Вітрум кальціум 600 + D400 таблетки №60

КОД: 104059
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Вітрум кальціум 600 + D400 таблетки №60

  0,00 грн.

  Доступность: знятий з продажу

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних • add.ua-Unipharm (США)-Вітрум кальціум 600 + D400 таблетки №60-02
 • add.ua-Unipharm (США)-Вітрум кальціум 600 + D400 таблетки №60-02

Наявність: Відсутній на складі

Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Unipharm (США)
 • Форма товару: Таблетки
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/1721/01/01
Інструкція

IНСТРУКЦIЯ

для медичного застосування лікарського засобу


Вітрум® Кальціум 600+D400


Склад:

діючі речовини: 1 таблетка містить вітаміну D3 (холекальциферолу) 10 мкг (400 МО) кальцію (у вигляді кальцію карбонату з раковин устриць) 600 мг;

допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний целюлоза мікрокристалічна магнію стеарат натрію кроскармелоза гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза) триацетин пропіленгліколь барвник титану діоксид (Е 171) барвник рибофлавін (Е 101) барвник жовтий захід FCF (E 110) барвник індигокармін (Е 132).


Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки довгастої форми з двоопуклою поверхнею з заокругленими краями вкриті оболонкою синьо-зеленого кольору.


Фармакотерапевтична група. Вітаміни у комбінації з мінералами.

Код АТХ A11J B.


Фармакологічні властивості.

Комбінований лікарський засіб що регулює обмін кальцію в організмі. Знижує резорбцію (вимивання кальцію з кісток) і збільшує щільність кісткової тканини поповнюючи нестачу кальцію і вітаміну D3 в організмі.

Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів у скороченні скелетної та гладенької мускулатури міокарда у згортанні крові та в інших фізіологічних процесах в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини (міжклітинна кісткова речовина містить велику кількість солей кальцію що забезпечують разом з колагеновим білком осеїном твердість та еластичність).

Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію у кишечнику та реабсорбцію фосфору у ниркових канальцях нормалізує формування кісткового скелету та зубів у дітей сприяє збереженню структури кісток. Підвищує проникність клітинних та мітохондріальних мембран кишечного епітелію полегшуючи транспортування іонів кальцію та інших двовалентних іонів через мембрани активує вторинне всмоктування фосфатів збільшує захват цих іонів кістковою тканиною посилює процес осифікації.


Клінічні характеристики.

Показання. Профілактика і комплексна терапія остеопорозу різного генезу та його ускладнень. Поповнення дефіциту кальцію та/або вітаміну D3 у період реконвалесценції після травм у жінок у період вагітності або годування груддю у літньому віці під час або після менопаузи.


Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента лікарського засобу; гіперкальціємія та/або гіперкальціурія; сечокам’яна хвороба; гіпервітаміноз D3; саркоїдоз (через ризик підвищення метаболізму вітаміну D у його активну форму) і метастази пухлин у кістках; тяжкі порушення функції нирок.

Підвищена чутливість до сої та арахісу.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Активність вітаміну D3 може знижуватися при його одночасному застосуванні з рифампіцином фенітоїном або барбітуратами.

Гіперкальціємія може посилити токсичну дію серцевих глікозидів при одночасному лікуванні з кальцієм та вітаміном D. Пацієнтам слід контролювати ЕКГ та рівень кальцію у сироватці крові.

Карбонат кальцію може перешкоджати абсорбції препаратів тетрациклінового ряду хінолонових антибіотиків левотироксину тому ці препарати необхідно приймати за 2 години до або через 4-6 годин після прийому ВІТРУМ КАЛЬЦІУМ 600+D400.

Тіазидні діуретини збільшують виведення кальцію нирками. У зв'язку з підвищеним ризиком розвитку гіперкальціємії слід регулярно контролювати рівень кальцію в сироватці крові.

Лікарський засіб уповільнює всмоктування ацетилсаліцилової кислоти та інших саліцилатів сульфаніламідів бета-адреноблокаторів та антикоагулянтів непрямої дії. Для запобігання зниженню всмоктування бісфосфонатів або фториду натрію рекомендується приймати препарат не раніше ніж за 2 години після їх прийому. Кортикостероїди зменшують всмоктування кальцію тому лікування кортикостероїдами може потребувати збільшення дози препарату.

Холестирамін проносні лікарські засоби (парафінове масло) знижують абсорбцію вітаміну D3.


Особливості застосування.

Під час тривалого лікування препаратом необхідно контролювати рівень кальцію та креатиніну у сироватці крові особливо пацієнтам літнього віку при сумісній терапії із серцевими глікозидами або тіазидними діуретиками пацієнтам із високою схильністю до утворення зубних каменів. У випадку появи ознак гіперкальціємії або порушення функції нирок необхідно зменшити дозу або припинити прийом препарату.

Необхідно контролювати рівень фосфатів. Слід брати до уваги ризик кальцифікації м’яких тканин.

З обережністю застосовувати хворим із легкими або середніми порушеннями функцій нирок. У випадку підвищення концентрації кальцію або креатиніну у сироватці крові слід зменшити дозу лікарського засобу або тимчасово припинити лікування.

Щоб запобігти можливому передозуванню вітаміну D3 необхідно враховувати додаткове надходження його з інших джерел. Небажане одночасне застосування лікарського засобу з іншими лікарськими засобами що містять кальцій та вітамін D3. У пацієнтів з нирковою недостатністю тяжкого ступеня вітамін у вигляді холекальциферону не може нормально метаболізуватися тому слід застосовувати інші форми вітаміну D.

Необхідно контролювати рівень кальцію у сироватці крові та сечі.

Лікарський засіб слід застосовувати з обережністю іммобілізованим хворим з остеопорозом через ризик розвитку гіперкальціємії. Щоб уникнути передозування необхідно врахувати надходження кальцію та вітаміну D3 з інших джерел у межах рекомендованих добових норм споживання кальцію та вітаміну D3.

Одночасне застосування препаратів тетрациклінового ряду або хінолонових антибіотиків не рекомендується або застосовувати з обережністю (див. розділ «Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій»).

Лікарський засіб містить барвник жовтий захід FCF (E 110) що може спричиняти алергічні реакції.


Застосування у період вагітності або годування груддю. Слід ретельно дотримуватися рекомендованих доз та тривалості застосування лікарського засобу. Не можна приймати понад 1500 мг кальцію та 600 мг вітаміну D3 на добу.

Вітамін D3 та його метаболіти проникають у грудне молоко тому необхідно враховувати надходження кальцію та вітаміну D3 з інших джерел у матері та дитини.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.


Спосіб застосування та дози.

Приймати внутрішньо до або під час їди.

Як профілактичний засіб призначати по 1 таблетці на добу. Тривалість курсу визначає лікар індивідуально.

У комплексному лікуванні остеопорозу курс і дозування визначаються лікарем індивідуально при цьому добова доза не повинна перевищувати 2 таблетки.

Для курсової профілактики остеопорозу – по 1 таблетці на добу. Середня тривалість курсу – 4-6 тижнів. Кількість повторних курсів протягом року визначається лікарем індивідуально.


Діти. Препарат не слід застосовувати дітям.


Передозування.

При передозуванні можуть спостерігатися гіперкальціємія гіперкальціурія та симптоми ними зумовлені а саме: анорексія спрага нудота блювання запор біль у животі м’язова слабкість підвищена втомлюваність психічні розлади полідипсія поліурія біль у кістках нефрокальциноз порушення серцевого ритму у тяжких випадках. Тяжка форма гіперкальціємії може призвести до розвитку коми та летального наслідку.

Стійкий високий рівень кальцію в організмі може призвести до необоротного ураження нирок та кальцифікації м’яких тканин. 

У пацієнтів які приймають велику кількість кальцію та лугів що абсорбуються може виникати молочно-лужний синдром (синдром харчової гіперкальціємії) алкалоз та ниркова недостатність; такі пацієнти потребують госпіталізації.

Лікування. Слід припинити застосування лікарського засобу промити шлунок ввести велику кількість лужної рідини. У подальшому дотримуватися дієти з низьким вмістом кальцію. Залежно від тяжкості передозування може виникнути необхідність застосування петльових діуретиків бісфосфонатів кальцитоніну кортикостероїдів.


Побічні реакції.

Порушення з боку обміну речовин: гіперкальціємія гіперкальціурія.

Порушення з боку травного тракту: запор метеоризм нудота біль у животі діарея диспепсія.

Порушення з боку імунної системи: реакції гіперчутливості включаючи свербіж висипання кропив'янку.

При тривалому застосуванні лікарського засобу у лікувальних дозах може підвищитися рівень кальцію у сечі та концентрація кальцію у сироватці крові.


Термін придатності. 3 роки.


Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 30 °С. Зберігати в недоступному для дітей місці.


Упаковка. По 15 таблеток у блістері по 1 блістеру у коробці. По 30 або 60 або 100 таблеток у флаконі по 1 флакону у коробці.

 

Категорія відпуску. Без рецепта.


Виробник.

Юніфарм Інк.


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

75 Прогрес Лейн Вотербері Коннектикут 06705 США.


Додаткова інформація
Додаткова інформація
Кратність 1
Количество в упаковке 60
Форма товару Таблетки
Виробник Unipharm (США)
Реєстраційне посвідчення UA/1721/01/01
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання не вище +25°С
Головний медикамент Витрум
код моріону 65756
Відгуки
Напишіть власний відгук
Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Переглянуті ліки
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення