Манніт розчин для ін'єкцій пляшка 200 мл

КОД: 192319
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Манніт розчин для ін'єкцій пляшка 200 мл

  69,00 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних   

 • add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Манніт розчин для інєкцій пляшка 200 мл-02
69,00 грн.

Наявність: Є в наявності

Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Кількість
Замовити в один клік
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
 • Форма товару: Розчин
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/8478/01/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату


МАНІТ

(MANNIT)

Склад:

діюча речовина:1 мл розчину містить маніту 150 0 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид вода для ін’єкцій.


Лікарська форма. Розчин для інфузій.


Фармакотерапевтична група. Розчини осмотичних діуретиків. Код АТС В05В С01.


Клінічні характеристики.

Показання. Набряк мозку церебральна гіпертензія інтенсивна терапія судомного стану асцит; гостра печінкова та ниркова недостатність зі збереженою фільтраційною здатністю нирок та інші стани які потребують посилення діурезу (епілептичний статус гострий напад глаукоми операції із застосуванням екстракорпорального кровообігу посттрансфузійні ускладнення після введення несумісної крові отруєння барбітуратами та інші отруєння).


Протипоказання. Підвищена чутливість до препарату; тяжка серцева недостатність; тяжкі форми дегідратації; гіперосмолярний стан ниркова недостатність з порушенням фільтраційної функції нирок; гостра ниркова недостатність з тривалістю анурії понад
12 годин; геморагічний інсульт; субарахноїдальний крововилив; гіпонатріємія; гіпохлоремія; гіпокаліємія; ураження головного мозку що супроводжуються порушенням цілісності гематоенцефалічного бар’єра коматозні стани.


Спосіб застосування та дози. Препарат вводити внутрішньовенно краплинно або повільно струминно. Загальна доза і швидкість введення залежать від показань і клінічного стану хворого.

Дорослим вводити 50-100 г препарату зі швидкістю яка забезпечує рівень діурезу не менше 30-50 мл/год.

При набряку мозку підвищеному внутрішньочерепному тиску або глаукомі проводять інфузію з розрахунку 0 25-1 г/кг маси тіла протягом 30-60 хв. У пацієнтів з низькою масою тіла або знесилених хворих достатньою є доза 0 5 г/кг. При отруєннях вводити 50-180 г зі швидкістю інфузії що забезпечує діурез на рівні 100-500 мл/год. Максимальна доза для дорослих – 140-180 г протягом 24 годин.

Дітям як діуретичний засіб вводити внутрішньовенно краплинно з розрахунку 0 25-1 г/кг або 30 г на 1 м2 поверхні тіла протягом 2-6 годин. При набряку мозку підвищеному внутрішньочерепному тиску або глаукомі – 0 5-1 г/кг або 15-30 г на 1 м2 поверхні тіла протягом 30-60 хв. У дітей з низькою масою тіла або знесилених пацієнтів достатньою є доза 0 5 г/кг. При отруєннях у дітей проводити внутрішньовенну інфузію у дозі до 2 г/кг маси тіла або 60 г на 1 м2 поверхні тіла.

При ниркової недостатності з олігурією вводити 0 2 г манітолу на 1 кг маси тіла протягом
3-5 хв далі спостерігати за діурезом упродовж 1-2 годин; якщо він становить понад 30 мл на годину або підвищиться на 50 % продовжувати введення препарату внутрішньовенно повільно так щоб діурез утримувався на рівні 40 мл на годину.

Пробна доза: пацієнтам з олігурією або при підозрі на наявність порушення вивідної функції нирок необхідно вводити контрольну дозу манітолу. Для дорослих звичайна контрольна доза становить 0 2 г/кг маси тіла; для дітей – 0 2 г/кг маси тіла або 6 г/м2 поверхні тіла. Контрольна доза вводиться протягом 3-5 хв. Діурез має збільшитися до 30-50 мл/год протягом 2-3 годин. Якщо діурез не збільшився може бути введена повторна контрольна доза.


Побічні реакції.

Порушення обміну речовин метаболізму: зневоднення організму  порушення водно-сольового балансу гіпонатріємія гіпокаліємія.

Зміни з боку шкіри та підшкірної клітковини: сухість шкіри шкірні висипання свербіж.

Кардіальні розлади: тахікардія біль за грудиною зниження та підвищення артеріального тиску.

Неврологічні розлади: судоми галюцинації головний біль.

Шлунково-кишкові розлади: диспепсія сухість у роті спрага.

Інші: м’язова слабкість флебіт набряк обличчя.


Передозування. Швидке введення препарату у високих дозах може призвести до збільшення об’єму позаклітинної рідини гіпонатріємії і гіперкаліємії а також до перенавантаження серця об’ємом особливо у хворих з гострою або хронічною нирковою недостатністю; до зневоднення організму.

Лікування симптоматичне.


Застосування у період вагітності або годування груддю. У період вагітності або годування груддю препарат не застосовувати.


Діти. Ефективність та безпечність препарату у педіатрії недостатньо вивчена тому препарат застосовувати тільки за життєвими показаннями.


Особливості застосування.

Препарат застосовувати тільки в умовах стаціонару.

Необхідно контролювати рівень артеріального тиску діурез осмотичність крові баланс води та іонів із показниками центральної гемодинаміки. З обережністю призначають пацієнтам з хронічною серцевою недостатністю. Після введення пробної дози необхідно стежити за діурезом. Не можна робити висновки виходячи з питомої ваги сечі.

Не застосовувати при ураженнях головного мозку що супроводжуються порушенням цілісності гематоенцефалічного бар’єра коматозних станах. У разі виникнення таких симптомів як головний біль запаморочення блювання порушення зору необхідно припинити введення препарату. У разі випадання кристалів препарат нагріти на водяній бані при температурі 50-70 °С. Якщо кристали розчиняться розчин стане прозорим і при охолодженні до температури нижче 36 °С кристали не випадуть знову препарат придатний для застосування. Незмочування внутрішньої поверхні пляшок не є протипоказанням для застосування препарату.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Немає даних щодо впливу манітолу на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами оскільки препарат можна застосовувати тільки в умовах стаціонару.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Потенціює сечогінний ефект салуретиків інгібіторів карбоангідрази та інших діуретичних засобів. При поєднанні з неоміцином підвищується ризик розвитку ото- та нефротоксичних реакцій. Не допускається призначення маніту разом із серцевими глікозидами через можливе збільшення їхньої токсичної дії.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Маніт чинить виражену діуретичну дію за рахунок підвищення осмотичного тиску плазми і фільтрації без наступної канальцевої реабсорбції призводить до утримання води в канальцях і збільшення об’єму сечі підвищуючи осмолярність плазми спричиняє переміщення рідини з тканин у судинне русло. Він сприяє швидкому виведенню рідини із судинного русла підвищує нирковий кровотік завдяки чому зменшується гіпоксія ниркової тканини. Не впливає на клубочкову фільтрацію. Діурез супроводжується виведенням значної кількості натрію без помітного впливу на виведення калію. Діуретичний ефект визначається кількістю і швидкістю введеного і профільтрованого нирками препарату тому він неефективний при порушенні фільтраційної функції нирок а також при азотемії у хворих на цироз печінки та з асцитом. Спричиняє підвищення об’єму циркулюючої крові (через зростання осмотичного тиску у судинному руслі). Після внутрішньовенного введення маніт знижує реабсорбцію води збільшує об’єм циркулюючої крові чинить сечогінну дію знижує внутрішньочерепний тиск.

Фармакокінетика.

Фільтрується нирками без наступної канальцевої реабсорбції. Період напіввиведення – приблизно 100 хв (при гострій нирковій недостатності може зрости до 36 годин). Діуретичний ефект проявляється через 1-3 години після введення зниження тиску спинномозкової рідини і внутрішньоочного тиску – протягом 15 хв після початку інфузії. Максимальне зниження внутрішньоочного тиску відзначається через 30-60 хв після початку введення. Зниження тиску спинномозкової рідини зберігається протягом 3-8 годин зниження внутрішньоочного тиску – протягом 4-8 годин після закінчення інфузії. Маніт у незначній мірі  метаболізується у печінці з утворенням глікогену.

Приблизно 80 % введеної дози виводиться із сечею протягом 3 годин.

При нирковій недостатності період напіввиведення може зростати до 36 годин.


Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна або злегка жовтуватого кольору рідина.


Несумісність. Не допускається призначення маніту разом із серцевими глікозидами через можливе збільшення їх токсичної дії.


Термін придатності. 3 роки.


Умови зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

У разі випадання кристалів препарат нагрівати на водяній бані при температурі
50-70 °С. Якщо кристали розчиняться розчин стане прозорим і при охолодженні до температури нижче 36 °С кристали не випадуть знову препарат придатний для застосування.

Незмочування внутрішньої поверхні пляшок не є протипоказанням для застосування препарату.


Упаковка. По 100 мл або 200 мл або 400 мл у пляшках та по 100 мл або 250 мл або
500 мл у контейнерах.


Категорія відпуску. За рецептом.


Виробник. ТОВ «Юрія-Фарм».


Місцезнаходження. 03680 м. Київ вул. М. Амосова 10.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Об'єм 200 мл
Форма товару Розчин
Виробник Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)
Реєстраційне посвідчення UA/8478/01/01
Умови відпуску за рецептом
Температура зберiгання не вище +25°С
Головний медикамент Маннит
код моріону 111283
Відгуки
Напишіть власний відгук
Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення