Новопарин розчин для ін'єкцій 40 мг шприц 0,4 мл №2

КОД: 202826
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Новопарин розчин для ін'єкцій 40 мг шприц 0,4 мл №2

  246,62 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
  Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштой
  При сумі замовлення від 100грн. доставка здійснюється безплатно
  Міста безплатной доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro


 • add.ua-Novachem Industries (Великобритания)-Новопарин розчин для інєкцій 40 мг шприц 0,4 мл №2-00
246,62 грн.

Наявність: Є в наявності

Кількість
Замовити в один клік
 • Головний медикамент: Ні
 • Виробник: Novachem Industries (Великобритания)
 • Форма товару: Раствор
 • Реєстраційне посвідчення: UA/9061/01/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


НОВОПАРИН®

(NOVOPARIN)


Склад:

діюча речовина: еноксапарин натрію;

1 мл розчину містить: еноксапарину натрію з анти-фактор Ха активністю 10000 МО еквівалентно еноксопарину натрію 100 мг;

2000 анти-фактор Ха МО/ 0 2 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 20 мг;

4000 анти-фактор Ха МО/0 4 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 40 мг;

6000 анти-фактор Ха МО/0 6 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 60 мг;

8000 анти-фактор Ха МО/0 8 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 80 мг;

10 000 анти-фактор Ха МО/1 0 мл що еквівалентно еноксапарину натрію 100 мг;

допоміжна  речовина: вода для ін’єкцій.


Лікарська форма. Розчин для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: безбарвний або світло-жовтий прозорий розчин.


Фармакотерапевтична група.

Антитромботичні засоби. Група гепарину. Еноксапарини.

Код АТХ В01А В05.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Еноксапарин – це низькомолекулярний гепарин (НМГ) у якому розділено антитромботичну та антикоагулянтну активність стандартного гепарину. Він має більш високу анти-фактор Ха активність ніж анти-фактор IIа та антитромбінову активність (для еноксапарину співвідношення становить 3 6).

При застосуванні у профілактичних дозах еноксапарин не має значного впливу на АЧТЧ (активований частковий тромбопластиновий час).

При застосуванні лікувальних доз препарату АЧТЧ може бути пролонгований та у 1 5-2 2 разу перевищувати контрольний час максимальної активності. Ця пролонгація відображає залишкову антитромбінову активність.

Лікування гострого інфаркту міокарда з підйомом сегмента ST у комбінації з тромболітичним засобом у хворих яким проводять подальшу коронарну ангіопластику а також у хворих яким цю процедуру не проводять.

У масштабному багатоцентровому клінічному дослідженні 20479 хворих із гострим інфарктом міокарда з підйомом сегмента ST після того як вони отримали фібринолітичну терапію були рандомізовано розподілені на групи для отримання або еноксапарину у вигляді болюсної внутрішньовенної ін’єкції 3000 анти-фактор Ха МО слідом за якою негайно підшкірно вводили дозу 100 анти-фактор Ха МО/кг потім проводили підшкірні ін’єкції по 100 анти-фактор Ха МО/кг кожні 12 годин або для введення внутрішньовенного нефракціонованого гепарину у вигляді болюсної ін’єкції 60 МО/кг (максимум 4000 МО/кг) з подальшою постійною інфузією у дозі що була скоригована залежно від показника активованого часткового тромбопластинового часу. Підшкірні ін’єкції еноксапарину проводили до виписки зі стаціонару або не більше 8 діб (у 75 % випадків – не менше 6 діб). Половині хворих які отримували гепарин препарат вводили не менше 48 годин (у 89 5 % випадків ≥ 36 годин). Усі хворі також отримували ацетилсаліцилову  кислоту  протягом не менше 30 діб. Дозу еноксапарину для хворих віком      ≥ 75 відкоригували: 0 75 мг/кг (75 анти-фактор Ха МО/кг) у вигляді підшкірної ін’єкції кожні 12 годин без початкової болюсної внутрішньовенної ін’єкції.

У ході дослідження 4716 (23 %) хворим було проведено коронарну ангіопластику на тлі антитромботичної терапії із застосуванням замаскованих досліджуваних препаратів. Хворі не отримували додаткові дози якщо з моменту останньої підшкірної ін’єкції еноксапарину до роздування балона пройшло менше 8 годин або ж отримували болюсну внутрішньовенну ін’єкцію еноксапарину у дозі 0 3 мг/кг (30 анти-фактор Ха МО/кг) якщо з моменту останньої підшкірної ін’єкції еноксапарину до роздування балона пройшло більше 8 годин.

Еноксапарин дав можливість значно зменшити частоту подій які відповідають первинним кінцевим точкам (комбінована кінцева точка що включає в себе рецидив інфаркту міокарда та летальність з будь-якої причини які мали місце протягом 30-денного періоду спостереження після включення у дослідження: 9 9 % у групі еноксапарину порівняно з 12 % у групі нефракціонованого гепарину (зниження відносного ризику – 17 % (р < 0 001)). Частота рецидиву інфаркту міокарда була значно нижча у групі еноксапарину (3 4 % порівняно з 5 % р < 0 001 зниження відносного ризику – 31 %). Летальність була нижча у групі еноксапарину однак різниця між групами не була статистично достовірною (6 9 % порівняно з 7 5 % р=0 11).

Перевага еноксапарину з точки зору первинної кінцевої точки показника була беззастережною незалежно від підгрупи (вік стать локалізація інфаркту міокарда діабет або інфаркт міокарда в анамнезі тип призначеного тромболітика та проміжок часу між появою перших клінічних ознак та початком лікування).

Еноксапарин продемонстрував значну перевагу порівняно з нефракціонованим гепарином з точки зору первинного критерію ефективності як у хворих які перенесли коронарну ангіопластику  у 30-денний період після включення у дослідження (10 8 % порівняно з 13 9 % 23 % зниження відносного ризику) так і у хворих яким коронарну ангіопластику не проводили (9 7 % порівняно з 11 4 % на 15 % зниження відносного ризику).

Частота виникнення масивних кровотеч до 30-го дня була достовірно вищою у групі еноксапарину (2 1 %) порівняно з групою гепарину (1 4 %). Частота шлунково-кишкових кровотеч була вища у групі еноксапарину (0 5 %) ніж у групі гепарину (0 1 %) тоді як частота внутрішньочерепних крововиливів в обох групах була однаковою (0 8 % у випадку еноксапарину порівняно з 0 7 % у випадку гепарину).

Аналіз комбінованих критеріїв за допомогою яких визначали клінічну користь показав статистично значущу перевагу (р < 0 0001) еноксапарину над нефракціонованим гепарином: з