АЦЦ-Лонг лимон 600 мг таблетки шипучі №6

КОД: 263858
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ-Лонг лимон 600 мг таблетки шипучі №6-07
 • add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ-Лонг лимон 600 мг таблетки шипучі №6-07

Наявність:Є в наявності

162,30 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)
 • Форма товару: Таблетки
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/15591/01/01
Salutas Pharma (Германия)
 • Дорослим можна
 • Дітям Застосовувати дітям у віці від 12 років
 • Вагітним не можна
 • Під час лактації не можна
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

АЦЦ-Лонг (ACC Long) інструкція по застосуванню

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина АЦЦ-Лонг: ацетилцистеїн;

1 таблетка шипуча містить 600 мг ацетилцистеїну;

допоміжні речовини АЦЦ-Лонг: кислота лимонна безводна (E 330), натрію гідрокарбонат, натрію карбонат безводний, маніт (E 421), лактоза безводна, кислота аскорбінова (E 300), натрію цикламат (Е 952), натрію сахарин (Е 954), натрію цитрату дигідрат (E 331), цинку сульфату моногідрат, ароматизатор лимонний «ВВ».

Лікарська форма

Таблетки АЦЦ-Лонг шипучі.

Основні фізико-хімічні властивості:

білі круглі таблетки АЦЦ-Лонг з лінією поділу, поверхнею без дефектів, запах лимону, специфічний запах.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Код АТХ R05C B01.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

N-ацетил-L-цистеїн (ацетилцистеїн) – муколітичний, відхаркувальний засіб, який застосовується для розрідження мокротиння при захворюваннях дихальної системи, що супроводжуються утворенням густого слизу. Ацетилцистеїн є похідним амінокислоти цистеїну. Ацетилцистеїн чинить виражену муколітичну дію на слизовий і слизисто-гнійний секрети за рахунок деполімеризації мукопротеїнових комплексів і нуклеїнових кислот, які надають в’язкості гіаліновому і гнійному компонентам мокротиння та іншим секретам. Додаткові властивості: зниження індукованої гіперплазії мукоцитів, підвищення вироблення сурфактанта за рахунок стимуляції пневмоцитів типу II, стимуляція активності мукоциліарного апарату, що сприяє поліпшенню мукоциліарного кліренсу. Внаслідок цього мокротиння стає менш в’язким.

N-ацетил-L-цистеїн також чинить пряму антиоксидантну пневмопротекторну дію за рахунок наявності нуклеофільної вільної тіольної групи (SH), яка здатна безпосередньо взаємодіяти з електрофільними групами окисних радикалів. Особливо цікавий той факт, що ацетилцистеїн запобігає інактивації a-1-антитрипсину – ферменту, якій інгібує еластазу, хлорноватистою кислотою (HOCl) – сильним окислювачем, що виробляється мієлопероксидазою активних фагоцитів.

Крім того, молекулярна структура ацетилцистеїну дає йому можливість легко проникати через клітинні мембрани. Усередині клітини ацетилцистеїну деацетилюється з утворенням L-цистеїну, незамінної амінокислоти для синтезу глютатіону. На додаток до цього ацетилцистеїн, який є прекурсором глютатіону, проявляє непрямий антиоксидантний ефект. Глютатіон є високоактивним трипептидом, поширеним в різних тканинах тварин і незамінним для збереження функціональної здатності клітини і її морфологічної цілісності. Фактично він є частиною найбільш важливого внутрішньоклітинного механізму захисту від окисних радикалів, як екзо-, так і ендогенних, і деяких цитотоксичних речовин, включаючи парацетамол.

Парацетамол чинить цитотоксичну дію шляхом прогресуючого зниження вмісту глютатіону. Ацетилцистеїн відіграє першорядну роль у збереженні адекватних рівнів глютатіону, таким чином, посилюючи клітинний захист. Внаслідок цього ацетилцистеїн являє собою специфічний антидот при отруєнні парацетамолом та іншими токсичними речовинами (альдегідами, фенолами).

У хворих на ХОЗЛ (хронічне обструктивне захворювання легенів) прийом 1200 мг ацетилцистеїну на день протягом 6 тижнів призводив до значного підвищення об’єму вдиху і ФЖЄЛ (форсована життєва ємність легень), можливо, внаслідок зменшення повітряного захоплення.

У хворих з ІФЛ (ідіопатичним фіброзом легенів) застосування ацетилцистеїну перорально по 600 мг 3 рази на день протягом одного року в поєднанні зі стандартною терапією ІФЛ (преднізолон і азатіоприн) сприяло збереженню життєвої ємності легенів (ЖЄЛ) і дифузної здатності легенів, виміряної методом одиночного вдиху окису вуглецю.

У формі інгаляційної терапії протягом одного року ацетилцистеїн сприяв зниженню інтенсивності прогресування захворювання у хворих з ІФЛ.

При застосуванні в дуже високих дозах (до 3000 мг щодня протягом 4 тижнів) хворим на муковісцидоз ацетилцистеїн не чинив значної токсичної дії.

Антиоксидантна ефективність ацетилцистеїну пов’язана з вираженим зниженням активності еластази в мокроті, що є найзначнішим показником функції легенів у хворих на муковісцидоз. Окрім цього, на тлі лікування відзначалося зниження кількості нейтрофілів в дихальних шляхах, а також числа нейтрофілів, які активно виділяють багаті еластазою гранули.

Фармакокінетика.

Абсорбція

У людини після перорального прийому ацетилцистеїн повністю абсорбується. Через метаболізм в стінках кишечнику і ефект першого проходження біодоступність ацетилцистеїну при пероральному прийомі дуже низька (приблизно 10%). Для різних лікарських форм відмінностей не виявлено. У хворих з різними дихальними і серцевими захворюваннями максимальна концентрація ацетилцистеїну в плазмі крові досягається через 1-3 години після прийому і залишається високою протягом 24 годин.

Розподіл АЦЦ-Лонг

Ацетилцистеїн розподіляється в організмі як у незміненому вигляді (20%), так і у вигляді метаболітів (активних) (80%), при цьому переважно він виявляється в печінці, нирках, легенях і бронхіальному секреті. Об’єм розподілу ацетилцистеїну від 0,33 до 0,47 л/кг. Зв’язування з білками плазми крові становить близько 50% через 4 години після прийому і зменшується до 20% через 12 годин.

Метаболізм і виведення АЦЦ-Лонг

Після перорального прийому ацетилцистеїн швидко і екстенсивно метаболізується в стінках кишечнику і печінки. Утворений метаболіт, цистеїн, розглядають як активний. Далі ацетилцистеїн і цистеїн метаболізуються одним і тим же шляхом з утворенням цистеїну, фармакологічно активного метаболіту, а також діацетилцистеїну, цистину і надалі – змішаних дисульфідів. Близько 30% дози виводиться нирками у вигляді неактивних метаболітів (неорганічні сульфати, діацетилцистеїн).

Період напіввиведення визначається головним чином швидкою біотрансформацією в печінці і становить приблизно 1 год.

Показання

Лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи, що супроводжуються підвищеним утворенням мокротиння.

Передозування парацетамолом.

Протипоказання

Підвищена чутливість до ацетилцистеїну або інших складових препарату АЦЦ-Лонг. Гепатит, ниркова недостатність (для уникнення підвищення азотовмісних речовин в організмі). Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення, кровохаркання, легенева кровотеча.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дослідження взаємодії АЦЦ-Лонг проводилися тільки за участю дорослих.

При одночасному застосуванні препарату АЦЦ-Лонг з протикашльовими засобами у зв’язку зі зниженням кашльового рефлексу можливий небезпечний застій слизу, тому для призначення комбінованої терапії такими засобами необхідно ретельно встановити діагноз.

Активоване вугілля знижує ефективність ацетилцистеїну.

При одночасному застосуванні АЦЦ-Лонг з такими антибіотиками, як тетрацикліни (за винятком доксицикліну), ампіцилін, амфотерицин В, цефалоспорини, аміноглікозиди, можлива їх взаємодія з тіоловою групою ацетилцистеїну, що призводить до зниження активності обох препаратів. Тому інтервал між застосуванням цих препаратів має становити не менше 2-х годин. Це не стосується цефіксиму та лоракарбефу.

Одночасне застосування нітрогліцерину з АЦЦ® Лонг Лимон може призвести до підсилення вазодилататорного ефекту нітрогліцерину. При одночасному прийомі нітрогліцерину і ацетилцистеїну виявлені значні гіпотензія і розширення скроневої артерії. При необхідності одночасного застосування нітрогліцерину і ацетилцистеїну у пацієнтів слід контролювати гіпотензію, яка може мати тяжкий характер, і слід попередити їх про можливість виникнення головних болів.

Під час контакту АЦЦ-Лонг з металами або гумою утворюються сульфіди з характерним запахом, тому для розчинення препарату АЦЦ-Лонг слід використовувати скляний посуд.

Ацетилцистеїн може бути донором цистеїну та підвищувати рівень глутатіону, який сприяє детоксикації вільних радикалів кисню та певних токсичних речовин в організмі.

Вплив АЦЦ-Лонг на лабораторні дослідження

АЦЦ-Лонг може впливати на колориметричне дослідження саліцилатів та на визначення кетонових тіл в сечі.

Особливості застосування

Застосування АЦЦ-Лонг на ранній стадії лікування може сприяти розрідженню мокротиння та збільшення об’єму бронхіального секрету. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння, необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірація.

Під час лікування АЦЦ-Лонг рекомендується вживати достатню кількість рідини.

Особлива обережність необхідна при лікуванні пацієнтів з непереносимістю гістамінів. Таким пацієнтам не рекомендується тривалий прийом АЦЦ® Лонг Лимон через вплив на гістаміновий обмін, що може спричинити симптоми непереносимості (наприклад головний біль, вазомоторний риніт, свербіж).

Легкий сірчаний запах не є ознакою зміни препарату АЦЦ-Лонг, а є специфічним для діючої речовини.

Муколітичні засоби можуть викликати бронхіальну обструкцію у дітей віком до 2 років. Внаслідок фізіологічних особливостей дихальної системи у дітей цієї вікової групи, здатність очищення секреції дихальних шляхів обмежена. Тому муколітики не слід застосовувати дітям віком до 2 років.

Одна шипуча таблетка АЦЦ-Лонг містить 6,03 ммоль (138,8 мг) натрію. Це треба враховувати пацієнтам, які дотримуються дієти з обмеженим споживанням солі (низьконатрієва, або низькосольова дієта). Також АЦЦ® Лонг Лимон протипоказаний пацієнтам з деякими рідкісними спадковими порушеннями, зокрема з непереносимістю галактози, дефіцитом лактази або з порушенням всмоктування лактози-галактози.

Пацієнти, хворі на бронхіальну астму, повинні знаходитися під строгим контролем під час лікування через можливий розвиток бронхоспазму. У разі виникнення бронхоспазму лікування ацетилцистеїном слід негайно припинити.

Рекомендується з обережністю приймати препарат АЦЦ-Лонг пацієнтам із виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі, особливо у разі супутнього прийому інших лікарських засобів, що подразнюють слизову оболонку шлунка.

Пацієнтам із захворюваннями печінки або нирок АЦЦ-Лонг слід призначати з обережністю для уникнення накопичення азотовмісних речовин в організмі.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Клінічні дані про застосування АЦЦ-Лонг вагітним жінкам обмежені. Дослідження на тваринах не виявили прямих чи непрямих негативних впливів на вагітність, ембріо-фетальний розвиток, пологи та постнатальний розвиток.

На сьогодні немає достатніх даних щодо застосування препарату АЦЦ-Лонг в періоди вагітності і годування груддю, тому препарат АЦЦ-Лонг можна призначати лише у разі, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Ацетилцистеїн проникає через плаценту і був виявлений у пуповинній крові. Даних про проникнення у грудне молоко немає.

Також відсутня інформації про здатність АЦЦ-Лонг перетинати гематоенцефалічний бар’єр.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Немає даних про негативний вплив АЦЦ-Лонг на здатність керувати автотранспортом або працювати зі складними механізмами.

Спосіб застосування та дози

Для дорослих та дітей віком понад 12 років – по одній шипучій таблетці АЦЦ-Лонг один раз на день (що еквівалентно добовій дозі 600 мг ацетилцистеїну).

Дітям молодше 12 років та у випадках, коли добову дозу АЦЦ-Лонг слід розподілити на кілька прийомів, застосовують ацетилцистеїн в іншій лікарській формі або відповідному дозуванні.

Шипучу таблетку АЦЦ-Лонг розчиняють у склянці води і випивають після їди. Не можна вводити у цей розчин інші препарати. Після приготування розчину АЦЦ-Лонг його треба випити якнайшвидше. В окремих випадках у зв’язку з наявністю у складі препарату стабілізатора – аскорбінової кислоти, приготовлений розчин можна залишити приблизно на 2 год до моменту його застосування.

Додаткове вживання рідини підсилює муколітичний ефект препарату АЦЦ-Лонг.

Тривалість застосування препарату АЦЦ-Лонг визначає лікар, залежно від характеру захворювання (гостре або хронічне). Курс лікування препаратом АЦЦ-Лонг не повинен перевищувати 4-5 днів.

Передозування парацетамолом

У перші 10 годин після прийому токсичної речовини, якнайшвидше приймають АЦЦ® Лонг Лимон із розрахунку 140 мг/кг, далі з розрахунку 70 мг/кг кожні 4 години протягом 1-3 днів.

Діти

Застосовують АЦЦ-Лонг дітям віком від 12 років.

Передозування

Досі не спостерігалося випадків тяжких і небезпечних для життя побічних ефектів, навіть при значному передозуванні АЦЦ-Лонг. Добровольці приймали 11,6 г ацетилцистеїну на день протягом трьох місяців без виникнення будь-яких серйозних побічних ефектів. Пероральні дози до 500 мг ацетилцистеїну/кг маси тіла/день переносилися без жодних симптомів інтоксикації.

Передозування АЦЦ-Лонг може спричиняти такі шлунково-кишкові симптоми, як нудота, блювання та діарея. Для дітей є ризик гіперсекреції.

Специфічного антидоту при отруєнні ацетилцистеїном немає, терапія симптоматична.

Побічні реакції

Оцінка небажаних ефектів базується на такій класифікації за частотою виникнення:

дуже часті (≥ 1/10);

часті (≥ 1/100, < 1/10);

нечасті (≥ 1/1000, < 1/100);

поодинокі (≥1/10000, < 1/1000);

рідкісні (< 1/10000);

частота невідома (отримані дані не дають змоги оцінити частоту).

Загальні порушення та реакції в місці введення.

Нечасті: головний біль, гарячка, гіпертермія, лихоманка, алергічні реакції (свербіж, кропив’янка, екзантема, висипи, бронхоспазм, ангіонабряк, набряк Квінке, тахікардія та гіпотонія).

Рідкісні: анафілактичні реакції та шок.

Невідомо: набряк обличчя, екзема.

З боку крові та лімфатичної системи.

Невідомо: анемія.

З боку серцевої системи, органів грудної клітки та середостіння.

Нечасті: тахікардія, артеріальна гіпотензія.

Поодинокі: задишка, бронхоспазм – в основному у пацієнтів з гіперреактивністю бронхів при бронхіальній астмі, диспное, геморагії.

Рідкісні: крововилив.

З боку шлунково-кишкового тракту.

Нечасті: стоматити, абдомінальний біль, блювання, нудота та діарея.

Поодинокі: диспепсія.

Невідомо: неприємний запах з рота.

З боку органів слуху та лабіринту.

Нечасті: дзвін у вухах.

З боку дихальної системи.

Рідкісні: ринорея.

З боку нервової системи.

Нечасті: головний біль.

З боку імунної системи.

Нечасті: реакції гіперчутливості.

Рідкісні: анафілактичний шок, анафілактичні/анафілактоїдні реакції.

Дослідження.

Нечасті: зниження артеріального тиску.

У дуже рідкісних випадках у зв'язку з прийомом ацетилцистеїну повідомлялося про тяжкі шкірні реакції, такі як, наприклад, синдром Стівенса-Джонсона і синдром Лайєлла. У більшості випадків, як мінімум, ще один лікарський засіб може з більшою ймовірністю бути причиною появи шкірно-слизового синдрому. Тому при появі будь-яких нових змін на шкірі або слизових оболонках потрібно звернутися до лікаря і негайно відмінити прийом ацетилцистеїну.

Декілька досліджень виявили послаблення агрегації тромбоцитів у присутності ацетилцистеїну. Клінічна важливість цього спостереження невідома.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Спеціальних умов зберігання АЦЦ-Лонг не потребує. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Несумісність АЦЦ-Лонг з іншими лікарськими засобами.

In vitro несумісність спостерігалася з деякими напівсинтетичними пеніцилінами, тетрациклінами, цефалоспоринами, а також аміноглікозидами. Немає даних про несумісність з такими антибіотиками, як амоксицилін, еритроміцин, цефуроксим.

При розчиненні ацетилцистеїну необхідно користуватися скляним посудом, уникати контакту з металевими та гумовими поверхнями.

Не рекомендується розчинення в одній склянці АЦЦ-Лонг з іншими препаратами.

Упаковка

По 1 таблетці АЦЦ-Лонг шипучій у саше; по 6, 10 або 20 саше у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація АЦЦ-Лонг лимон 600 мг таблетки шипучі №6

Обліковий номер263858
Форма товаруТаблетки
ПризначенняВід кашлю
ВиробникSalutas Pharma (Німеччина)
БрендАЦЦ
Реєстраційне посвідченняUA/15591/01/01
Умови відпускубез рецепта
Температура зберiганняне вище +25°С
Головний медикаментАЦЦ
код моріону429354
Відгуки

Відгуки АЦЦ-Лонг лимон 600 мг таблетки шипучі №6

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги АЦЦ-Лонг лимон 600 мг таблетки шипучі №6

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ Гарячий напій мед лимон 600 мг порошок 3 г пакетики №6-20
  206,50 грн.
 3. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ-Лонг 600 мг шипучі таблетки №10-20

  АЦЦ-Лонг 600 мг шипучі таблетки №10

  Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

  187,10 грн.
 4. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ 200 шипучі таблетки №20-20

  АЦЦ 200 шипучі таблетки №20

  Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

  182,80 грн.
 5. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ-200 порошок в пакетиках №20-20

  АЦЦ-200 порошок в пакетиках №20

  Виробник: Salutas Pharma (Німеччина)

  181,40 грн.
 6. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ Гарячий напій мед лимон 200 мг порошок 3 г пакетики №20-20
  180,70 грн.
 7. add.ua-Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)-АЦЦ розчин 20 мг/мл флакон 100 мл-20

  АЦЦ- розчин 20 мг/мл флакон 100 мл

  Виробник: Sandoz Pharmaceuticals (Словенія)

  154,00 грн.
 8. add.ua-Salutas Pharma (Німеччина)-АЦЦ 100 порошок для орального розчину 3 г пакетики №20-20
  142,60 грн.
 9. add.ua-Zambon Group (Італія)-Флуімуцил 600 мг таблетки №10-20

  Флуімуцил 600 мг таблетки №10

  Виробник: Zambon Group (Італія)

  Відсутній на складі

 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)-Ингамист 100 мг/мл раствор 3 мл ампулы №10-20

  Ингамист 100 мг/мл раствор 3 мл ампулы №10

  Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

  334,60 грн.
 3. add.ua-Stada (Німеччина)-Ацестад 600 мг таблетки шипучі №10-20

  Ацестад 600 мг таблетки шипучі №10

  Виробник: Stada (Німеччина)

  148,70 грн.
 4. add.ua-Vitale-XD (Естонія)-Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №20-20

  Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №20

  Виробник: Vitale-XD (Естонія)

  145,20 грн.
 5. add.ua-Vitale-XD (Естонія)-Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №20-20

  Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №20

  Виробник: Vitale-XD (Естонія)

  120,90 грн.
 6. add.ua-Фарма Старт ООО (Украина, Киев)-АЦ-ФС 200 мг таблетки №20-20

  АЦ-ФС 200 мг таблетки №20

  Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

  79,60 грн.
 7. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ацетал С 600 мг/3 г порошок для орального розчину 3 г пакетики №10-20
  74,60 грн.
 8. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ацетал С 200 мг/3 г порошок для орального розчину 3 г пакетики №10-20
  47,00 грн.
 9. add.ua-Здоровье ООО (Украина, Харьков)-Ацетал С 100 мг/3 г порошок для орального розчину 3 г пакетики №10-20
  43,80 грн.
 10. add.ua-Vitale-XD (Естонія)-Асиброкс 600 мг шипучі таблетки №12-20

  Асиброкс 600 мг шипучі таблетки №12

  Виробник: Vitale-XD (Естонія)

  Відсутній на складі

 11. add.ua-Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)-Ацетилцистеїн-Астрафарм 200 мг порошок №10-20

  Ацетилцистеїн-Астрафарм 200 мг порошок №10

  Виробник: Астрафарм ТОВ (Україна, Вишневе)

  Відсутній на складі

 12. add.ua-Vitale-XD (Естонія)-Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №24-20

  Асиброкс 200 мг шипучі таблетки №24

  Виробник: Vitale-XD (Естонія)

  Відсутній на складі

УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари