Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Мірамістин 1 мг/мл розчин 50 мл
158,20 ₴
Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
Код товару:
154241
У список

Мірамістин 1 мг/мл розчин 50 мл

Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
Упаковка В наявності
158,20 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
від 45 грн
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я вагітних жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я годуючих жінок і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)
Форма товару Розчин
шт. 1
Штрих-код 4823006403554
Головний медикамент Мірамістин
Кількість в упаковці 1
Бренд Мірамістин
код моріону 108202
Об'єм 50 мл
Умови відпуску без рецепта
Реєстраційне посвідчення UA/1804/02/01
Температура зберiгання не вище +30°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 06.12.2022
Провірено
Інструкція

Мірамістин (myramistin) інструкція по застосуванню

Склад

діюча речовина: myramistin;

 • 1 мл розчину містить мірамістину 0,1 мг;

допоміжна речовина: вода очищена.

Лікарська форма

Розчин для зовнішнього застосування.

Основні фізико-хімічні властивості:

безбарвна або з жовтуватим відтінком прозора рідина, що піниться при струшуванні.

Фармако-терапевтична група

Антисептичні та дезінфікуючі засоби. Код АТХ D08A J.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Мірамістин чинить виражену бактерицидну дію щодо грампозитивних та грамнегативних, аеробних та анаеробних бактерій у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи госпітальні штами, резистентні до антибіотиків. Лікарський засіб ефективний щодо грампозитивних бактерій (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Streptococcus pneumoniae та ін.) та грамнегативних бактерій (Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Klebsiella spp. та ін.), діє на збудники захворювань, що передаються статевим шляхом (Chlamydia spp., Treponema spp, Trichomonas vaginalis, Neisseria gonorrhoeae), а також на віруси герпесу, імунодефіциту людини тощо. Чинить протигрибкову дію на аскоміцети роду Aspergillus і роду Pénicillium, дріжджові гриби (Rhodotorula rubra, Torulopsis gabrata тощо) і дріжджоподібні (Candida albicans, Candida tropicalis, Candida krusei тощо), дерматофіти (Trichophyton rubrum, Trichophyton mentagrophytes, Trichophyton verrucosum, Trichophyton schoenleini, Trichophyton violacent, Epidermophyton Kaufinan-Wolf, Epidermophyton floccosum, Microsporum gypseum, Microsporum canis тощо), а також на інші патогенні гриби, наприклад, Pityrosporum orbiculare (Malassezia furfur), у вигляді монокультур і мікробних асоціацій, включаючи грибкову мікрофлору з резистентністю до хіміотерапевтичних препаратів. Ефективно запобігає інфікуванню ран та опіків, активізує процеси регенерації. Стимулює захисні реакції в місці застосування, за рахунок активації поглинальної і перетравлюючої функції фагоцитів, потенціює активність моноцитарно-макрофагальної системи. Володіє вираженою гіперосмолярною активністю, внаслідок чого купірує ранове і перифокальне запалення, абсорбує гнійний ексудат, сприяючи формуванню сухого струпа. Не ушкоджує грануляції і життєздатні клітини шкіри, не пригнічує крайову епітелізацію.

Не має алергезуючих властивостей та не чинить місцево-подразнювальної дії.

Фармакокінетика.

При місцевому застосуванні не всмоктується через шкіру і слизові оболонки.

Клінічні характеристики.

Показання

 • Хірургія, травматологія: місцеве лікування інфікованих ран різної локалізації та етіології; профілактика вторинної інфекції гранулюючих ран.
 • Комбустіологія: лікування опіків II і III А ступенів; підготовка опікових ран до дерматопластики.
 • Акушерство та гінекологія: профілактика та лікування нагноєння післяпологових ран, післяпологових інфекцій, ран промежини та піхви; запальні захворювання зовнішніх статевих органів і піхви (вульвовагініт).
 • Дерматологія: комплексне лікування кандидозу шкіри і слизових оболонок, мікозу стоп і великих складок.
 • Венерологія: індивідуальна профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом (сифіліс, гонорея, генітальний герпес).
 • Оториноларингологія: комплексне лікування гострого і хронічного отиту, гаймориту, тонзиліту.
 • Стоматологія: лікування пародонтиту, стоматиту; гігієнічна обробка знімних протезів; профілактика мікробних ускладнень після оперативних втручань на слизовій оболонці порожнини рота.

Протипоказання Мірамістіну

 • Індивідуальна чутливість до мірамістину.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з антибіотиками, відмічено збільшення їх антибактеріальних і протигрибкових властивостей.

Особливості застосування препарату

Венерологія. Після обробки Мірамістином сечовипускного каналу, піхви, внутрішніх поверхонь стегон, лобка і зовнішніх статевих органів не рекомендується сечовипускання протягом 2 годин.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Оскільки резорбція лікарського засобу майже відсутня, дозволяється застосовувати Мірамістин у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Мірамістин не впливає на здатність керувати автотранспортом та займатися іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Спосіб застосування та дози Мірамістін

Розчин готовий до застосування. Застосовувати місцево дорослим.

Хірургія, травматологія, комбустіологія. З профілактичною і лікувальною метою Мірамістином® зрошувати поверхню ран та опіків, рихло тампонувати рану і норицеві ходи, фіксувати марлеві тампони, змочені антисептиком. Лікувальну процедуру повторювати 2–3 рази на добу протягом 3–5 днів. Ефективним є метод активного дренування ран і порожнин із добовою витратою до 1 л лікарського засобу.

Акушерство та гінекологія. З метою профілактики післяпологової інфекції застосовувати у вигляді піхвових зрошень до пологів (5–7 днів), у пологах після кожного піхвового дослідження і в післяпологовому періоді у вигляді внутрішньопіхвових тампонів, змочених 50 мл лікарського засобу з експозицією 2 години протягом 5 днів.

При пологах жінок шляхом кесарева розтину, безпосередньо перед операцією обробляють піхву, під час операції – порожнину матки і розріз на ній, а в післяопераційному періоді вводять тампони, змочені лікарським засобом, у піхву з експозицією 2 години протягом 7 днів. Лікування запальних захворювань жіночих статевих органів проводити курсом протягом 2 тижнів, шляхом внутрішньопіхвового введення тампонів із лікарським засобом, обробки шкіри зовнішніх статевих органів, а також за допомогою електрофорезу.

Дерматологія. Лікування кандидомікозу шкіри та слизових оболонок, мікозів стоп і великих складок здійснювати шляхом аплікацій 2–4 рази на добу.

Венерологія. Для індивідуальної профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом, розчин мірамістину ефективний, якщо його застосовувати не пізніше 2 годин після статевого акту. Вміст флакона за допомогою уретральної насадки вводити у сечовипускальний канал – 2–3 мл (чоловікам), 1–2 мл (жінкам), у піхву – 5–10 мл на 2–3 хвилини. Після процедури не рекомендується спорожнення сечового міхура протягом 2 годин. Обробляти шкіру внутрішньої поверхні стегон, лобка, зовнішніх статевих органів.

Оториноларингологія. При гнійних гайморитах під час пункції верхньощелепну пазуху промивати достатньою кількістю лікарського засобу. При лікуванні тонзиліту, фарингіту і ларингіту проводити полоскання горла розчином Мірамістину® 3–4 рази на добу. Кількість лікарського засобу на одне полоскання становить 10–15 мл. При отитах тампон, змочений лікарським засобом, вводити у зовнішній слуховий прохід 4–6 разів на добу протягом 10–14 днів.

Стоматологія. При лікуванні пародонтитів розчин мірамістину вводять у пародонтальні кишені на турундах із подальшими аплікаціями на ясна протягом 15 хвилин. При загостреннях проводити промивання Мірамістином® пародонтальних кишень за допомогою шприца і вводити у порожнину абсцесу турунди з лікарським засобом. Після проведення вестибулопластики і френулектомії лікарський засіб застосовувати у вигляді ванночок в амбулаторних умовах. При стоматиті, гінгівіті, рекомендується полоскання ротової порожнини 10–15 мл лікарського засобу 3–4 рази на добу. З метою гігієнічної обробки змінних протезів залишати їх на ніч у розчині мірамістину, перед використанням протези ретельно промивати проточною водою.

Діти.

Оскільки немає достатнього досвіду застосування розчину мірамістину для лікування дітей, його не слід застосовувати у педіатричній практиці.

Передозування

Явища передозування не спостерігалися.

Побічні реакції Мірамістіну

В окремих випадках можливе короткочасне відчуття печіння, що зникає самостійно через 15–20 секунд і не потребує відміни лікарського засобу.

Реакції гіперчутливості, зокрема явища місцевого подразнення шкіри: свербіж, гіперемія, відчуття печіння, сухість шкіри.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції після реєстрації лікарського засобу є важливою процедурою. Це дозволяє продовжувати моніторинг співвідношення «користь/ризик» для відповідного лікарського засобу. Медичним працівникам необхідно повідомляти про будь-які підозрювані побічні реакції через національну систему повідомлень.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °С.

Не заморожувати. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 50 мл у флаконі, по 1 флакону з уретральною насадкою в пачці.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Завантажити повну інструкцію

Відгуки користувачів

5.0
33 відгуки
5 зірок
100% (33)
4 зірки
0% (0)
3 зірки
0% (0)
2 зірки
0% (0)
1 зірка
0% (0)
Сортувати за:
Найновіші
Найновіші
Найстаріші
Зниженню рейтингу
Зростанню рейтингу
 1. Полина
  27.10.20
  Применяла его в самых разных ситуациях, и всегда он мне помогал. Не знаю, почему некоторые люди жалуются на цену, по-моему так он совсем недорогой, если учитывать, что одного флакона хватает очень надолго, а срок годности у препарата большой. Для себя не вижу смысла покупать и пробовать другие средства. По мне так уж лучше проверенный на собственном опыте Мирамистин
 2. Mamasita
  29.09.20
  Данный антисептик идеально подходит для обеззараживания любых ран. Как альтернатива спирту - идеален. Так как не пережигает ткани. Это вещество не имеет ни запаха ни цвета.
 3. Вера
  28.09.20
  Странно что в противопоказаниях беременность. Мне врач только его разрешала применять когда у меня горло болело. Он же гипоаллергенный и ничего вредного в составе нет
 4. Галина
  18.08.20
  От всех бед, один ответ-Мирамистин!!Спектр его использования просто огромен, о многих вещах я даже не догадывалась, пока не купила и не прочитала, про некоторые из них была сильно даже удивлена. Сама использую его в основном, как антибактериальное средство, т.е. в направлении оториноларингологии. В периоды ОРВИ для себя и всей семьи ( подходит взрослым и маленьким детям), как в качестве профилактики, так и в момент заболевания. Конечно, лучше уточнять у своего лечащего врача.
 5. Инна
  11.08.20
  Мирамистин хороший антисептик, который убивает микробы и вирусы, прыскала я его в нос и немного в горло. Он не раздражает слизистую, им сложно переборщить. Врач мне велела его брызгать в нос каждые час-два. Конечно, это было не единственное средство, которое мне выписали, но считаю, что оно мне очень помогло в комплексе.
 6. Амелия
  07.08.20
  Нашему малышу годик. Заметила, что у него красное горлышко. На следующийдень он стал подкашливать ( как при першении у самой бывало). При осмотре уч. педиатр рекомендовала обрабатывать горло Мирамистином. Брызгали 3 раза в день. Подкашливать он перестал уже на следующий день, а на 5-й день красноты в горле не было.Большой плюс конечно же это то, что этот препарат не обладает никаким вкусом, как обычная вода. И нашему малышу очень нравился этот ритуал брызгания горлышка. С удовольствием открывал ротик.Очень и очень препарат понравился. Рекомендую!
 7. Марина
  05.08.20
  С Мирамистином никакие ОРВИ не страшны! Борется с микробами, вирусами, грибками. В любой непонятной ситуации я беру Мирамистин.
 8. Ирка
  04.08.20
  Оо, как мы намучались с лечением горла у младшей. Даже самые безобидные и с мягким вкусом спреи вызывали у нее негативную реакцию. Побрызгать было просто нереально. Хорошо что педиатр посоветовала Мирамистин. Без вкуса и запаха, еще и действенно. Идеально для детей.
 9. Томара
  15.07.20
  Ребенку, 4 года, врач лор назначила брызгать нос, и горло, от инфекций.Сразу же предупредила что бы не пугалась прочитав про половые инфекции.В инструкции указано что Мирамистин так же используется в тяжелых случаях гайморита, также применяют при лечении ожогов, в стоматологии это лечение стоматита, обработка съемных протезов. То есть Мирамистин действует как защита от микроорганизмов. Лекарство не противное, не печет. Соленой водой намного хуже ощущения.На вкус не горькое. Никакое. По себе заметила что убирает воспаление носоглотки.Хорошее средство
 10. Карина
  13.07.20
  Самое лучшее средство, по крайней мере для моего организма. Одни плюсы: 1. Удобный дозатор-спрей.2. Без запаха и всякой химической примеси. 3. Эффективный 4. Универсальный. Третий пункт для меня самый главный. Как только начинается кашель (в лёгкой форме). Несколько раз в день волшебного спрея и становится легче. Естественно под контроль, до 5 дней- как по состоянию.Для детишек, просто необходимая вещь в аптеке у нас. Когда заболеваем, то очень легко договорится с ребёнком, очень любим и хорошо знаем это средство. Но, главное, чтобы все вовремя начать. Данное средство всем рекомендую, лучше этого, пока не нашла, поэтому 5 баллов.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Розшифрувати рецепт
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку