Ліки від циститу

Вид
Вид

Препарати від циститу

 Цистит є одним з найпоширеніших захворювань сечостатевої системи на даний час. Хворобу провокують мікроби, які потрапляють в сечовий міхур і створюють там інфекцію. Циститом зазвичай хворіють жінки, оскільки вони мають сечовипускальний канал коротше, ніж у чоловіків, і тому бактерії легше потрапляють в сечостатеву систему. Також біля сфінктера знаходиться анальний отвір, з якого можуть потрапляти кишкові палички.

            Давайте розглянемо головні причини запалення сечового міхура.

Найчастіша причина - це інфекція. Переохолодження та знижений імунітет сприяє появі запального процесу, як у жінок, так і в чоловіків. Інфекція може переноситися з потоком крові, наприклад, якщо у хворого є карієс або запалення мигдалин. Також з лімфою - лімфогенний шлях.
Прийом медикаментозних препаратів. Деякі ліки можуть мати побічні дії і викликати запальний процес.
Наявність алергії. У деяких людей є позитивна реакція на алерген, в подальшому потрібно звести до мінімуму контакт з ним.
Крім головних причин, є ще фактори, які можуть провокувати запальний процес в сечостатевій системі.

               - Збій гормонального фону

               - Хвороби нирок

               - Носіння щільного білизни

               - Часті запори і проблеми з кишечником

 Досвідчений фахівець з'ясує причину виникнення хвороби і призначить препарати від циститу. Займатися самолікуванням небезпечно для здоров'я. При запаленні сечостатевої системи вас буде мучити свербіж і печіння при сечовипускання, біль, може бути кров у сечі.

 Ефективний засіб від циститу

При перших симптомах потрібно відразу звертатися до лікаря, проте багато людей відчувають дискомфорт, соромляться і пускають хвороба на самоплив, що може призвести до незворотних наслідків. Якщо є сильний біль, призначають препарати, які здатні зняти спазм. Найчастіше це Папаверин, Дротаверин, також знеболюючі медикаменти: Диклофенак, Метамизол. Призначають антибактеріальну терапію: Цифран, Офлоксацин, Ципрофлоксацин.

          Якщо дотримуватися призначення лікаря правильно і з розумом приймати ліки від циститу, то вже через тиждень або два можна повністю про нього забути. У тому випадку, якщо хвороба набула хронічного характеру, то терапія спрямована на лікування всіх запальних процесів в організмі, збільшується прийом рідини, це сприяє кращому виведенню токсичних речовин.

Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення