Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Ультрафастин 2.5% гель 30 г
124,20 ₴
Medana Pharma S. A. (Польща)
Код товару:
147177
У список

Ультрафастин 2.5% гель 30 г

Medana Pharma S. A. (Польща)
Упаковка В наявності
124,20 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно
від 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 35 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 60 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям дітям з 15 роківдітям з 15 років
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Medana Pharma S. A. (Польща)
Форма товару Гель
шт. 1
Штрих-код 5907529432013
Головний медикамент Ультрафастин
Кількість в упаковці 1
код моріону 95919
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/9278/01/01
Температура зберiгання не вище +25°С
Інструкція

Інструкція ультрафастин (ultrafastin) гель

Склад

діюча речовина ультрафастин: кетопрофен;

1 г гелю містить 25 мг кетопрофену лізинової солі;

допоміжні речовини ультрафастин: поліетиленгліколь 200, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), карбомер, триетаноламін, вода очищена.

Лікарська форма

Гель.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозорий або опалесціюючий гель від безбарвного до світло-жовтуватого кольору.

Фармакотерапевтична група

Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування. Код АТХ М02А А10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Кетопрофен чинить протизапальну та болезаспокійливу дію.

Кетопрофен гальмує активність циклооксигенази-1 та циклооксигенази-2, унаслідок чого зменшується синтез простагландинів, що відіграють головну роль у патогенезі запалення та болю. Механізм протизапальної дії кетопрофену вивчений не повністю. Він зменшує кисневий метаболізм нейтрофілів та вивільнення лізосомальних ферментів, гальмує міграцію макрофагів та проявляє антибрадикінінову активність. Властивості такого типу дозволяють скоротити другу фазу запальної реакції за рахунок зменшення міграції макрофагів і гранулоцитів у синовіальну оболонку та утворення клітинних фільтратів.

Фармакокінетика.

Кетопрофен добре проникає через шкіру та проявляє місцеву протизапальну та болезаспокійливу дію. Всмоктування та розподіл залежать від товщини шкіри, підшкірної тканини та її кровопостачання, а також від розповсюдженості запальних інфільтратів. Після місцевого застосування концентрація кетопрофену у місці нанесення подібна до концентрації при застосуванні внутрішньо, а концентрація у плазмі крові показує 60-кратне зменшення. Біодоступність гелю – близько 5 %. Близько 99 % кетопрофену, що всмоктується, зв’язується з білками плазми крові. Препарат метаболізується у печінці. Близько 80 % дози виводиться з сечею у вигляді метаболітів, менше 10 % виводиться у незміненому вигляді. Не кумулюється в організмі.

Показання

Посттравматичний біль у м’язах та суглобах, запалення сухожиль.

Протипоказання

 • Будь-які реакції фотосенсибілізації в анамнезі;
 • відомі реакції гіперчутливості, наприклад симптоми бронхіальної астми, алергічний риніт або кропив’янка, що виникли при застосуванні кетопрофену, фенофібрату, тіапрофенової кислоти, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ);
 • наявність в анамнезі шкірних проявів алергії при застосуванні кетопрофену, тіапрофенової кислоти, фенофібрату, блокаторів ультрафіолетових (УФ) променів або парфумерних засобів;
 • вплив сонячних променів (навіть розсіяного світла) або УФ-опромінення у солярії під час лікування гелем та протягом 2 тижнів після його припинення;
 • гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату;
 • гель не застосовувати при наявності патологічних змін на шкірі, наприклад мокнучі дерматози, пошкодження шкіри, висипання, травми шкіри, опіки, екзема або акне, або інфекційних процесів шкіри та відкритих ран;
 • ІІІ триместр вагітності;
 • дитячий вік.

Взаємодія з iншими лiкарськими засобами та інші види взаємодій

Системна абсорбція кетопрофену при місцевому застосуванні дуже низька і повідомлень щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами під час лікування препаратом не надходило, але наступні взаємодії були виявлені при застосуванні пероральних форм кетопрофену або інших НПЗЗ.

Ультрафастин може інгібувати виведення метотрексату і солей літію та зменшувати ефективність деяких діуретичних засобів, наприклад, групи тіазидів та фуросеміду. Одночасне застосування з високими дозами метотрексату не рекомендується через зниження екскреції метотрексату, внаслідок чого значно підвищується його токсичність.

Одночасне застосування Ультрафастин з ацетилсаліциловою кислотою або іншими нестероїдними протизапальними засобами може посилювати їх дію та спричинені ними побічні реакції.

Одночасне застосування пробенециду та кетопрофену призводить до зниження плазмового кліренсу кетопрофену та ступеня його зв’язування з білками.

Застосування препарату Ультрафастин одночасно з антикоагулянтами, антитромботичними засобами, глюкокортикостероїдами посилює їх дію.

При одночасному застосуванні серцевих глікозидів та циклоспорину з кетопрофеном їх токсичність підвищується внаслідок зниження екскреції.

Ультрафастин може зменшувати ефект діуретиків та антигіпертензивних препаратів, підвищувати ефективність пероральних гіпоглікемізуючих препаратів – похідних сульфонілсечовини, а також деяких протисудомих засобів (фенітоїну).

Ультрафастин може зменшувати ефект міфепристону, тому між курсом лікування міфепристоном і початком терапії кетопрофеном має пройти не менше 8 діб.

Рекомендується проводити регулярний огляд пацієнтів, які приймають препарати кумаринового ряду.

Особливості застосування

Препарат Ультрафастин застосовувати тільки зовнішньо. Якщо пропущений час нанесення гелю, при черговому застосуванні препарату дозу не подвоювати.

Незважаючи на те, що системні побічні ефекти кетопрофену при місцевому застосуванні практично відсутні, гель слід з обережністю застосовувати пацієнтам з порушенням функції нирок, серця або печінки, з наявністю пептичної виразки або запаленнями кишечнику в анамнезі, цереброваскулярною кровотечею або геморагічним діатезом.

Необхідно дотримуватись обережності пацієнтам з хронічною бронхіальною астмою у поєднанні з хронічним ринітом, синуситом та/або поліпозним ринітом. Пацієнти цієї групи мають підвищений ризик розвитку алергічних реакцій на ацетилсаліцилову кислоту та/або інші НПЗЗ у порівнянні до загальної популяції.

Лікарський засіб Ультрафастин не слід наносити на слизові оболонки, анальну або генітальну ділянку, а також на великі ділянки шкіри, під герметичні пов’язки, на шкіру навколо очей. Запобігати потраплянню гелю в очі. Не слід перевищувати рекомендоване дозування та застосовувати гель разом з іншими засобами для місцевого застосування, що містять кетопрофен або інші НПЗЗ, на одних і тих же ділянках шкіри.

Необхідно захищати від сонця (у тому числі, УФ-променів у солярії) ділянки шкіри, на які нанесений препарат, під час лікування та протягом 2 тижнів після лікування для зменшення будь-якого ризику фотосенсибілізації. Протягом лікування та 2 тижнів після його закінчення необхідно уникати експозиції сонячного опромінювання, а також соляріїв.

Слід негайно припинити застосування препарату Ультрафастин при появі будь-яких реакцій з боку шкіри, у тому числі шкірних реакцій після одночасного застосування із засобами, що містять октокрилен (октокрилен додають до складу деяких косметичних і гігієнічних продуктів, таких як шампуні, гелі після гоління, гелі для душу, губні помади, креми, у тому числі омолоджувальні, засоби для зняття макіяжу, лаки для волосся, для затримки їх фотодеградації).

Не слід перевищувати призначеного терміну лікування Ультрафастин у звʼязку зі зростаючим ризиком розвитку контактного дерматиту та реакції підвищеної чутливості при довготривалому застосуванні.

Після кожного застосування треба вимити руки, крім випадків, коли саме руки є ділянкою, яка підлягає лікуванню. Якщо потрібне довготривале втирання в шкіру, слід застосовувати захисні рукавички.

Застосування у період вагітності або годування груддю

І та ІІ триместр вагітності. Оскільки досліджень безпеки застосування кетопрофену вагітним жінкам не проводили, у І та ІІ триместрі вагітності слід уникати його застосування. У І і ІІ триместрах застосування гелю можливе лише за призначенням лікаря у тому разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

ІІІ триместр вагітності. Усі інгібітори синтезу простагландинів, у тому числі кетопрофен, спричиняють у плода токсичне ураження кардіопульмональної системи та нирок. Наприкінці вагітності як у матері, так і у дитини може подовжитися час кровотечі. Через вищенаведене застосування кетопрофену протипоказано у ІІІ триместрі вагітності.

Після системного лікування (перорально, ректально, парентерально) сліди кетопрофену виявляються у грудному молоці. Кетопрофен не слід застосовувати у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або з іншими механізмами

Дані відсутні.

Спосіб застосування та дози

Для зовнішнього застосування.

2-3 рази на добу невелику кількість гелю Ультрафастин (3-5 см) нанести тонким шаром на шкіру ураженої ділянки та легко втерти. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Кількість гелю залежить від розміру травмованої зони: 5 см гелю відповідають 100 мг кетопрофену, 10 см – 200 мг кетопрофену.

Немає необхідності накладати суху пов’язку, тому що гель добре всмоктується через шкіру, не має запаху, не містить барвників, не залишає жирних плям, не забруднює одяг.

Після застосування гелю Ультрафастин слід вимити руки, за винятком випадків аплікації гелю саме на руки. У разі необхідності тривалого втирання у шкіру слід використовувати захисні рукавички.

Діти

Не застосовувати Ультрафастин дітям віком до 15 років.

Передозування

Передозування кетопрофену у формі гелю Ультрафастин є малоймовірним. Якщо нанесено забагато гелю на шкіру, її слід помити водою. При випадковому вживанні кетопрофену внутрішньо препарат може спричинити сонливість, нудоту, блювання, тяжкість яких залежить від кількості прийнятого гелю. Високі дози кетопрофену при системному застосуванні можуть спричинити пригнічення дихання, кому, конвульсії, шлунково-кишкові кровотечі, гостру ниркову недостатність і підвищення або зниження артеріального тиску.

Специфічного антидоту при передозуванні кетопрофену немає, рекомендується симптоматичне лікування разом із підтриманням життєво важливих функцій організму. Промивання шлунка та прийом активованого вугілля (першу дозу слід призначати разом із сорбітолом) є рекомендованим, якщо з моменту передозування пройшло не більше 1 години.

Побічні реакції

Класифікація побічних ефектів за системами органів і частотою проявів: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 і < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 і < 1/100), рідко (≥ 1/10000 і < 1/1000), дуже рідко < 1/10000, включаючи окремі повідомлення, частота невідома (неможливо визначити за наявними даними).

З боку імунної системи: частота невідома – ангіоневротичний набряк і анафілаксія, реакція підвищеної чутливості.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: нечасто – свербіж, еритема, везикулярна екзема, відчуття печіння,

рідко – фоточутливість, кропив’янка. Тяжкі реакції як бульозний висип або мокнуча екзема, які можуть поширюватися або мати генералізовану форму.

З боку сечовидільної системи: дуже рідко – погіршення функції нирок у пацієнта з хронічною нирковою недостатністю після місцевого застосування кетопрофену.

Інші дії (вплив на шлунково-кишковий тракт, нирки) виникають внаслідок проникнення діючої речовини крізь шкіру, тому залежать від кількості використаного гелю, лікованої поверхні шкіри, ступеню всмоктування через шкіру, тривалості лікування, наявності чи відсутності пов’язки.

У пацієнтів з підвищеною чутливістю до ацетилсаліцилової кислоти та інших НПЗЗ може виникнути напад бронхіальної астми.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати Ультрафастин при температурі не вище 25 °С у захищеному від світла місці.

Зберігати Ультрафастин у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Туби по 30 г або 50 г . По 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Завантажити повну інструкцію
Збіг складу і діючої речовини
Подібний терапевтичний ефект
Аналог в інших формах випуску
 1. Фастум 2,5% гель 100 г
  Фастум 2,5% гель 100 г
  Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  Код товару: 112372
  Упаковка В наявності
  189,80 ₴
 2. Ультрафастин 2.5% гель 50 г
  Ультрафастин 2.5% гель 50 г
  Medana Pharma S. A. (Польща)
  Код товару: 147174
  Упаковка В наявності
  176,70 ₴
 3. Фастум 2,5% гель 50 г
  Фастум 2,5% гель 50 г
  Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  Код товару: 936
  Упаковка В наявності
  113,60 ₴
 4. Нобі 2,5% гель 30 г
  Нобі 2,5% гель 30 г
  Фармак ВАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 240718
  Упаковка В наявності
  103,70 ₴
 5. Фастум 2,5% гель 30 г
  Фастум 2,5% гель 30 г
  Berlin-Chemie (Menarini Group) (Німеччина)
  Код товару: 6465
  Упаковка В наявності
  95,20 ₴
 6. Ф-гель 2,5% 30 г
  Ф-гель 2,5% 30 г
  Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
  Код товару: 23064
  Упаковка В наявності
  92,68 ₴
 7. Форт-гель 2.5% туба 50 г недорого
  Форт-гель 2.5% туба 50 г
  Тернофарм ТОВ (Україна, Тернопіль)
  Код товару: 236421
  Упаковка В наявності
  79,60 ₴
 8. Форт-гель 2,5% туба 30 г
  Форт-гель 2,5% туба 30 г
  Тернофарм ТОВ (Україна, Тернопіль)
  Код товару: 99004
  Упаковка В наявності
  61,40 ₴
 1. Валусал гель 50 г
  Валусал гель 50 г Код товару: 204903
  Немає в наявності
 2. Кетонал 2,5% гель туба 50 г
  Кетонал 2,5% гель туба 50 г
  Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)
  Код товару: 126103
  Упаковка В наявності
  142,70 ₴
 3. Артрокол 25 мг/г гель 45 г
  Артрокол 25 мг/г гель 45 г
  World Medicine (Великобританія)
  Код товару: 237724
  Упаковка В наявності
  131,60 ₴
 4. Кетонал 5% крем туба 30 г
  Кетонал 5% крем туба 30 г
  Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)
  Код товару: 3939
  Упаковка В наявності
  115,90 ₴
 1. Ультрафастин 100 мг таблетки №20
  Ультрафастин 100 мг таблетки №20
  Польфарма
  Код товару: 211546
  Упаковка В наявності
  227,90 ₴
 2. Кетонал 50 мг капсули №25
  Кетонал 50 мг капсули №25
  Lek (Словенія)
  Код товару: 8782
  Немає в наявності

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку