Препарати при діареї, отруєнні

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Послаблення стільця або діарея - це симптом, не завжди викликаний отруєнням.

Його можуть провокувати емоційні стани, порушення роботи травних залоз і т.д. При таких станах ліки від проносу можуть мати свої особливості. Завдяки наявності схожих супутніх симптомів деякі препарати від проносу можна використовувати незалежно від причин його виникнення. Окремо ж хочеться акцентувати увагу на препаратах, які можуть погіршити стан при необгрунтованому призначенні.

Що приймати, а від чого утриматися при харчовому отруєнні?

            Незалежно від інфекційної або хімічної природи отруєння їжею діарея матиме захисний характер. Організм, таким чином, намагається швидше вивести хвороботворні чинники. Використовуючи ліки від діареї тільки симптоматичної дії (лоперамід), ми перешкоджаємо цьому процесу, що сприяє посиленню токсичної дії. При отруєннях першочерговим є проведення заходів з попередження всмоктування шкідливих речовин і швидкому їх виведенню.

З медикаментів недорогі ліки - це активоване вугілля або інші більш ефективні сорбенти. Знаючи причину отруєння можна використовувати патогенетичні препарати при отруєнні. Наприклад, якщо пронос викликаний інфекційним збудником, необхідно застосовувати антибактеріальні ліки.

Супутні симптоми: здуття, спазми кишечника і втрата рідини, робить обгрунтованим використання деяких засобів симптоматичної дії. Використовуючи ліки при отруєнні, слід пам'ятати, що швидке погіршення стану, тривалий пронос, багаторазове блювання, що не дозволяє використовувати ліки для прийому всередину, вимагає негайного звернення на станцію екстреної медичної допомоги.

Читати далі... Назад...