамол суп. рект. 150 мг №10
  Фармекс Груп ТОВ (Україна,Бориспіль)
  Код товару: 243190
  Упаковка В наявності
  35,10 ₴
 13. Парацетамол сироп для дітей 100 мл
  Парацетамол сироп для дітей 100 мл
  Борщагівський ХФЗ ЗАТ НВЦ (Україна, Київ)
  Код товару: 12245
  Упаковка В наявності
  34,00 ₴
 14. Панадол 500 мг таблетки №12
  Панадол 500 мг таблетки №12
  GlaxoSmithKline Dangarvan (Ірландія)
  Код товару: 763
  Упаковка В наявності
  26,40 ₴
 15. Парацетамол Дарниця 500 мг таблетки №10
  Парацетамол Дарниця 500 мг таблетки №10
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 232464
  Упаковка В наявності
  26,20 ₴
 16. Парацетамол Беби 120 мг/5 мл суспензия 100 мл
  Парацетамол Беби 120 мг/5 мл суспензия 100 мл
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 236635
  Упаковка В наявності
  24,67 ₴
 17. Парацетамол сироп для дітей 50 мл
  Парацетамол сироп для дітей 50 мл
  Борщагівський ХФЗ ЗАТ НВЦ (Україна, Київ)
  Код товару: 8362
  Упаковка В наявності
  17,20 ₴
 18. Парацетамол 500 мг капсулы №10 недорого
  Парацетамол 500 мг капсули №10
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 248448
  Упаковка В наявності
  14,20 ₴
 19. Парацетамол Дарниця 200 мг таблетки №10
  Парацетамол Дарниця 200 мг таблетки №10
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 3343
  Упаковка В наявності
  12,80 ₴
 20. Парацетамол 325 мг таблетки №10
  Парацетамол 325 мг таблетки №10
  Здоров'я ТОВ (Україна, Харків)
  Код товару: 238747
  Упаковка В наявності
  11,90 ₴

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку