Препарати кальцію

Вид
Вид

Коли показані препарати кальцію?

         Для нормального функціонування організм постійно потребує надходження кальцію. Кількісна потреба в цьому мінералі на кожному етапі життя неоднакова. Пікове споживання кальцію спостерігається в дитячому та юнацькому віці, коли крім природного метаболізму відбувається активний розвиток скелета. У більшості випадків потреба покривається збалансованим харчуванням, за умови достатнього перебування дитини на сонячному світлі. Ця умова є обов'язковою, тому що без сонячної енергії, що активує вітамін D, що надходить кальцій просто не зможе засвоїтися. Саме тому при симптомах мінерального дефіциту, педіатри пропонують купити препарати кальцію, з додаванням вже активованого вітаміну D. Також активно використовують препарати кальцію для дітей з профілактичною метою, особливо при інтенсивних темпах зростання. Після статевого дозрівання потреба в кальції у чоловіків і жінок дещо змінюється. У жінок існують додаткові піки потреби в кальції.

Істотний прогрес споживання, спостерігається під час внутрішньоутробного розвитку дитини і грудного годування. У цей період найбільш часто призначають кальцій в таблетках, так як зростаючий дитячий організм починає активно використовувати кальцій споживаний матір'ю. Також жіночий організм потребує додаткового надходження кальцію в період зниження рівня статевих гормонів, особливо при ранній менопаузі.

Чоловіки ж в літньому віці набагато рідше мають потребу в призначенні препаратів кальцію. Серед раптових станів потребують підвищеного надходження цього елемента слід виділити переломи. Від його кількості, що циркулює в крові, багато в чому залежать терміни освіти і міцність кісткового зрощення.

Що потрібно знати, перед тим як купити кальцій в таблетках?

         Список препаратів кальцію досить великий. Принциповою відмінністю між ними є хімічна сполука, в формі якого кальцій надійде в організм. Найбільш поширеними є його карбонат, хлорид і глюконат. Таким чином, різні препарати можуть мати неоднакову біологічну доступність, що вимагає уточнення дозування в інструкції по застосуванню або у лікуючого лікаря. Також до складу можуть входити різноманітні добавки, від яких може істотно змінюватися ціна препаратів кальцію.

Значимість цих добавок різноманітна і багато в чому залежить від цілей призначення препарату. Раціональність їх використання краще уточнити у лікаря завчасно. У багатьох випадках досить використовувати кальцій в таблетках без добавок, ціна якого часто набагато нижче.

Читати далі...Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення