Ліки, препарати для поліпшення пам'яті

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Препарати для поліпшення пам'яті

 Ви частіше і частіше помічаєте, що у вас стали з'являтися проблеми з пам'яттю? Ви забуваєте дати, номера телефонів, імена знайомих. Найчастіше це виникає у віці 50-60 років. Однак навіть у молодих людей або дітей, можуть виникати проблеми з пам'яттю. При порушеннях роботи ендокринної, серцево-судинної і нервової системи і можуть з'являтися проблеми з пам'яттю. Саме тому варто правильно з'ясувати причину, і тоді вже переходити до лікування. На сьогоднішній день існує безліч ліків для поліпшення пам'яті і уваги, але чи всі вони ефективні ?!

 Препарати, що поліпшують пам'ять - які вони

 Представляємо вам ті препарати для пам'яті, які відпускаються без рецепта:

Білобіл - рослинний препарат, який покращує кровопостачання клітин головного мозку. Можна приймати в молодому і похилому віці. Максимальний прийом 3 місяці, далі за призначенням лікаря. Перед прийомом необхідно ретельно прочитати інструкцію.

Гліцин 100 мг - дуже ефективні препарат, який добре виводиться з організму, не накопичує токсини і не викликає звикання. Також можна приймати як в заходи профілактики. Цей препарат підійде як людям у віці, молодим людям і дітям. Протипоказанням є виключно алергія до компонентів препарату.

Аминалон - засіб, який покращує увагу, пам'ять, працездатність. Застосовують при алкогольних отруєннях, і в профілактиці заколисування в транспорті.

Екстракт елеутерококу - призначають найчастіше після перенесених важких захворювань, засіб здатний покращувати працездатність, має відновлювальний ефект. Препарат приймати можна лише після відвідин лікаря, оскільки він має ряд протипоказань, і тривалий прийом може призвести до небажаних наслідків.

Читати далі... Назад...