Німесулид-ЛХ 100 мг таблетки №30

КОД: 179013
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Німесулид-ЛХ 100 мг таблетки №30

  18,01 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
  Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштой
  При сумі замовлення від 100грн. доставка здійснюється безплатно
  Міста безплатной доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro


 • add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Німесулид-ЛХ 100 мг таблетки №30-01
18,01 грн.
Кількість
Замовити в один клік
 • Головний медикамент: Ні
 • Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)
 • Форма товару: Таблетки
Інструкція

Німесулид (Nimеsulidе) інструкція по застосуванню

Міжнародна та хімічна назва:

nimеsulidе; N-(4-нітро-2-феноксифеніл)­метансульфонамід;

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки від світло-жовтого до жовтувато-зеленого кольору.

Склад:

1 таблетка містить німесуліду 0,1 г;
допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат, аеросил, тальк, целюлоза мікрокристалічна.

Форма випуску.

Таблетки.

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні та протиревматичні препарати. Код АТС М01А Х17.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Німесулід – активна речовина, що має протизапальні, аналгезуючі та жарознижувальні властивості. Німесулід селективно інгібує ЦОГ II (циклооксигеназу II) і пригнічує синтез простагландинів у вогнищі запалення.
Німесулід інгібує звільнення ферменту мієлопероксидази, а також пригнічує утворення вільних радикалів кисню, не впливаючи на процеси фагоцитозу та хемотаксису, пригнічує утворення фактора некрозу пухлин та інших медіаторів запалення.
Фармакокінетика. Після приймання внутрішньо німесулід швидко всмоктується зі шлунково-кишкового тракту. Максимальна концентрація в плазмі крові визначається через 2 - 3 год. Зв’язування німесуліду з білками плазми досягає 97,5 %.
Препарат метаболізується в печінці, основний продук метаболізму – гідроксинімесулід – фармакологічно активна речовина. Близько 65 % прийнятої дози німесуліду виділяється із сечею, решта – з калом.

Показання для застосування.

Гострий біль. Симптоматичне лікування остеоартриту з больовим синдромом. Первинна дисменорея.

Спосіб застосування та дози.

З метою запобігання виникненню та для послабленню прояву побічних реакцій препарат слід приймати протягом найкоротшого часу та в мінімально ефективній дозі. Призначати препарат слід тільки після ретельної оцінки співвідношення ризик/користь.
Препарат приймають внутрішньо після їди і запивають достатньою кількістю рідини.
Для дорослих і дітей старше 12 років – по 1 таб. (100 мг) 2 рази на добу – вранці та ввечері.Максимальна тривалість лікування – 15 днів.
Для хворих літнього віку зазначена схема дозування корекції не потребує.

Побічна дія.

При застосуванні препарату можуть виникнути такі побічні ефекти, переважно протягом першого тижня лікування:
з боку шкіри: найчастіше виникають висипи, свербіж, посилене потовиділення, еритема, дерматит; у поодиноких випадках – ангіоневротичний набряк, набряк обличчя, мультиформна еритема, кропив’янка, синдром Стівенса-Джонсона і токсичний епідермальний некроліз;
з боку травного тракту: нудота, гастрит, біль у животі, діарея, запор, метеоризм; у одиничних випадках – стоматит, мелена, пептична виразка шлунка або дванадцятипалої кишки, перфорація виразки або шлунково-кишкова кровотеча;
з боку печінки: жовтяниця, холестаз, підвищення рівня печінкових трансаміназ, іноді можливі випадки гострого гепатиту, навіть з летальним кінцем;
з боку центральної нервової системи: сонливість, головний біль, запаморочення, енцефалопатія (синдром Рейе);
психічні порушення: відчуття тривоги, нервозність, кошмарні сновидіння;
з боку нирок: набряки, дизурія, гематурія, затримка виділення сечі, одиничні випадки олігурії, інтерстиціального нефриту і ниркової недостатності;
з боку системи крові: анемія, еозинофілія, одиничні випадки панцитопенії, пурпури і тромбоцитопенії;
з боку імунної системи: реакції підвищеної чутливості, анафілаксія;
з боку органів дихання: диспное,у поодиноких випадках – астма, бронхоспазм, особливо у хворих з підвищеною чутливістю до ацетилсаліцилової кислоти та інших нестероїдних протизапальних засобів;
з боку серцево-судинної системи: тахікардія, артеріальна гіпертензія, рідко – кровотеча, припливи, коливання артеріального тиску.
Також під час прийому препарату можливі порушення чіткості зору, астенія, гіпотермія гіперкаліємія.

Протипоказання.

Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення; виражені порушення функції печінки (печінкова недостатність) та гепатотоксичні реакції на прийом препарату в анамнезі, одночасне застосування з потенційно гепатотоксичними засобами; тяжкі порушення функції нирок (кліренс креатиніну – меншь 30 мл/хв), тяжкі порушення згортання крові; тяжка серцева недостатність; підвищена чутливість до діючої речовини або будь-якого компонента препарату, а також реакції підвищеної чутливості до інших нестероїдних протизапальних засобів в анамнезі; вагітність (III триместр) та період годування груддю. Дитячий вік до 12 років. Алкоголізм, наркотична залежність. Підвищена температура тіла, грипоподібні стани, підозра на гостру хірургічну патологію.

Передозування.

Симптоми. При передозуванні спостерігається летаргія, сонливість, нудота, блювання, біль в надчеревній ділянці, також можуть виникнути шлунково-кишкова кровотеча, артеріальна гіпертензія, гостра ниркова недостатність, пригнічення дихання, анафілактоїдні реакції та кома.
Лікування. Специфічного антидоту не існує. У випадку передозування слід проводити симптоматичну терапію. Хворим протягом перших 4 годин необхідно промити шлунок та прийняти активоване вугілля. Гемодіаліз не ефективний.
Необхідний ретельний контроль функції нирок і печінки.

Особливості застосування.

Для зниження ризику розвитку побічних ефектів необхідно застосовувати мінімально ефективну дозу на протязі краткотривалого часу. Якщо стан хворого не поліпшується, лікування необхідно припинити.
В разі зростання рівнів печінкових ферментів або виявлення ознак ушкодження печінки (наприклад, анорексія, нудота, блювання, біль у животі, відчуття втоми, сеча темного кольору) препарат потрібно відмінити. Таким хворим надалі забороняється призначати німесулід.
Під час лікування Німесулідом-ЛХрекомендується уникати одночасного застосування гепатотоксичних препаратів, аналгетиків, інших нестероїдних протизапальних засобів, а також утримуватися від вживання алкоголю.
Шлунково-кишкова кровотеча або виразка/перфорація можуть розвинутися в будь-який момент при застосуванні препарату, з попереджуючими симптомами або без них, як при шлунково-кишкових ускладненнях в анамнезі, так і без них. При виникненні шлунково-кишкової кровотечі або виразки препарат слід відмінити.
З обережністю слід призначати Німесулід-ЛХпацієнтам зі шлунково-кишковими порушеннями, виразковим колітом або хворобою Крона в анамнезі.
З обережністю слід призначати препарат хворим із нирковою або серцевою недостатністю, так як його застосування може призвести до порушення функції нирок. У випадку порушення функції нирок препарат слід відмінити.
У хворих літнього віку найчастіше розвиваються побічні ефекти внаслідок прийому препарату, у тому числі шлунково-кишкові кровотечі, перфорації, порушення функції серця, нирок і печінки. Тому рекомендується регулярний клінічний контроль стану пацієнта.
Оскільки німесулід може порушувати функцію тромбоцитів у хворих із геморагічним діатезом, його слід застосовувати з обережністю, під постійним контролем.
Застосування нестероїдних протизапальних засобів може маскувати підвищення температури тіла, пов\'язане з фоновою бактеріальною інфекцією. У разі підвищення температури тіла або появи грипоподібних симптомів слід припинити прийом препарату.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування Німесуліду-ЛХ протипоказано в останньому триместрі вагітності.
Застосування німесулідуможе підвищувати жіночу фертильність і не рекомендується жінкам, плануючим завагітніти. Як і інші нестероїдні протизапальні засоби, пригнічують синтез простагландинів, німесулідможе спричинити передчасне закриття боталової протоки, легеневу гіпертензію, олігурію, маловоддя. Зростає ризик розвитку кровотечі, атонії матки та периферичних набряків. Враховуючи також відсутність даних щодо застосування препарату вагітними жінками не рекомендується призначати Німесулід-ЛХ у І та ІІ триместрах вагітності.
Оскільки невідомо, чи проникає німесулід у грудне молоко, застосування Німесуліду-ЛХпротипоказано у період годування груддю.

Діти.

Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років. Дозування для дітей віком старше 12 років таке ж, як і для дорослих

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Протягом лікування необхідно дотримуватися обережності під час керування автотранспортом і занять іншими потенційно небезпечними видами діяльності, потребуючи підвищеної концентрації уваги і швидкості психомоторних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

При одночасному застосуванні зварфарином і аналогічними антикоагулянтами, ацетилсаліциловою кислотою існуєпідвищений ризик розвитку кровотечі.
Одночасне застосування німесулідута фуросеміду потребує обережності при лікуванні хворих з порушеною функцією нирок і серця.
Нестероїдні протизапальні засоби знижують кліренс літію, що призводить до підвищення концентрації літію в плазмі та збільшення його токсичності. Тому при одночасному застосуванні німесулідута літію необхідно ретельно контролювати концентрацію літію в плазмі.
При одночасному застосуванні німесуліду з дигоксином, теофіліном, глібенкламідом, ранітидіном, антацидами клінічно значущої взаємодії не відзначалось.
Німесулідпригнічує дію ферменту СYP 2С9. Тому концентрація в плазмі препаратів, піддающих впливу цього ферменту, може бути підвищена при одночасному застосуванні їх з німесулідом.
Необхідно дотримуватися обережності, якщо препаратприймається менш ніж за 1 год. або через 1 год. до застосування метотрексату, оскільки збільшується концентрація метотрексату в сироватці та його токсичність.
Можливе підвищення нефротоксичності циклоспоринів при одночасному застосуванні з німесулідом.

Умови та термін зберігання.

У захищеному від світла місці при температурі не вище 25 оС.

Термін придатності

3 роки.

Умови відпуску.

За рецептом.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері, по 1 або 3 блістера в пачці з картону.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Количество в упаковке Недоступний
Форма товару Таблетки
Виробник Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)
Головний медикамент Ні
код моріону 98557
Відгуки
Напишіть власний відгук
Відмінити
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ТІЛЬКИ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Акции
Новинки
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення