Флавовір сироп 50 мл

КОД: 141047
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Экофарм ООО (Украина, Киев)-Флавовір сироп 50 мл-01

Наявність:Є в наявності

188,10 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Детская противовируска, которая работает и нормальная на вкус. Но главное, что я вижу эффект, дети вообще не простужаются. Я давала детям другую противовируску, но накормить без истерик было нереально. У Флавовира сладкий вкус и дозатор, очень удобно. В комплексе вообще отлтчино, проконсультируйтесь у педиатра, сейчас лучшее на рынке для деток против вирусов ОРВИ.
Хорошее противовирусное средство, сын болеет часто, перепробовали много разных препаратов, но одни не давали никакого эфекта, другие слабенькие. Это лекарство помогло быстрее выздороветь и укрепило иммунитет. Препарат на растительной основе, без крастелей и ароматизаторов, можна давать деткам с рождения.
Быстро помог ребенку при гриппе. Отличный препарат
Дорогой препарат, но нам помог, ребенок сильно заболел, назначили комплексное лечение, в которое входил сироп Иммунофлазид. Начал быстро поправляться, без видимых побочных явлений.
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Экофарм ООО (Украина, Киев)
 • Форма товару: Сироп
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/5510/01/01
Екофарм ТОВ (Україна, Київ)
 • Дорослим можна
 • Дітям можна
 • Вагітним з обережністю
 • Під час лактації з обережністю
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

Флавовір (Flavovir) інструкція по застосуванню

Склад

1 мл сиропу містить:

 • 0,02 мл рідкого екстракту Протефлазід,
 • отриманого із суміші трав (1:1) Щучки дернистої (Herba Deschampsia caespitosa L.) та Війника наземного (Herba Calamagrostis epigeios L.) (розчинник екстракції – етанол 96 %), що еквівалентно не менше 0,0035 мг флавоноїдів у перерахунку на рутин;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, етанол 96 %, сорбіт (Е 420), метилпарабен (Е 218), пропілпарабен (Е 216), натрію сульфіт (Е 221), вода очищена.

Лікарська форма

Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора солодка рідина жовто-зеленого кольору зі слабким специфічним запахом.

Фармакотерапевтична група

Противірусні засоби прямої дії. Код АТХ J05A X.

Імуностимулятори. Код АТХ L03A X.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Флавоноїди, які входять до складу лікарського засобу, мають здатність пригнічувати реплікацію ДНК- та РНК-вірусів як in vitro, так і in vivo. При проведенні доклінічних та клінічних досліджень виявлено інгібуючу активність препарату щодо вірусів грипу та гострих респіраторних інфекцій, вірусів герпесу.

Доведено, що механізм прямої противірусної дії полягає в інгібуванні синтезу вірусоспецифічних ферментів – ДНК- та РНК-полімераз, тимідинкінази, зворотної транскриптази, 3СL-протеази, нейрамінідази та індукції синтезу ендогенного інтерферону.

Флавоноїди сиропу пригнічують активність 3CL-протеази коронавірусу SARS-CoV2, що підтверджено методом молекулярного докінгу та при використанні набору для аналізу, який містить 3CL-протеазу з міткою МBP (мальтозо-зв’язуючий білок коронавірусу SARS-CoV2).

Методом подвійного аналізу гена-репортера люциферази Renilla (відтворює реплікацію сезонного коронавірусу CoV-229E) показано її блокування.

В доклінічних дослідженнях in vitro на культурах клітин Vero E6 та А549/АСЕ2 продемонстрована противірусна активність стосовно пандемічного коронавірусу людини SARS-CoV-2 зі значним пригніченням реплікації вірусу.

Препарат захищає слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, нормалізуючи показники місцевого імунітету (лактоферин, sІgA та лізоцим).

Під час досліджень встановлено, що препарат нормалізує синтез ендогенних α- та γ-інтерферонів до фізіологічно активного рівня, що підвищує неспецифічну резистентність організму до вірусної та бактеріальної інфекцій.

Клінічні дослідження показали, що за умови щоденного прийому лікарського засобу згідно з віковими дозами та схемами застосування не виникає рефрактерності імунної системи: не спостерігається пригнічення синтезу α- та γ-інтерферонів. Така властивість сиропу Флавовір сприяє підтримці рівня інтерферонів, достатнього для адекватної імунної відповіді організму на інфекційний збудник. У свою чергу, це дає можливість, у разі необхідності, застосовувати препарат протягом тривалого часу.

Лікарський засіб має антиоксидантну активність, інгібує перебіг вільнорадикальних процесів, тим самим запобігає накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів, посилюючи антиоксидантний статус клітин, зменшує інтоксикацію, сприяє відновленню організму після перенесеної інфекції та адаптації до несприятливих навколишніх умов.

Препарат є модулятором апоптозу: підсилює дію апоптозіндукуючих факторів, активуючи каспазу 9, що сприяє більш швидкій елімінації уражених вірусом клітин та первинній профілактиці виникнення хронічних захворювань на тлі латентних вірусних інфекцій.

Фармакокінетика.

Діючі речовини лікарського засобу швидко абсорбуються з травного тракту в кров, досягаючи максимальних концентрацій вже через 20 хвилин після введення (дослідження in vivo). За наявною динамікою період напіввиведення із плазми крові становить близько 2,3 години. Біодоступність при пероральному введенні становить 80 %. Виведення з організму повільне. Рівень накопичення діючих речовин клітинами крові порівняно з плазмою крові значно вищий. Відповідні концентрації діючих речовин забезпечують пролонгацію дії лікарського засобу в організмі і накопичення в органах і тканинах внаслідок звільнення від них клітин крові. Така наявна фармакокінетична динаміка накопичення та вивільнення діючих речовин клітинами крові зумовлює необхідність дворазового прийому лікарського засобу протягом доби для досягнення ефективних концентрацій.

Показання

 • Етіотропне лікування та профілактика ГРВІ;
 • етіотропне лікування та профілактика грипу, у тому числі спричиненого вірусами пандемічних штамів.

Протипоказання Флавовіру

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу. Виразкова хвороба шлунка або дванадцятипалої кишки у стадії загострення. Аутоімунні захворювання.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Під час клінічного застосування встановлено можливість комбінації сиропу Флавовір з антибіотиками та протигрибковими препаратами для лікування вірусно-бактеріальних і вірусно-грибкових захворювань. Негативних проявів унаслідок взаємодії з іншими лікарськими засобами не встановлено.

Особливості застосування препарату

Пацієнтам з хронічним гастродуоденітом, у разі загострення гастродуоденіту, при виникненні гастроезофагеального рефлюксу необхідно приймати сироп через 1,5–2 години після їди.

Цей лікарський засіб містить 3,85 об. % етанолу (алкоголю), тобто від 15,4 мг/дозу (для дітей з народження до року) та до 277,2 мг/дозу (для дітей віком від 12 років та дорослих), що еквівалентно від 0,4 мл пива, 0,2 мл вина (для дітей з народження до року) до 6,9 мл пива, 2,9 мл вина (для дітей віком від 12 років та дорослих) у дозі.

Шкідливий для пацієнтів, хворих на алкоголізм. Слід бути обережним при застосуванні вагітним та жінкам, які годують груддю, дітям та пацієнтам із захворюваннями печінки та хворим на епілепсію.

Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб, оскільки він містить сорбіт.

Метилпарабен та пропілпарабен можуть спричинити алергічні реакції (можливо уповільнені).

Натрію сульфіт рідко може спричиняти реакції гіперчутливості та бронхоспазм.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, ембріотоксичного, фетотоксичного та канцерогенного впливів не виявлено. Клінічний досвід застосування лікарського засобу у I–III триместрах вагітності та в період годування груддю негативного впливу не виявив. Проте необхідно дотримуватись правил призначення лікарських засобів у період вагітності або годування груддю, оцінюючи співвідношення користь/ризик та проконсультуватися з лікарем.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Негативного впливу на здатність займатися потенційно небезпечними видами діяльності, які потребують особливої уваги та швидкої реакції, не виявлено.

Спосіб застосування та дози Флавовір

Перед вживанням флакон із сиропом необхідно збовтати.

Сироп слід дозувати за допомогою дозуючої ємності та приймати перорально за 20–30 хвилин до їди. Для досягнення більшого терапевтичного ефекту при контакті з респіраторними вірусами бажано затримувати сироп на 20–30 секунд в роті, прополоскавши горло перед проковтуванням.

Дози та тривалість лікування залежать від характеру захворювання та віку пацієнта.

Дозування лікарського засобу

Вік пацієнта

Дозування

З народження до 1 року

по 0,5 мл 2 рази на добу

Від 1 до 2 років

по 1 мл 2 рази на добу

Від 2 до 4 років

по 3 мл 2 рази на добу

Від 4 до 6 років

по 4 мл 2 рази на добу

Від 6 до 9 років

по 5 мл 2 рази на добу

Від 9 до 12 років

по 6 мл 2 рази на добу

Від 12 років, в тому числі дорослі

по 9 мл 2 рази на добу

Для лікування грипу та ГРВІ (при неускладненому перебігу захворювання) сироп застосовувати протягом 5 днів. Для досягнення найбільшої ефективності терапії застосування сиропу необхідно починати при перших проявах захворювання або після контакту з хворими. Залежно від перебігу захворювання курс лікування може бути продовжено до 2 тижнів.

Для профілактики грипу та ГРВІ сироп застосовувати протягом від 1 до 4 тижнів в дозі, яка складає половину лікувальної дози.

Під час епідемії пандемічних штамів термін застосування сиропу у профілактичній дозі можна подовжити до 6 тижнів.

У разі виникнення бактеріальних ускладнень грипу та інших ГРВІ з метою нормалізації показників імунної системи сироп можна застосовувати протягом 4 тижнів і довше.

Діти.

Флавовір застосовувати дітям від народження.

Передозування

Випадки передозування невідомі. У разі передозування сиропу слід звернутися до лікаря.

Побічні реакції Флавовіру

Алергічні реакції: в осіб із підвищеною чутливістю можуть мати місце реакції гіперчутливості. Можуть виникати алергічні реакції, включаючи:

 • висипання,
 • свербіж,
 • набряк шкіри,
 • кропив’янку,
 • гіперемію шкіри.

З боку травної системи:

 • спостерігаються випадки шлунково-кишкових розладів – біль в епігастральній ділянці,
 • нудота,
 • блювання,
 • діарея (при наявності даних симптомів необхідно приймати сироп через 1,5–2 години після їди).

У пацієнтів з хронічним гастродуоденітом можливе загострення гастродуоденіту, виникнення гастроезофагеального рефлюксу (рефлюкс-езофагіту).

Загальні розлади:

 • можливе транзиторне підвищення температури тіла до 38 °С на 3–10-й день терапії препаратом,
 • головний біль.

У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій необхідно звертатися за консультацією до лікаря.

Термін придатності

2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Після першого відкриття флакона зберігати його закритим в оригінальній упаковці не більше 30 діб.

Упаковка

По 30 мл або 50 мл, або 60 мл у флаконах із темного скла або пластику, закупорених пластиковими кришками для флаконів з контролем першого відкриття або пластиковими кришками для флаконів з контролем першого відкриття та захистом від дітей. В картонну пачку вкладається дозуюча ємність.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепта.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Флавовір сироп 50 мл

Обліковий номер141047
Об'єм50 мл
Форма товаруСироп
ВиробникЭкофарм ООО (Украина, Киев)
БрендФлавовір
Реєстраційне посвідченняUA/5510/01/01
Умови відпускубез рецепта
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментИмунофлазид
код моріону89518
Відгуки

Відгуки Флавовір сироп 50 мл

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
 1. Галина Остапенко
  29 жовтня 2021 р.
  работает и приятно на вкус
  Детская противовируска, которая работает и нормальная на вкус. Но главное, что я вижу эффект, дети вообще не простужаются. Я давала детям другую противовируску, но накормить без истерик было нереально. У Флавовира сладкий вкус и дозатор, очень удобно. В комплексе вообще отлтчино, проконсультируйтесь у педиатра, сейчас лучшее на рынке для деток против вирусов ОРВИ.
  Переваги: Детская противовируска, которая работает и нормальная на вкус. Но главное, что я вижу эффект, дети вообще не простужаются. Я давала детям другую противовируску, но накормить без истерик было нереально. У Флавовира сладкий вкус и дозатор, очень удобно. В к
  Недоліки: Детская противовируска, которая работает и нормальная на вкус. Но главное, что я вижу эффект, дети вообще не простужаются. Я давала детям другую противовируску, но накормить без истерик было нереально. У Флавовира сладкий вкус и дозатор, очень удобно. В к
 2. Антонина
  1 липня 2021 р.
  Хорошее противовирусное средство, сын болеет часто, перепробовали много разных препаратов, но одни не давали никакого эфекта, другие слабенькие. Это лекарство помогло быстрее выздороветь и укрепило иммунитет. Препарат на растительной основе, без крастелей и ароматизаторов, можна давать деткам с рождения.
 3. Максим
  2 листопада 2020 р.
  Флавовир
  Быстро помог ребенку при гриппе. Отличный препарат
 4. Людмила
  17 вересня 2019 р.
  иммунофлазид
  Дорогой препарат, но нам помог, ребенок сильно заболел, назначили комплексное лечение, в которое входил сироп Иммунофлазид. Начал быстро поправляться, без видимых побочных явлений.
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Флавовір сироп 50 мл

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Bruschettini (Італія)-Ісміжен 50 мг таблетки №30-20

  Ісміжен 50 мг таблетки №30

  Виробник: Bruschettini (Італія)

  511,10 грн.
 3. add.ua-Mili Healthcare (Великобританія)-Респіброн таблетки №10-20

  Респіброн таблетки №10

  Виробник: Mili Healthcare (Великобританія)

  242,20 грн.
 4. add.ua-Bruschettini (Італія)-Ісміжен таблетки №10-20

  Ісміжен таблетки №10

  Виробник: Bruschettini (Італія)

  204,10 грн.
 5. add.ua-Тернофарм ООО (Украина, Тернополь)-Імунофлазід сироп 30 мл-20

  Імунофлазід сироп 30 мл

  Виробник: Тернофарм ООО (Украина, Тернополь)

  Відсутній на складі

 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-НИР ООО (Украина, Киев)-Інфламафертин розчин для інєкцій 2 мл ампули №10-20
  5023,40 грн.
 3. add.ua-ДНДІ особливо чистих біопрепаратів (Росія)-Алокін-Альфа ліофілізований для розчину для інєкцій 1 мг ампули №3-20

  Алокін-Альфа ліофілізований для розчину для ін'єкцій 1 мг ампули №3

  Виробник: ДНДІ особливо чистих біопрепаратів (Росія)

  2456,30 грн.
 4. add.ua-Ензим ДП (Україна, Ладижин) Ліастен 2 мг таблетки №20-20

  Ліастен 2 мг таблетки №20

  Виробник: Ензим ДП (Україна, Ладижин)

  1389,10 грн.
 5. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Глутоксим 3% розчин для інєкцій 2 мл ампули №5-20

  Глутоксим 3% розчин для ін'єкцій 2 мл ампули №5

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  825,60 грн.
 6. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Оверін 250 мг/мл розчин для інєкцій ампули 2 мл №5-20

  Оверін 250 мг/мл розчин для ін'єкцій ампули 2 мл №5

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  766,60 грн.
 7. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Глутоксим 3% розчин для інєкцій1 мл ампули №5-20

  Глутоксим 3% розчин для ін'єкцій1 мл ампули №5

  Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

  538,10 грн.
 8. add.ua-Фарма Вам (Россия)-Глутоксим 3% розчин для інєкцій 1 мл ампули №5-20
  528,70 грн.
 9. add.ua-ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)-Аміксин ІС 0,125 г таблетки №10-20

  Аміксин ІС 0,125 г таблетки №10

  Виробник: ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)

  350,00 грн.
 10. add.ua-ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)-Аміксин ІС 0,125 г таблетки №6-20

  Аміксин ІС 0,125 г таблетки №6

  Виробник: ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)

  234,90 грн.
 11. add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Тималін ліофілізований порошок 10 мг ампули №10-20

  Тималін ліофілізований порошок 10 мг ампули №10

  Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

  157,70 грн.
 12. add.ua-Schaper and Brummer GmbH and Co.KG (Німеччина)-Есберітокс таблетки №40-20

  Есберітокс таблетки №40

  Виробник: Schaper & Brummer GmbH & Co.KG (Німеччина)

  148,50 грн.
 13. add.ua-Lek (Словенія)-Іммунал 80 мг таблетки №20-20

  Іммунал 80 мг таблетки №20

  Виробник: Lek (Словенія)

  145,70 грн.
 14. add.ua-ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)-Аміксин ІС 0,125 г таблетки №3-20

  Аміксин ІС 0,125 г таблетки №3

  Виробник: ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)

  139,20 грн.
 15. add.ua-ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)-Аміксин ІС 0,06 г таблетки №6-20

  Аміксин ІС 0,06 г таблетки №6

  Виробник: ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)

  105,20 грн.
 16. add.ua-Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)-Імуноплюс 0,1 г таблетки №20-20

  Імуноплюс 0,1 г таблетки №20

  Виробник: Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

  76,90 грн.
 17. add.ua-Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)-Ехінацея-Астрафарм 100 мг таблетки №20-20

  Ехінацея-Астрафарм 100 мг таблетки №20

  Виробник: Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)

  69,10 грн.
 18. add.ua-ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)-Аміксин IC 0,06 г таблетки №3-20

  Аміксин IC 0,06 г таблетки №3

  Виробник: ИнтерХим СП ОАО (Украина, Одесса)

  65,80 грн.
 19. add.ua-Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)-Ехінацеї настойка 50 мл-20

  Ехінацеї настойка 50 мл

  Виробник: Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)

  11,60 грн.
 20. add.ua-Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)-Эхинацея таблетки п/о 100 мг №20 (10х2)-20

  Эхинацея таблетки п/о 100 мг №20 (10х2)

  Виробник: Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)

  Відсутній на складі

 21. add.ua-Ratiopharm (Німеччина)-Ехінацея-ратіофарм 100 мг таблетки №20-20

  Ехінацея-ратіофарм 100 мг таблетки №20

  Виробник: Ratiopharm (Німеччина)

  Відсутній на складі

 1. Аналог в інших формах випуску
 2. add.ua-B. Braun (Німеччина)-Нутрифлекс Ліпід Пері 1250 мл емульсія мішок пластиковий трикамерний №5-20
 3. add.ua-GlaxoSmithKline Export (Великобританія)-Лейкеран 2 мг таблетки №25-20

  Лейкеран 2 мг таблетки №25

  Виробник: GlaxoSmithKline Export (Великобританія)

  2032,40 грн.
 4. add.ua-Ananta Medicare (Великобританія)-Тахокомб пластина п/о 2.5х3 N1-20

  Тахокомб пластина п/о 2.5х3 N1

  Виробник: Ananta Medicare (Великобританія)

  1706,70 грн.
 5. add.ua-Др. Густав Кляйн (Німеччина)-Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3-20

  Тазалок краплі для преорального застосування 100 мл №3

  Виробник: Др. Густав Кляйн (Німеччина)

  969,30 грн.
 6. add.ua-Heel (Німеччина)-Цель Т 2 мл розчин для інєкцій ампули №10-20
  962,30 грн.
 7. add.ua-Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)-Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21-20

  Медіхронал-Д 28,5 г гранули №21

  Виробник: Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)

  Звичайна ціна: 1129,40 грн.

  Special Price 900,00 грн.

 8. add.ua-Lek (Словенія)-Бронхо-мунал 7 мг капсули №30-20

  Бронхо-мунал 7 мг капсули №30

  Виробник: Lek (Словенія)

  Звичайна ціна: 1198,50 грн.

  Special Price 790,00 грн.

 9. add.ua-GlaxoSmithKline (Бельгія)-Твінрикс суспензія для інєкцій 1 доза шприц 1 мл-20
  786,00 грн.
 10. add.ua-Биолек ЗАО (Украина, Харьков)-Ліолів порошок для приготування розчину №1-20

  Ліолів порошок для приготування розчину №1

  Виробник: Биолек ЗАО (Украина, Харьков)

  764,80 грн.
 11. add.ua-Lek (Словенія)-Бронхо-мунал П 3,5 мг капсули №30-20

  Бронхо-мунал П 3,5 мг капсули №30

  Виробник: Lek (Словенія)

  754,50 грн.
 12. add.ua-Abbott Biologicals (Нідерланди)-Фемостон 1 мг/10 мг таблетки №56-20

  Фемостон 1 мг/10 мг таблетки №56

  Виробник: Abbott Biologicals (Нідерланди)

  724,10 грн.
 13. add.ua-Heel (Німеччина)-Солідаго Композитум С розчин для інєкціій 2,2 мл ампули №5-20
  692,00 грн.
 14. add.ua-Heel (Німеччина)-Дискус композитум 2,2 мл розчин для ін`єкцій ампули №5-20
  683,00 грн.
 15. add.ua-Heel (Німеччина)-Мукоза композитум розчин для інєкцій 2,2 мл ампули №5-20
  672,10 грн.
 16. add.ua-Meditop Pharmaceutical (Угорщина)-Мовекс Комфорт таблетки №120-20

  Мовекс Комфорт таблетки №120

  Виробник: Meditop Pharmaceutical (Угорщина)

  640,00 грн.
 17. add.ua-Экофарм ООО (Украина, Киев)-Протефлазід краплі 50 мл-20

  Протефлазід краплі 50 мл

  Виробник: Экофарм ООО (Украина, Киев)

  631,10 грн.
 18. add.ua-Биолик (Украина, Ладыжин)-Протефлазід краплі 50 мл-20

  Протефлазід краплі 50 мл

  Виробник: Биолик (Украина, Ладыжин)

  628,60 грн.
 19. add.ua-Heel (Німеччина)-Тестіс ампули 2,2 мл №5-20

  Тестіс ампули 2,2 мл №5

  Виробник: Heel (Німеччина)

  607,60 грн.
 20. add.ua-Contract Pharmacal Corporation (США)-Терафлекс капсули №120-20

  Терафлекс капсули №120

  Виробник: Contract Pharmacal Corporation (США)

  607,30 грн.
 21. add.ua-Evertogen Life Sciences (Індія)-Протекон таблетки №120-20

  Протекон таблетки №120

  Виробник: Evertogen Life Sciences (Індія)

  603,90 грн.
Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари