Дерматологічні препарати

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Шкіра та методи її лікування.

         Шкіра це великий орган людського організму, який протистоїть проникненню хвороботворних агентів і бере участь в підтримці оптимальних умов внутрішнього середовища. Однак, іноді їй і самій необхідна допомога. Діагностувати захворювання шкіри і підібрати оптимальні дерматологічні засоби можуть лікарі дерматологи і косметологи. В арсеналі сучасних лікарів є великий перелік апаратних методів омолодження і лікування шкіри. Найчастіше в них використовуються методи лазерного і механічного впливу. Незважаючи на це складно виділити захворювання шкіри, які можна лікувати, не використовуючи спеціальні дерматологічні лікарські засоби.

Різновиди дерматологічних препаратів.

         Внаслідок різноманітності причин викликають захворювання шкіри, великий і перелік препаратів використовуються для лікування. Серед них можна знайти представників багатьох фармакологічних груп. Наприклад, антибактеріальні, протигрибкові, противірусні, гормональні, протизапальні і багато інших груп лікарських засобів.
 
Все дерматологічні препарати можна розділити на засоби зовнішнього і внутрішнього застосування. Препарати місцевого застосування в меншій мірі впливають на інші органи і ефективно справлятися з проблемами, що виникають у верхніх шарах шкіри. Це не означають, що подібні засоби не можуть проникати вглиб шкіри і системний кровотік, проте там їх дія може виявитися недостатнім. У подібних ситуаціях і в разі, коли діюча речовина не може проникати через шкірний бар'єр і використовують кошти для прийому всередину і для парентерального введення. В кінцевому рахунку, вибір необхідного препарату залежить від конкретного захворювання і його стадії.
Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення