Препарати для імунітету

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...

Препарати для підвищення імунітету

Доведено, що причина безлічі вірусних захворювань полягає в ослабленій імунній системі, яка не забезпечує належних захисних функцій і пропускає різні бактерії. В результаті цього виникає стан імунодефіциту, при якому організм сильно ослаблений і не справляється зі своїми завданнями. Для його лікування рекомендується використовувати спеціальні препарати для підвищення імунітету. Це особлива категорія специфічних лікарських засобів, які зміцнюють і підвищують захисні сили організму, а також стимулюють його функції.

Використовувати їх слід з особливою обережністю і виключно за приписами лікаря-імунолога після проведення комплексних досліджень. Вони приймаються під час хронічних і тривалих простудних / вірусних захворювань, а також після тривалого прийому противірусних препаратів та антибіотиків, оскільки останні сильно знижують захисні функції організму.

Класифікація препаратів для підвищення імунітету

Лікарські засоби, які мають стимулюючий вплив на захисні сили організму, класифікуються на підставі походження і механізму дії. Вони діляться на:

Засоби рослинного походження. Як правило, це препарати на основі ехінацеї, яка містить безліч вітамінів і рослинних масел, а також має виражений протимікробний і антивірусний ефект. Крім того, поширені препарати на основі елеутерококу, женьшеню і лимонника китайського.
Бактеріальні засоби - група препаратів, які містять компоненти клітин бактерій. При попаданні в організм, вони викликають не захворювання, а імунологічну відповідь, тому призводять до вироблення специфічних антитіл. Принцип дії цієї групи ліків схожий з вакцинами.
Препарати інтерферону. Це ліки на основі людського інтерферону і стимулятори вироблення природного інтерферону. Перші виготовляються з донорської крові або за допомогою методик генної інженерії.
Препарати на основі нуклеїнових кислот. Є стимуляторами клітинного і гуморального імунітету і використовуються, як правило, для лікування бактеріальних інфекцій та посилення ефективності вакцин. Деякі речовини цієї групи використовуються як стимулятори вироблення інтерферону.
Препарати тимуса (імунорегуляторний пептиди) - екстракти вилочкової залози тварин. Мають стимулюючу дію на окремі ланцюжки імунітету, але ефективні тільки при імунодефіциті, викликаному хронічними інфекціями.
Біогенні стимулятори - група препаратів, виготовлених на основі тваринних і рослинних екстрактів. Механізм дії до кінця не вивчений, але доказова медицина вже оцінила високу ефективність.
Крім того, для зміцнення імунітету використовуються вітаміни і особливі білки - трансфер-фактори.

Призначати препарати для підвищення імунітету як дорослим, так і дітям повинен виключно лікар. Самолікування неприпустимо і може привести до дуже серйозних наслідків.

 • Ще 20 товарів
 • Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення