Вольтарен 1% емульгель 50 г

КОД: -2988
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 50 г-01
 • add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 50 г-01
 • add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 50 г-01
 • add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 50 г-01
 • add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 50 г-01
 • add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 50 г-01
 • add.ua-GlaxoSmithKline-Вольтарен 1% емульгель 50 г-01

Наявність:В наявності

Звичайна ціна: 213,28 грн.

Special Price 142,90 грн.

Економія: 70,38 грн
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: GlaxoSmithKline
 • Форма товару: Гель
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/1811/01/01

Вольтарен каталог  Каталог Вольтарен

 • Дорослим можна
 • Дітям з 14-ти років
 • Вагітним не можна
 • В період годування груддю не можна
 • Алергія з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

Інструкція вольтарен емульгель

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина вольтарен емульгель: diclofenac;

1 г емульгелю містить диклофенаку діетиламіну 11,6 мг що відповідає 10 мг диклофенаку натрію;

допоміжні речовини вольтарен емульгель: карбомер поліетиленгліколю цетостеариловий ефір кокоїлу каприлокапрат діетиламін спирт ізопропіловий олія мінеральна ароматизатор 45 (що містить бензилбензоат) пропіленгліколь вода очищена.

Лікарська форма

Емульгель для зовнішнього застосування.

Основні фізико-хімічні властивості:

м’який гомогенний кремоподібний гель від білого до жовтуватого кольору.

Фармакотерапевтична група

Засоби що застосовуються місцево у разі суглобового та м’язового болю. Нестероїдні протизапальні засоби місцевого застосування. Диклофенак.

Код АТХ М02А А15.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Диклофенак є нестероїдним протизапальним засобом із вираженою протиревматичною знеболювальною протизапальною та жарознижувальною дією. Основним механізмом дії є пригнічення біосинтезу простагландинів.

При запаленні спричиненому травмами або ревматичними захворюваннями Вольтарен Емульгель призводить до зменшення болю набряку тканин та скорочення періоду поновлення функцій ушкоджених суглобів зв'язок сухожиль і м'язів. Клінічними даними доведено що Вольтарен Емульгель зменшує гострий біль вже через 1 годину після початкового нанесення. 94 % пацієнтів мали відгук на Вольтарен Емульгель через 2 доби лікування порівняно з 8 % що мали відгук на плацебо. Подолання болю та функціональних порушень досягалось після 4 днів лікування Вольтарен Емульгелем. Завдяки водно-спиртовій основі препарат вольтарен емульгель здійснює також місцевоанестезуючий та охолоджувальний ефект.

Фармакокінетика.

Кількість диклофенаку яка всмоктується через шкіру пропорційна до площі його нанесення і залежить як від загальної застосованої дози препарату вольтарен емульгель так і від ступеня гідратації шкіри.  Після місцевого нанесення 2 5 г препарату Вольтарен Емульгель на поверхню шкіри площею 500 см2 ступінь абсорбції диклофенаку становить приблизно 6 %. Застосування оклюзійної пов’язки протягом 10 годин призводить до збільшення абсорбції диклофенаку втричі.

Після  нанесення Вольтарен Емульгелю на шкіру суглобів кисті і коліна диклофенак виявляється у плазмі крові (де його максимальна концентрація приблизно у 100 разів менша ніж після перорального прийому) у синовіальній оболонці  та синовіальній рідині. Зв’язування диклофенаку з білками становить 99 7 %.

Диклофенак накопичується у шкірі яка слугує резервуаром звідки відбувається поступове вивільнення речовини у прилеглі тканини. Звідти диклофенак переважно надходить у більш глибокі запалені тканини такі як суглоби де продовжує діяти і визначається у концентраціях до 20 разів більших ніж у плазмі крові.

Диклофенак метаболізується переважно шляхом гідроксилювання з утворенням кількох фенольних похідних два з яких є фармакологічно активними але значно меншою мірою ніж диклофенак.

Диклофенак та його метаболіти виводяться переважно із сечею. Загальний системний плазмовий кліренс диклофенаку становить 263 ± 56 мл/хв а кінцевий період напіввиведення у середньому – 1-3 години.

При нирковій або печінковій недостатності метаболізм та виведення з організму диклофенаку не змінюються.

Показання

Місцеве лікування болю та запалення суглобів м’язів зв’язок та сухожиль ревматичного або травматичного походження.

Протипоказання

Підвищена чутливість до диклофенаку або до інших компонентів препарату вольтарен емульгель. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми кропив’янки або гострого риніту зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів; під час останнього триместру вагітності.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Оскільки системна абсорбція диклофенаку внаслідок місцевого застосування препарату дуже низька імовірність виникнення  взаємодій дуже низька.

Особливості застосування

З обережністю застосовувати одночасно з пероральними нестероїдними протизапальними засобами.

Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку є незначною порівняно з застосуванням його пероральних форм але вона не виключається при застосуванні препарату вольтарен емульгель на відносно великих ділянках шкіри протягом тривалого часу.

Вольтарен Емульгель рекомендується наносити тільки на інтактні ділянки шкіри запобігаючи потрапляння на запалену поранену або інфіковану шкіру. Слід уникати контакту препарату вольтарен емульгель з очима та слизовими оболонками. Препарат вольтарен емульгель не можна ковтати. 

При появі будь-яких шкірних висипів лікування препаратом вольтарен емульгель потрібно припинити. Вольтарен Емульгель не слід застосовувати під повітронепроникну оклюзійну пов’язку але допускається його застосування під неоклюзійну пов’язку. У випадку розтягування зв’язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом.  

Вольтарен Емульгель містить пропіленгліколь та бензилбензоат які можуть спричиняти легке локалізоване подразнення шкіри.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Клінічний досвід застосування вагітним жінкам обмежений тому у період вагітності або годування груддю не рекомендується застосування цього препарату. Вольтарен Емульгель протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності у зв’язку з можливістю розвитку слабкості родової діяльності та/або передчасного закриття артеріальної протоки.

У ході досліджень на тваринах не було виявлено жодного прояву шкідливого впливу препарату на вагітність або ембріональний розвиток пологи або постнатальний розвиток дитини. При наявності вагомих підстав для застосування Вольтарен Емульгелю у період годування груддю коли очікувана користь препарату вольтарен емульгель на думку лікаря перевищує потенційний ризик препарат вольтарен емульгель не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри та не слід застосовувати протягом тривалого часу.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 14 років  Вольтарен Емульгель застосовувати 3-4 рази на добу злегка втираючи у шкіру. Кількість препарату  яка застосовується залежить від розміру ураженої зони (так 2-4 г що за розміром відповідає розміру вишні або волоського горіха достатньо для нанесення на ділянку площею 400-800 см2).

Після аплікації препарату   необхідно вимити руки окрім тих випадків коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.

Тривалість терапії залежить від характеру захворювання та ефективності лікування.

Препарат вольтарен емульгель не слід застосовувати довше 14 днів поспіль. 

Діти

Вольтарен Емульгель не рекомендований для застосування  дітям віком до 14 років. При застосуванні лікарського засобу дітям старше 14 років довше 7 днів або якщо симптоми захворювання посилюються необхідно звернутися за консультацією лікаря.

Передозування

Передозування малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровоток при місцевому застосуванні. У разі випадкового проковтуванняслід враховувати що 1 туба препарату по 100 г містить еквівалент 1 г диклофенаку натрію; при цьому можливий розвиток системних побічних реакцій.

У разі випадкового проковтування препарату   слід одразу спорожнити шлунок та прийняти адсорбент. Показане симптоматичне лікування із застосуванням терапевтичних заходів що застосовуються для лікування отруєння нестероїдними протизапальними засобами.

Побічні реакції

Вольтарен Емульгель зазвичай добре переноситься. Небажані реакції включають легкі тимчасові реакції на шкірі у місці нанесення. У рідкісних випадках можуть спостерігатися алергічні реакції.

Інфекції та інвазії

Рідкісні (<1/10000): пустульозні висипання.

З боку імунної системи

Рідкісні (<1/10000): реакції гіперчутливості (у тому числі кропив’янка) ангіоневротичний набряк.

З боку респіраторної системи

Рідкісні (<1/10000): бронхіальна астма.

З боку шкіри та сполучних тканин

Часті (≥1/100; <1/10): висипання свербіж екзема еритема дерматит у тому числі контактний дерматит.

Поодинокі (≥1/10000; <1/1000): бульозний дерматит.

Рідкісні (<1/10000): реакції світлочутливості відчуття печіння шкіри.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

Упаковка. По 20 г або 50 г або 100 г препарату вольтарен емульгель у тубах алюмінієвих ламінованих або алюмінієвих з мембраною закупорених  нагвинчуваними полімерними ковпачками білого або синього кольору круглої або трикутної форми. По 1 тубі  у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

орма
 • Фармакотерапевтична група
 • Фармакологічні властивості
 • Клінічні характеристики
 • Показання
 • Протипоказання
 • Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій
 • Особливості застосування
 • Застосування у період вагітності або годування груддю
 • Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами
 • Спосіб застосування та дози
 • Діти
 • Передозування
 • Побічні реакції
 • Термін придатності
 • Умови зберігання
 • Упаковка
 • Категорія відпуску
 • Виробник
 • Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

 • Склад:

  діюча речовина:diclofenac;

  1 г емульгелю містить диклофенаку діетиламіну 11 6 мг що відповідає 10 мг диклофенаку натрію;

  допоміжні речовини: карбомер поліетиленгліколю цетостеариловий ефір кокоїлу каприлокапрат діетиламін спирт ізопропіловий олія мінеральна ароматизатор 45 (що містить бензилбензоат) пропіленгліколь вода очищена.


  Лікарська форма. Емульгель для зовнішнього застосування.

  Основні фізико-хімічні властивості: м’який гомогенний кремоподібний гель від білого до жовтуватого кольору.


  Фармакотерапевтична група. Засоби що застосовуються місцево у разі суглобового та м’язового болю. Нестероїдні протизапальні засоби місцевого застосування. Диклофенак.

  Код АТХ М02А А15.


  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Диклофенак є нестероїдним протизапальним засобом із вираженою протиревматичною знеболювальною протизапальною та жарознижувальною дією. Основним механізмом дії є пригнічення біосинтезу простагландинів.

  При запаленні спричиненому травмами або ревматичними захворюваннями Вольтарен® Емульгель призводить до зменшення болю набряку тканин та скорочення періоду поновлення функцій ушкоджених суглобів зв'язок сухожиль і м'язів. Клінічними даними доведено що Вольтарен® Емульгель зменшує гострий біль вже через 1 годину після початкового нанесення. 94 % пацієнтів мали відгук на Вольтарен® Емульгель через 2 доби лікування порівняно з 8 % що мали відгук на плацебо. Подолання болю та функціональних порушень досягалось після 4 днів лікування Вольтарен® Емульгелем. Завдяки водно-спиртовій основі препарат здійснює також місцевоанестезуючий та охолоджувальний ефект.

  Фармакокінетика.

  Кількість диклофенаку яка всмоктується через шкіру пропорційна до площі його нанесення і залежить як від загальної застосованої дози препарату так і від ступеня гідратації шкіри.  Після місцевого нанесення 2 5 г препарату Вольтарен® Емульгель на поверхню шкіри площею 500 см2 ступінь абсорбції диклофенаку становить приблизно 6 %. Застосування оклюзійної пов’язки протягом 10 годин призводить до збільшення абсорбції диклофенаку втричі.

  Після  нанесення Вольтарен® Емульгелю на шкіру суглобів кисті і коліна диклофенак виявляється у плазмі крові (де його максимальна концентрація приблизно у 100 разів менша ніж після перорального прийому) у синовіальній оболонці  та синовіальній рідині. Зв’язування диклофенаку з білками становить 99 7 %.

  Диклофенак накопичується у шкірі яка слугує резервуаром звідки відбувається поступове вивільнення речовини у прилеглі тканини. Звідти диклофенак переважно надходить у більш глибокі запалені тканини такі як суглоби де продовжує діяти і визначається у концентраціях до 20 разів більших ніж у плазмі крові.

  Диклофенак метаболізується переважно шляхом гідроксилювання з утворенням кількох фенольних похідних два з яких є фармакологічно активними але значно меншою мірою ніж диклофенак.

  Диклофенак та його метаболіти виводяться переважно із сечею. Загальний системний плазмовий кліренс диклофенаку становить 263 ± 56 мл/хв а кінцевий період напіввиведення у середньому – 1-3 години.

  При нирковій або печінковій недостатності метаболізм та виведення з організму диклофенаку не змінюються.


  Клінічні характеристики.

  Показання.Місцеве лікування болю та запалення суглобів м’язів зв’язок та сухожиль ревматичного або травматичного походження.


  Протипоказання.Підвищена чутливість до диклофенаку або до інших компонентів препарату. Наявність в анамнезі нападів бронхіальної астми кропив’янки або гострого риніту зумовлених прийомом ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів; під час останнього триместру вагітності.


  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Оскільки системна абсорбція диклофенаку внаслідок місцевого застосування препарату дуже низька імовірність виникнення  взаємодій дуже низька.


  Особливості застосування.

  З обережністю застосовувати одночасно з пероральними нестероїдними протизапальними засобами.

  Імовірність розвитку системних побічних ефектів при місцевому застосуванні диклофенаку є незначною порівняно з застосуванням його пероральних форм але вона не виключається при застосуванні препарату на відносно великих ділянках шкіри протягом тривалого часу.

  Вольтарен® Емульгель рекомендується наносити тільки на інтактні ділянки шкіри запобігаючи потрапляння на запалену поранену або інфіковану шкіру. Слід уникати контакту препарату з очима та слизовими оболонками. Препарат не можна ковтати. 

  При появі будь-яких шкірних висипів лікування препаратом потрібно припинити. Вольтарен® Емульгель не слід застосовувати під повітронепроникну оклюзійну пов’язку але допускається його застосування під неоклюзійну пов’язку. У випадку розтягування зв’язок уражену ділянку можна перев’язати бинтом.  

  Вольтарен® Емульгель містить пропіленгліколь та бензилбензоат які можуть спричиняти легке локалізоване подразнення шкіри.


  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Клінічний досвід застосування вагітним жінкам обмежений тому у період вагітності або годування груддю не рекомендується застосування цього препарату. Вольтарен® Емульгель протипоказаний під час ІІІ триместру вагітності у зв’язку з можливістю розвитку слабкості родової діяльності та/або передчасного закриття артеріальної протоки.

  У ході досліджень на тваринах не було виявлено жодного прояву шкідливого впливу препарату на вагітність або ембріональний розвиток пологи або постнатальний розвиток дитини. При наявності вагомих підстав для застосування Вольтарен® Емульгелю у період годування груддю коли очікувана користь препарату на думку лікаря перевищує потенційний ризик препарат не слід наносити на молочні залози або великі ділянки шкіри та не слід застосовувати протягом тривалого часу.


  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.


  Спосіб застосування та дози.

  Дорослим та дітям віком від 14 років  Вольтарен® Емульгель застосовувати 3-4 рази на добу злегка втираючи у шкіру. Кількість препарату яка застосовується залежить від розміру ураженої зони (так 2-4 г що за розміром відповідає розміру вишні або волоського горіха достатньо для нанесення на ділянку площею 400-800 см2).

  Після аплікації препарату необхідно вимити руки окрім тих випадків коли саме ця ділянка підлягає лікуванню.

  Тривалість терапії залежить від характеру захворювання та ефективності лікування.

  Препарат не слід застосовувати довше 14 днів поспіль. 


  Діти.Вольтарен® Емульгель не рекомендований для застосування  дітям віком до 14 років. При застосуванні лікарського засобу дітям старше 14 років довше 7 днів або якщо симптоми захворювання посилюються необхідно звернутися за консультацією лікаря.


  Передозування.Передозування малоймовірне у зв’язку з низькою абсорбцією диклофенаку у системний кровоток при місцевому застосуванні. У разі випадкового проковтуванняслід враховувати що 1 туба препарату по 100 г містить еквівалент 1 г диклофенаку натрію; при цьому можливий розвиток системних побічних реакцій.

  У разі випадкового проковтування препарату слід одразу спорожнити шлунок та прийняти адсорбент. Показане симптоматичне лікування із застосуванням терапевтичних заходів що застосовуються для лікування отруєння нестероїдними протизапальними засобами.


  Побічні реакції.Вольтарен® Емульгель зазвичай добре переноситься. Небажані реакції включають легкі тимчасові реакції на шкірі у місці нанесення. У рідкісних випадках можуть спостерігатися алергічні реакції.

  Інфекції та інвазії

  Рідкісні (<1/10000): пустульозні висипання.

  З боку імунної системи

  Рідкісні (<1/10000): реакції гіперчутливості (у тому числі кропив’янка) ангіоневротичний набряк.

  З боку респіраторної системи

  Рідкісні (<1/10000): бронхіальна астма.

  З боку шкіри та сполучних тканин

  Часті (≥1/100; <1/10): висипання свербіж екзема еритема дерматит у тому числі контактний дерматит.

  Поодинокі (≥1/10000; <1/1000): бульозний дерматит.

  Рідкісні (<1/10000): реакції світлочутливості відчуття печіння шкіри.


  Термін придатності. 3 роки.


  Умови зберігання.

  Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.


  Упаковка. По 20 г або 50 г або 100 г препарату у тубах алюмінієвих ламінованих або алюмінієвих з мембраною закупорених  нагвинчуваними полімерними ковпачками білого або синього кольору круглої або трикутної форми. По 1 тубі  у картонній коробці.


  Категорія відпуску. Без рецепта.


  Виробник.

  Новартіс Фарма Продукціонс ГмбХ/Novartis Pharma Produktions GmbH.

  Новартіс Консьюмер Хелс СА/Novartis Consumer Health SA.


  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Офлінгер Штр. 44 79664 Вер Баден-Вюртемберг Німеччина/Öflinger Str. 44 79664 Wehr Baden-Württemberg Germany.

  Рут де Летра 1260 Ніон Швейцарія/Route de l’Etraz 1260 Nyon Switzerland.

  Наявність в аптеках
  Додаткова інформація

  Додаткова інформація Вольтарен 1% емульгель 50 г

  Артикул-2988
  ПромоАкції
  Форма товаруГель
  ВиробникGlaxoSmithKline
  БрендVoltaren
  СеріяЕмульгель
  Реєстраційне посвідченняUA/1811/01/01
  Умови відпускубез рецепта
  Температура зберiганняне вище +25°С
  Головний медикаментВольтарен
  код моріону12028
  Відгуків

  Відгуків Вольтарен 1% емульгель 50 г

  Як мені оцінити цей продукт? *
  Загальна оцінка :
  * - Поля, обов'язкові для заповнення
  Як замовити

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

  • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
  • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
  • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
  • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
  • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
  • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

  Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


  Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

  Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
  Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


  САМОВИВІЗ

  Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

  Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

  Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


  Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

  Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

  Завантажити повну інструкцію
  УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
  Інші товари