Препарати для зниження холестерину

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Препарати для зниження холестерину

 Холестерин організму потрібен. Без нього він просто не може функціонувати - від утворення нових клітин до вироблення гормонів. Однак його надлишок вкрай небажаний - оскільки призводить до порушення функціонування судин. Тому в разі істотного його надлишку доводиться застосовувати препарати для зниження холестерину в крові. Їх можна розділити на статини, фібрати, вітаміни групи В, секвестранти жовчних кислот.

 Статини - найбільш поширені препарати від холестерину

 В даний час найбільш поширені в якості ліків від холестерину статини. Зниження рівня холестерину препаратами цієї групи найбільш ефективно. Їх дія - блокування вироблення «поганого» (низької щільності) холестерину в печінці. Найбільш дієвими, з мінімумом побічних ефектів є статини III-IV поколінь (аторвастатин, розувастатин).

 Фібрати - препарати для зниження поганого холестерину

 Фібрати, або похідні фібрової кислоти, це високо ефективні препарати, що знижують холестерин в крові - причому саме небезпечний «поганий» холестерин. Механізм дії - активація ферменту ліпопротеінліпази. Без якої не відбувається розщеплення холестерину низької щільності. З препаратів можна назвати Трайкор і Тріліпікс (діюча речовина - фенофібрати).

 Інші ліки, що знижують холестерин, застосовуються менше, і як правило, в комплексній терапії разом із статинами і фібратами. До них відносяться секвестранти жовчних кислот, які пов'язують холестерин з жовчі в кишечнику, заважаючи його повторному всмоктуванню (як приклад назвемо ПМС-Холестирамин Регулятор), і вітамін В3 (він же РР, ніацин) - який у великих дозах сприяє зниженню рівня «поганого »холестерину (з цієї групи препаратів, що знижують холестерин можна назвати ніаспам).

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення