Тризипін Лонг 750 мг таблетки №28

КОД: 233049
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

   Тризипін Лонг 750 мг таблетки №28

   353,00 грн.

   Доступность:Есть в наличии

   Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
  • Доставка
   • Доставка Кур'єром
   • Самовивіз
   • Доставка Новою поштою
   При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно кур'єром
   Міста безкоштовної доставки
   • Київ
   • Одеса
   • Харків
   • Дніпро
   • Львів
   • Івано-Франківськ
   • Вінниця
   • Запоріжжя
   • Кременчук
   • Кривий Ріг
   • Тернопіль
   Оплата
   Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
   Нам довіряють
   • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
   • 100% товарів сертифіковані
   • Термінова доставка по Україні за 24 години
   • Працюємо без вихідних


  • add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Тризипін Лонг 750 мг таблетки №28-01

  Наявність:Є в наявності

  353,00 грн.
  Повтор замовлення
  Замовлення кожний(і):
  Ціна дійсна при замовленні на сайті
  • Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)
  • Форма товару: Таблетки
  • Реєстраційне посвідчення: UA/12303/01/02
  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

  ТРИЗИПИН® ЛОНГ

  (TRIZIPIN LONG)


  Склад:

  діюча речовина: 1 таблетка містить тризипіну (3-(2 2 2-триметилгідразиній) пропіонату дигідрату) 500 мг або 750 мг або 1000 мг;

  допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип В) триетилцитрат магнію стеарат кремнію діоксид колоїдний безводний тальк амонійно-метакрилатний сополімер (тип А) поліетиленгліколь 6000 (макрогол) титану діоксид (Е 171).


  Лікарська форма.

  Таблетки пролонгованої дiї.

  Таблетки овальні з двоопуклою гладкою поверхнею білого або білого з кремуватим відтінком кольору зі специфічним запахом вкриті плівковою оболонкою.


  Фармакотерапевтична група.

  Засоби що впливають на серцево-судинну систему. Код АТС С01ЕВ17.


  Клiнiчнi  характеристики.

  Показання.


  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Органічні ураження центральної нервової системи. Підвищений внутрічерепний тиск (при порушеннях венозного відтоку внутрішньочерепних пухлинах); вагітність дитячий вік.


  Спосіб застосування та дози.

  Призначають дорослим внутрішньо. Дози препарату Тризипин® лонг слід підбирати індивідуально відповідно до медичних показань тяжкості хвороби та анатомо-фізіологічних характеристик пацієнтів.

  Серцево-судинні захворювання або порушення мозкового кровообігу.

  Кардіалгія на фоні дисгормональної дистрофії міокарда – внутрішньо до 1 0 г на добу на один прийом. Курс лікування – 12 днів.

  Хронічні порушення мозкового кровообігу – внутрішньо до 1 0 г на добу на один прийом. Курс лікування 4-6 тижнів. Повторні курси (зазвичай 2-3 рази на рік) можливі після консультації з лікарем.

  Судинна патологія та дистрофічні захворювання сітківки.

  Застосовують ін’єкційну лікарську форму препарату.

  Розумові та фізичні перевантаження в тому числі у спортсменів.

  Застосовують до 2 0 г на день. Курс лікування – 10-14 днів. За необхідності лікування повторюють через 2-3 тижні.

  Спортсменам призначають до 2 0 г внутрішньо на день перед тренуваннями. Тривалість курсу в підготовчий період – 14-21 день у період змагань – 10-14 днів.

  Хронічний алкоголізм.

  До 2 0 г на день. Курс лікування – 7-10 днів.


  Побічні реакції.

  З боку серцево-судинної системи: рідко – тахікардія аритмія зміни артеріального тиску.

  З боку центральної нервової системи: рідко – головний біль запаморочення психомоторні порушення парестезії тремор збудження.

  З боку шлунково-кишкового тракту: рідко – діарея нудота блювання біль у животі диспептичні явища металевий присмак у роті сухість у роті або гіперсалівація.

  Алергічні реакції: рідко – почервоніння та свербіж шкіри кропив’янка висипання ангіоневротичний набряк дуже рідко – анафілактичний шок.

  З боку дихальної системи: задишка сухий кашель.

  Інші: озноб біль у грудях слабкість гіпертермія підвищена пітливість.


  Передозування.

  Можливі різкі зміни артеріального тиску. Терапія симптоматична.


  Застосування в період вагітності або годування груддю.

  Не застосовують.


  Діти.

  Не застосовують в педіатричній практиці.


  Особливості застосування.

  Препарат з обережністю застосовують при хронічних захворюваннях печінки та нирок. Через можливий розвиток стимулюючого ефекту рекомендується застосовувати у першій половині дня.

  Враховуючи стимулюючу дію Тризипину® лонг на сексуальну активність і потенцію препарат не слід вживати перед нічним сном. Оскільки Тризипин® лонг пригнічує біосинтез карнітину його не слід призначати пацієнтам які страждають від уродженого дефіциту карнітину а також хворим на гіперфункцію щитовидної залози. З обережністю призначають препарат хворим з тяжкою артеріальною гіпер- або гіпотензією оскільки зафіксовані поодинокі випадки аномальних реакцій у таких пацієнтів. Хворим на цироз печінки та тяжкі порушення функції нирок приймати Тризипин® лонг не рекомендується. Це також стосується пацієнтів які отримують лікування гемодіалізом внаслідок якого суттєво знижується вміст карнітину.

  За відсутністю вичерпних даних стосовно безпеки і ефективності застосування препаратів триметилгідразинію пропіонату для лікування дітей Тризипин® лонг не слід призначати дітям до 12-річного віку. Безпека застосування препарату в період вагітності остаточно не доведена. Для уникнення можливого негативного впливу на формування плода Тризипин® лонг не призначають в період вагітності. Оскільки остаточно не з’ясований характер виділення препарату у молоко матері при негайній необхідності лікування Тризипином® лонг годування дитини груддю припиняють на час прийому препарату.

  Для уникнення можливого розвитку стимулюючого ефекту рекомендується приймати Тризипин® лонг у першій половині дня.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з  іншими механізмами.

  У період лікування необхідно бути обережним при керуванні автотранспортом або роботі зі складними механізмами враховуючи ймовірність побічних ефектів що можуть впливати на швидкість реакції та здатність концентрувати увагу.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  У складі комплексної терапії Тризипин® лонг застосовують в комбінації з антиангінальними лікарськими засобами антикоагулянтами антиагрегантами антиаритмічними препаратами серцевими глікозидами діуретиками бронхолітиками та іншими препаратами. Тризипин® лонг може потенціювати дію нітрогліцерину ніфедипіну β-адреноблокаторів антигіпертензивних засобів і периферичних вазодилататорів.


  Фармакологiчнi властивостi.

  Фармакодинаміка.

  Діюча речовина Тризипину® лонг – триметилгідразинія пропіонат (мельдоній) – структурний аналог γ-бутиробетаїну – речовини яка є попередником карнітину. Препарат пригнічуючи активність γ-бутиробетаїнгідроксилази знижує біосинтез карнітину і транспорт довголанцюгових жирних кислот до мітохондрій перешкоджає накопиченню в клітинах активованих форм неокислених жирних кислот – похідних ацилкарнітину А таким чином попереджуючи їх несприятливу дію. Тризипин® лонг відновлює рівновагу процесів доставки кисню і його споживання в клітинах; попереджує порушення транспорту АТФ одночасно з цим активує гліколіз що відбувається без додаткового споживання кисню. В результаті зниження концентрації карнітину посилено синтезується γ-бутиробетаїн який має судинорозширювальні властивості.

  Механізм дії Тризипин® лонг визначає широкий спектр його фармакологічних ефектів. Він підвищує працездатність зменшує симптоми психічного і фізичного перенапруження. Препарат має виражену кардіопротекторну дію. При серцевій недостатності він поліпшує скорочувальну здатність міокарда збільшує толерантність до фізичного навантаження. При стабільній стенокардії II і III функціонального класу підвищує фізичну працездатність хворих і знижує частоту нападів стенокардії.

  При гострих і хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу Тризипин® лонг поліпшує циркуляцію крові в осередку ішемії впливаючи на перерозподіл мозкового кровотоку на користь ішемізованої ділянки. Тризипину® лонг властива також тонізуюча дія на ЦНС він усуває функціональні порушення соматичної  та вегетативної нервової системи у тому числі при абстинентному синдромі у хворих на хронічний алкоголізм. Препарат також має позитивний вплив на дистрофічно змінені судини сітківки і клітинний імунітет.

  Фармакокінетика.

  Пролонгована лікарська форма Тризипину® лонг забезпечує рівномірне вивільнення діючої речовини протягом 12-16 годин із темпом 35-80 мг/годину для таблеток Тризипин® лонг різної сили незалежно від рівня рН. Максимальна концентрація діючої речовини в плазмі крові досягається через 5-6 годин після прийому препарату і поступово знижується протягом наступних 18-20 годин залишаючись у межах терапевтичного діапазону. Біотрансформація триметилгідразинія пропіонату здійснюється в печінці з утворенням двох основних метаболітів які екскретуються нирками. Період напіввиведення становить 15-17 годин.


  Термін придатності.

  3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.


  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище 30 оС в оригінальній упаковці. Зберігати в недоступному для дітей місці.


  Упаковка.

  По 28 таблеток у полімернiй банці у картонній пачці.


  Категорія відпуску.  

  За рецептом.


  Виробник. 

  ТОВ НВФ «Мiкрохiм»


  Мiсцезнаходження.

  93009 Луганська область м. Рубіжне вул. Леніна 33 Україна.

  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Тризипін Лонг 750 мг таблетки №28

  Форма товаруТаблетки
  ВиробникМикрохим ООО (Украина, Рубежное)
  Реєстраційне посвідченняUA/12303/01/02
  Умови відпускуза рецептом
  Головний медикаментТризипин
  код моріону156331
  Відгуки

  Відгуки Тризипін Лонг 750 мг таблетки №28

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в корзину».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення».
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

   
  Продукція (косметичні та гігієнічних кошти, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється покупцеві з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.
   

  - Коли можна забирати замовлення? (Самовивезення з аптеки)
   

  Після отримання смс - підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку був оформлений замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не був готовий або не був зібраний - прохання повідомити нам про це по телефону

   0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

   САМОВИВІЗ

   Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону, або через сайт.

   Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

   Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

   Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.

   

  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

   

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів.

   

  Аналоги

  Аналоги Тризипін Лонг 750 мг таблетки №28

  1. Збіг складу і діючої речовини
  2. add.ua-Нико ООО (Украина, Макеевка)-Мілдрокард-Н розчин для інєкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10-20

   Мілдрокард-Н розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10

   Виробник: Нико ООО (Украина, Макеевка)

   528,00 грн.
  3. add.ua-Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)-Метонат розчин для інєкцій 100 мг/мл 5 мл №10-20

   Метонат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл 5 мл №10

   Виробник: Лубныфарм ОАО (Украина, Лубны)

   479,50 грн.
  4. add.ua-Нико ООО (Украина, Макеевка)-Мілдрокард розчин для інєкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10-20

   Мілдрокард розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10

   Виробник: Нико ООО (Украина, Макеевка)

   470,00 грн.
  5. add.ua-Grindeks (Латвія)-Мілдронат GX 500 мг таблетки №60-20

   Мілдронат GX 500 мг таблетки №60

   Виробник: Grindeks (Латвія)

   464,00 грн.
  6. add.ua-Grindeks (Латвія)-Мілдронат 10% ампули 5 мл №10-20

   Мілдронат 10% ампули 5 мл №10

   Виробник: Grindeks (Латвія)

   446,00 грн.
  7. add.ua-Grindeks (Латвія)-Мілдронат 500 мг таблетки №60-20

   Мілдронат 500 мг таблетки №60

   Виробник: Grindeks (Латвія)

   432,50 грн.
  8. add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Метамакс розчин для інєкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10-20

   Метамакс розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10

   Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

   412,50 грн.
  9. add.ua-Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)-Мілдракор розчин 100 мг 1 мл 5 мл флакон №10-20

   Мілдракор розчин 100 мг 1 мл 5 мл флакон №10

   Виробник: Новофарм-Биосинтез ООО (Украина, Новоград-Волынский)

   407,50 грн.
  10. add.ua-Rompharm Company (Румунія)-Рипронат 100 мг/мл розчин 5 мл ампули №10-20

   Рипронат 100 мг/мл розчин 5 мл ампули №10

   Виробник: Rompharm Company (Румунія)

   395,00 грн.
  11. add.ua-Rompharm Company (Румунія)-Рипронат 500 мг капсули №60-20

   Рипронат 500 мг капсули №60

   Виробник: Rompharm Company (Румунія)

   378,00 грн.
  12. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Тризипін Лонг 500 мг таблетки №28-20

   Тризипін Лонг 500 мг таблетки №28

   Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

   309,50 грн.
  13. add.ua-Дарница ЗАО (Украина, Киев)-Метамакс 250 мг капсули №40-20

   Метамакс 250 мг капсули №40

   Виробник: Дарница ЗАО (Украина, Киев)

   147,00 грн.
  14. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Тризипін 250 мг таблетки №40-20

   Тризипін 250 мг таблетки №40

   Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

   139,00 грн.
  15. add.ua-Grindeks (Латвія)-Мілдронат 0,5 г/5 мл розчин 5 мл №20-20

   Мілдронат 0,5 г/5 мл розчин 5 мл №20

   Виробник: Grindeks (Латвія)

   Відсутній на складі

  1. Подібний терапевтичний ефект
  2. add.ua-Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)-Вазопро розчин для інєкцій 100 мг/мл ампули 5 мл-20

   Вазопро розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампули 5 мл

   Виробник: Лекхим-Харьков ЗАО (Украина, Харьков)

   476,00 грн.
  3. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Вазопро розчин для інєкцій 100 мг/мл 5 мл ампули №10-20

   Вазопро розчин для ін'єкцій 100 мг/мл 5 мл ампули №10

   Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

   425,00 грн.
  4. add.ua-Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)-Вазонат розчин для інєкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10-20

   Вазонат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10

   Виробник: Олайнфарм АО (Латвия, Олайне)

   376,00 грн.
  5. add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Мельдоній 100 мг/мл розчин 5 мл ампули №10-20

   Мельдоній 100 мг/мл розчин 5 мл ампули №10

   Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

   296,50 грн.
  1. Аналог в інших формах випуску
  2. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Тризипін розчин для інєкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10-20

   Тризипін розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампули 5 мл №10

   Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

   426,50 грн.
  3. add.ua-Микрохим ООО (Украина, Рубежное)-Тризипін Лонг 1000 мг таблетки №28-20

   Тризипін Лонг 1000 мг таблетки №28

   Виробник: Микрохим ООО (Украина, Рубежное)

   396,50 грн.
  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Переглянуті ліки
  1. Набір МР гінекологічний одноразовий стерильний №2

   Jiangsu Kangjin Medical Instr. (Китай)
  2. Лідокаїн-Здоров'я 10% спрей 38 г

   Здоровье ООО (Украина, Харьков)
  3. Нольпаза 40 мг таблетки №1

   KRKA (Словенія)
  Акции
  Новинки
  Спецпредложения
  Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення