Стрептоцид 0,3 г таблетки №10

КОД: 30382
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)-Стрептоцид 0,3 г таблетки №10-02

Наявність:Є в наявності

6,20 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)
 • Форма товару: Таблетки
 • Реєстраційне посвідчення: UA/6759/01/01
 • За рецептом: Доставка за наявності електронного рецепту
Лубнифарм ОАО (Украина, Лубни)
  Інструкція

  Інструкція
  для медичного застосування препарату

  СТРЕПТОЦИД


  Склад:

  діюча речовина: sulfanilamide;

  1 таблетка містить стрептоциду (сульфаніламіду) 300 мг; 

  допоміжні речовини: крохмаль картопляний тальк.


  Лікарська форма. Таблетки.


  Фармакотерапевтична група.

  Антибактеріальні засоби для системного застосування. Сульфаніламіди короткої дії. 

  Код АТС J01E B06.


  Показання.

  Інфекційно-запальні захворювання спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами: інфекційні захворювання шкіри та слизових оболонок (рани виразки пролежні) ентероколіт пієліт цистит.


  Протипоказання.

  Індивідуальна чутливість до сульфаніламідів сульфонів або до інших компонентів препарату;  наявність в анамнезі виражених токсико-алергічних реакцій на сульфаніламіди; пригнічення кістковомозкового кровотворення; некомпенсована серцева недостатність; захворювання кровотворної системи; анемія; лейкопенія; базедова хвороба; захворювання нирок  та  печінки  (нефрози   нефрити   печінкова  недостатність   тяжка ниркова недостатність гострі гепатити); гіпертиреоз; уроджений дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази; азотемія; порфірія. 


  Спосіб застосування та дози.

  Приймати внутрішньо під час або після прийому їжі запиваючи 150-200 мл води. Разова доза для дорослих та дітей віком від 12 років становить 600 мг-1 2 г добова доза – 3-6 г. Добову дозу розподіляти на 5 прийомів. Максимальні дози для дорослих: разова – 2 г добова – 7 г.

  Разова доза дітям віком від 3 до 6 років – 300 мг від 6 до 12 років – 300-600 мг. Кратність прийому для дітей становить 4-6 раз на добу.

  Максимальна добова доза для дітей – 0 9-2 4 г.

  Тривалість лікування визначає лікар індивідуально залежно від тяжкості і перебігу захворювання локалізації процесу ефективності терапії.


  Побічні реакції.

  З боку системи крові та лімфатичної системи: лейкопенія агранулоцитоз апластична анемія тромбоцитопенія гіпопротромбінемія еозинофілія гемолітична анемія при дефіциті глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

  З боку серцево-судинної системи: тахікардія міокардит.

  З боку нервової системи: головний біль; неврологічні реакції включаючи асептичний менінгіт; атаксія; незначна внутрішньочерепна гіпотензія; судоми; запаморочення; сонливість/безсоння; відчуття втоми; депресія; периферичні або оптичні нейропатії; порушення зору; психоз; пригнічений стан; парестезії.

  З боку дихальної системи: легеневі інфільтрати фіброзуючий альвеоліт.

  З боку травного тракту: спрага сухість у роті диспепсичні явища нудота блювання діарея анорексія панкреатит псевдомембранозний коліт.

  З боку гепатобіліарної системи: підвищення активності печінкових ферментів (АЛТ АСТ лужної фосфатази) холестатичний гепатит гепатонекроз гепатомегалія жовтяниця холестаз.

  З боку сечовидільної системи: зміна кольору сечі (насичений жовто-коричневий колір) кристалурія при кислій реакції сечі; можливі нефротоксичні реакції: інтерстиціальний нефрит тубулярний некроз ниркова недостатність гематурія шокова нирка з анурією.

  З боку шкіри та підшкірної клітковини: гіперемія шкіри шкірні висипання (у т.ч. еритематозно-сквамозні папульозні) свербіж кропив’янка алергічний дерматит фотосенсибілізація ексфоліативний дерматит   вузликова еритема ціаноз.

  Алергічні реакції: токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла) синдром Стівенса-Джонсона системний червоний вовчак сироватковий синдром анафілактичні реакції набряк Квінке нежить.

  Загальні порушення: медикаментозна гарячка біль у правому підребер’ї та попереку.

  Інші: ускладнене дихання вузликовий періартериїт гіпотиреоз гіпоглікемія. У поодиноких випадках можливий розвиток гіпотиреоїдизму.


  Передозування.

  Можливе посилення проявів побічних ефектів.

  При передозуванні можливе виникнення анорексії (відсутність апетиту) нудоти блювання колікоподібного болю головного болю сонливості запаморочення непритомності. При тривалому  застосуванні можливі гарячка гематурія кристалурія ціаноз тахікардія парестезії діарея холестаз ниркова недостатність з анурією токсичний гепатит лейкопенія агранулоцитоз.

  Лікування. У випадку передозування рекомендовано звернутися до лікаря. Лікування симптоматичне. До надання медичної допомоги шлунок промивати 2 % розчином натрію гідрокарбонату та прийняти суспензію вугілля активованого або інших ентеросорбентів. Показано вживання великої кількості рідини форсований діурез гемодіаліз.


  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  У період вагітності або годування груддю препарат протипоказаний.

  У разі необхідності лікування препаратом слід припинити годування груддю.


  Діти.

  Застосовують дітям віком від 3 років.


  Особливості застосування.

  При лікуванні препаратом необхідно проводити систематичний контроль функції нирок і показників периферичної крові рівня глюкози у крові.

  При тривалому лікуванні препаратом необхідно періодично проводити аналіз крові (біохімічний та загальний аналізи крові). Призначення препарату у недостатніх дозах або раннє припинення застосування препарату може сприяти підвищенню стійкості мікроорганізмів до сульфаніламідів.

  Сульфаніламіди не слід застосовувати для лікування інфекцій спричинених бета-гемолітичним стрептококом групи А оскільки вони не призводять до його ерадикації та як наслідок не можуть запобігти таким ускладненням як ревматизм та гломерулонефрит.

  Препарат необхідно з обережністю призначати хворим із хронічною серцевою недостатністю захворюваннями печінки та при порушенні функції нирок. Стрептоцид слід призначати з обережністю пацієнтам з тяжкою формою алергічних захворювань або бронхіальною астмою із захворюваннями системи крові. При появі ознак реакції підвищеної чутливості препарат слід відмінити. При нирковій недостатності можлива кумуляція сульфаніламіду та його метаболітів в організмі що може призвести до розвитку токсичного ефекту.

  З обережністю слід застосовувати сульфаніламіди у тому числі стрептоцид хворим на цукровий діабет оскільки сульфаніламіди можуть вплинути на рівень цукру у крові. Високі дози сульфаніламідів чинить гіпоглікемічну дію.

  Оскільки сульфаніламіди є бактеріостатичними а не бактерицидними препаратами необхідний повноцінний курс терапії для запобігання рецидиву інфекції і розвитку стійких форм мікроорганізмів.

  Враховуючи схожість хімічної структури сульфаніламіди не можна застосовувати людям з підвищеною чутливістю до фуросеміду тіазидних діуретиків інгібіторів карбоангідрази та похідних сульфонілсечовини.

  Пацієнтам необхідно вживати достатню кількість рідини для запобігання кристалурії і розвитку уролітіазу.

  У людей літнього віку відзначається підвищений ризик розвитку тяжких небажаних реакцій з боку шкіри пригнічення кровотворення тромбоцитопенічної пурпури (останнє – особливо при поєднанні з тіазидними діуретиками). Слід уникати призначення препарату пацієнтам віком від 65 років у зв'язку з підвищеним ризиком виникнення тяжких побічних реакцій.

  Рекомендується уникати впливу прямих сонячних променів і штучного ультрафіолетового опромінення враховуючи можливість розвитку фотосенсибілізації при застосуванні сульфаніламідів.

  Під час лікування необхідно дотримуватися режиму дозування застосовувати рекомендовану дозу з інтервалом у 24 години не пропускати прийому препарату. У випадку пропуску дози не подвоювати наступну дозу.

  Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або навпаки стан здоров’я погіршиться або виникнуть небажані явища необхідно призупинити застосування препарату та звернутися за консультацією до лікаря щодо подальшого застосування препарату.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами.

  До з’ясування індивідуальної реакції на препарат слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами оскільки під час лікування сульфаніламідами можливі такі побічні реакції з боку нервової системи як запаморочення судоми атаксія сонливість депресія психози.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  При одночасному застосуванні:

  – з нестероїдними протизапальними препаратами похідними сульфонілсечовини антитромботичними засобами антагоністами вітаміну К – посилюється дія цих препаратів;

  – з фолієвою кислотою бактерицидними антибіотиками (у тому числі пеніцилінами цефалоспоринами ) – знижується ефективність сульфаніламідів;

  – з бактерицидними антибіотиками пероральними контрацептивами – знижується дія цих препаратів;

  – з ПАСК та барбітуратами – посилюється активність сульфаніламідів;

  – з еритроміцином лінкоміцином тетрацикліном – взаємно посилюється антибактеріальна активність розширюється спектр дії;

  – з рифампіцином стрептоміцином мономіцином канаміцином гентаміцином похідними оксихіноліну (нітроксолін) – антибактеріальна дія препаратів не змінюється;

  – з кислотою налідиксовою (невіграмон) – іноді спостерігається антагонізм;

  – з хлорамфеніколом нітрофуранами – знижується сумарний ефект;

  – з препаратами що містять ефіри ПАБК (новокаїн анестезин дикаїн) – інактивується антибактеріальна активність сульфаніламідів.

  Сульфаніламіди не призначають одночасно з гексаметилентетраміном (уротропіном) з антидіабетичними препаратами (похідними сульфонілсечовини) з дефініном неодикумарином та іншими непрямими антикоагулянтами.

  Стрептоцид може посилювати ефект та/або токсичність метотрексату внаслідок витіснення його зі зв’язку з білками та/або послаблення його метаболізму.

  При одночасному застосуванні з іншими препаратами які спричиняють пригнічення кісткового мозку гемоліз гепатотоксичну дію можливий ризик розвитку токсичних ефектів.

  Не рекомендовано одночасне застосування з метенаміном (уротропін) внаслідок підвищення ризику розвитку кристалурії   при кислій реакції сечі.

  Фенілбутазон (бутадіон) саліцилати   та індометацин можуть витісняти сульфаніламіди зі зв’язку з білками плазми крові тим самим підвищуючи їх концентрацію у крові. При застосуванні разом із парааміносаліциловою кислотою та барбітуратами посилюється активність сульфаніламідів; з левоміцетином – збільшується ризик розвитку агранулоцитозу; з препаратами що містять ефіри параамінобензойної кислоти (новокаїн анестезин дикаїн) інактивується антибактеріальна активність сульфаніламіду.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка. Стрептоцид порушує створення в мікроорганізмах так званих «росткових факторів» – фолієвої дегідрофолієвої кислот інших сполук які мають у своїй молекулі параамінобензойну кислоту (ПАБК). Внаслідок схожості структур ПАБК і Стрептоциду сульфаніламід як конкурентний антагоніст кислоти включається у метаболічний ланцюг мікроорганізмів і порушує в ньому процеси обміну що призводить до бактеріостатичного ефекту. Стрептоцид – сульфаніламід короткої дії виявляє бактеріостатичний ефект щодо стрептококів менінгококів пневмококів гонококів кишкової палички збудників токсоплазмозу та малярії. Не впливає на анаеробні мікроорганізми.

  Фармакокінетика. При застосуванні внутрішньо швидко всмоктується – максимальна концентрація стрептоциду в крові визначається через 1-2 години (у межах 4 годин виявляється у спинномозковій рідині); зниження максимальної концентрації в крові на 50 % відбувається менше ніж за 8 годин. Приблизно 95 % препарату виводиться нирками.


  Фармацевтичні характеристики.

  Основні фізико-хімічні властивості: цільні правильні круглі циліндри верхня і нижні поверхні яких плоскі краї поверхонь скошені з рискою для поділу білого або майже білого кольору.


  Термін придатності. 5 років. 


  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.


  Упаковка.

  По 10 таблеток у блістерах.


  Категорія відпуску. За рецептом.


  Виробник.

  ВАТ «Лубнифарм».


  Місцезнаходження.

  Україна 37500 Полтавська обл. м. Лубни вул. Петровського 16.

  Наявність в аптеках
  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Стрептоцид 0,3 г таблетки №10

  Обліковий номер30382
  Форма товаруТаблетки
  ВиробникЛубныфарм ОАО (Украина, Лубны)
  Реєстраційне посвідченняUA/6759/01/01
  Умови відпускуза рецептом
  Головний медикаментСтрептоцид
  код моріону5417
  Відгуки

  Відгуки Стрептоцид 0,3 г таблетки №10

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  * - Поля, обов'язкові для заповнення
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

  Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


  Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

  Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


  САМОВИВІЗ

  Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

  Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

  Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

  Аналоги

  Аналоги Стрептоцид 0,3 г таблетки №10

  1. Збіг складу і діючої речовини
  2. add.ua-Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)-Стрептоцид 0,3 г таблетки №10-20

   Стрептоцид 0,3 г таблетки №10

   Виробник: Дарниця ПрАТ (Україна, Київ)

   8,50 грн.
  3. add.ua-Тернофарм ООО (Украина, Тернополь)-Стрептоцид 0,5 г таблетки №10-20

   Стрептоцид 0,5 г таблетки №10

   Виробник: Тернофарм ООО (Украина, Тернополь)

   6,30 грн.
  4. add.ua-Монфарм (Украина, Монастырище)-Стрептоцид 0.5 г таблетки №10-20

   Стрептоцид 0.5 г таблетки №10

   Виробник: Монфарм (Украина, Монастырище)

   Відсутній на складі

  1. Аналог в інших формах випуску
  2. add.ua-Исток-Плюс ООО (Украина, Запорожье)-Стрептоцид порошок нашкірний 5 г саше №20-20

   Стрептоцид порошок нашкірний 5 г саше №20

   Виробник: Исток-Плюс ООО (Украина, Запорожье)

   176,70 грн.
  3. add.ua-Исток-Плюс ООО (Украина, Запорожье)-Стрептоцид порошок нашкірний 15 г №1-20

   Стрептоцид порошок нашкірний 15 г №1

   Виробник: Исток-Плюс ООО (Украина, Запорожье)

   42,10 грн.
  4. add.ua-Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)-Стрептоциду лінімент 5% туба 30 г-20

   Стрептоциду лінімент 5% туба 30 г

   Виробник: Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)

   27,10 грн.
  5. add.ua-Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)-Стрептоциду 10% мазь 25 г-20

   Стрептоциду 10% мазь 25 г

   Виробник: Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)

   18,50 грн.
  6. add.ua-Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)-Стрептоцидова мазь 10% по 25 г-20

   Стрептоцидова мазь 10% по 25 г

   Виробник: Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)

   16,90 грн.
  7. add.ua-Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)-Стрептоциду 5% мазь туба 25 г-20

   Стрептоциду 5% мазь туба 25 г

   Виробник: Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)

   16,90 грн.
  8. add.ua-Тернофарм ООО (Украина, Тернополь)-Стрептоциду 10% мазь туба 25 г-20

   Стрептоциду 10% мазь туба 25 г

   Виробник: Тернофарм ООО (Украина, Тернополь)

   11,80 грн.
  9. add.ua-Тернофарм ООО (Украина, Тернополь)-Стрептоциду 10% мазь 25 г-20

   Стрептоциду 10% мазь 25 г

   Виробник: Тернофарм ООО (Украина, Тернополь)

   Відсутній на складі

  10. add.ua-Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)-Стрептоцидова мазь Віола 10% по 25 г-20

   Стрептоцидова мазь Віола 10% по 25 г

   Виробник: Виола ФФ ЗАО (Украина, Запорожье)

   Відсутній на складі

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Інші товари