Препарати для лікування щитовидної залози

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Як підібрати препарати при захворюванні щитовидної залози?

         Захворювань щитовидної залози досить багато. Відповідно багато і причин їх виникнення, а провокуючі фактори деяких захворювань до кінця не ясні і зараз. Однак глобально препарати, що використовуються для лікування щитовидної залози, діляться на що заповнюють дефіцит надходить в організм йоду, гормони щитовидної залози і протівогормональние кошти. Якщо йодовмісні ліки можуть сміливо використовуватися при виявленні недостатнього надходження з їжею цього мікроелемента, то гормони вимагають зваженого добору дози і своєчасної її корекції. Препарати для лікування щитовидної залози, що знижують кількість синтезованих гормонів, також вимагають суворого обгрунтування до використання. Їх призначають при захворюваннях що супроводжуються гіпертиреозом.

Причому лікування має проходити під постійним контролем, оскільки не завжди гормоносніжающее ліки від щитовидної залози, може повноцінно замінити оперативне лікування або вплив радіоактивним йодом. Гормональні препарати призначатися як заместительное засіб при гіпотиреозі або для зменшення підвищеної стимуляції щитовидної залози при нормальному синтезі гормонів. Необгрунтовано високі дози штучних гормонів можуть не тільки викликати побічні явища а й істотно знизити і без того низький рівень власних.

Таким чином, щоб правильно підібрати, як кажуть в народі, препарати для щитовидки, необхідно звернутися до лікаря-ендокринолога. Тільки лікар може оцінити дані лабораторних аналізів, зіставивши їх з наявними симптомами і результатами інструментального обстеження. Також поряд зі специфічними ліками для лікування щитовидної залози він може призначити ліки інших фармацевтичних груп, відповідні індивідуальної клінічної картині.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення