Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей флакон 120 мл
Спеціальна ціна 152,00 ₴ Звичайна ціна 190,00 ₴
Халса Фарма ГмбХ
Код товару:
777159
У список

Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей флакон 120 мл

Халса Фарма ГмбХ
Упаковка В наявності
Спеціальна ціна 152,00 ₴ Звичайна ціна 190,00 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям від 1 рокувід 1 року
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може мати підвищений негативний вплив на здоров'я діабетиків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає всілякі ризики. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Халса Фарма ГмбХ
Головний медикамент Алтеї корінь
Форма товару Флакон
Взаємодія з їжею Не має значення
Бренд Афлубін
Об'єм 120 мл
Товари із спецпропозицією Так
Призначення Від кашлю
Температура зберiгання від +5°С до +25°С
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України
Кортунова Юлія
Перевірено: Кортунова Юлія
Оновлено: 18.09.2023
Провірено
Інструкція

Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей (Aflubin Plus Quick Relief Junior) інструкція по застосуванню

Склад

15 мл (ml) Афлубін Плюс Швидке полегшення містять: Алтеї сухого екстракту 143 мг (mg), Меду 750 мг (mg)

Інші інгредієнти: ксилітол, ксантан, гліцерин безводний, лимонна кислота, полуничний ароматизатор, метил-4-гідроксибензоат, пропил-4-гідроксибензоат, вода очищена.

Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей не містить штучних барвників, не містить лактози, не містить глютену, не містить алкоголю, не містить ГМО.

Властивості

Цінні основні інгредієнти алтею та меду в медичному виробі Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей діють як бальзам, покриваючи і, тим самим, заспокоюючи запалену слизову оболонку глотки. Рослинний слиз утворює фізичне захисне покриття від сторонніх частинок, полегшуючи таким чином сухий, дратуючий кашель і дозволяючи відновлюватися слизовій оболонці.

Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей надійно та швидко полегшить будь-який, пов'язаний із застудою, сухий та вологий кашель. Крім того, Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей допомагає захистити слизову порожнину рота та глотки у разі сухості. При напрузі голосових зв'язок, наприклад, через розмову або співи, захисний шар покриває голосові зв'язки та забезпечує тривале полегшення таких симптомів, як кашель, періння в горлі та неможливість відкашлятися.

Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей – це сироп від кашлю, який містить в основному інгредієнти натурального походження та не містить алкоголю.

Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей добре переноситься і тому підходить для дітей.

Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей підходить не тільки для застосування вдень, але також ідеально підходить для застосування вночі. Завдяки своєму заспокійливому ефекту він допомагає мати спокійний та відновлюючий сон.

Сухий кашель – дратівливий кашель

Сухий кашель або дратівливий кашель, як правило, без мокротиння, може виникати з різних причин. На початку або в кінці простудного кашлю може виникати подразнення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів. Сухе повітря, сторонні частинки, такі як пил або алергени, віруси та бактерії також можуть дратувати слизову оболонку.

Вологий кашель – продуктивний кашель

Слизова оболонка організму, яка підтримує бронхи у вологому стані та захищає їх від пересихання, складається з кількох складових, наприклад, мертвих клітин, різноманітних білків та лейкоцитів. При захворюваннях дихальних шляхів склад, а також колір та консистенція можуть змінюватися. Якщо спостерігається збільшення вироблення слизу, організм намагається видалити надлишок слизу із розгалуженої мережі бронхів кашлем. Слиз переміщається за допомогою кашлю в порожнину рота, де його можна або проковтнути, або виплюнути.

Також при грудному кашлі, коли дратується слизова оболонка глотки, Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей допомагає заспокоїти роздратування.

Надійне полегшення кашлю

Кашльовий рефлекс необхідний очищення дихальних шляхів. Він спрацьовує, якщо є виділення та їх треба відкашлювати. При цьому так званому продуктивному кашлі, накопичений слиз викликає кашель. Сторонні частинки також можуть активувати рецептори кашлю та викликати кашльовий рефлекс («сухий кашель»).

Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей заспокоює кашльовий рефлекс на стадіях сухого та вологого кашлю, покриваючи кашлеві рецептори захисним шаром.

Застереження

Не приймайте Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей, якщо у вас є алергія до алтею, меду або будь-якого з інших інгредієнтів цього медичного виробу. У разі алергічної реакції, будь ласка, припиніть застосування та проконсультуйтеся з лікарем.

15 мл (ml) засоби Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей містять 2,76 г (g) ксилітолу. Калорійність ксилітолу становить 2,4 ккал/г (kcal/g). Ксилитол може мати проносний ефект.

Застосування пацієнтами з непереносимістю цукру

Пацієнти з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози або з глюкозо-галактозною мальабсорбцією не повинні приймати цей засіб, оскільки він містить мед.

Застосування пацієнтам з цукровим діабетом

15 мл (ml) медичного виробу Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей містить 0,3 ХЕ (хлібні (вуглеводні) одиниці).

Застосування під час вагітності та годування груддю

Не рекомендується застосовувати Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей під час вагітності та годування груддю.

Застосування для дітей

Перед застосуванням дітям до 3 років необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб унеможливити наявність більш серйозних захворювань. Не рекомендується застосовувати дітям віком до 1 року.

Одночасне застосування Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей з іншими лікарськими засобами

Якщо ви приймаєте інші ліки, рекомендується приймати його за ½ години – 1 годину до або після прийому Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей.

Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем, якщо: Ваші симптоми не проходять або погіршуються після 5 днів прийому; при застосуванні засобу Афлубін Плюс Швидка обл.

Для дітей виникли задишка, лихоманка або гнійне мокротиння.

Засіб Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей містить метил-4-гідроксибензоат і пропіл-4-гідроксибензоат як консерванти. Вони можуть спричиняти алергічні реакції (можливо уповільненого типу).

Спосіб застосування та дози

Для зручності дозування додається мірна склянка.

 • Дітям віком від 6 до 11 років: 15 мл (ml) до 4 разів на день.
 • Дітям віком від 4 до 5 років: 7,5 мл (ml) до 4 разів на день.
 • Дітям віком від 2 до 3 років: 5 мл (ml) до 4 разів на день.
 • Дітям віком від 1 року: 5 мл (ml) до 3 разів на день.

Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей можна застосовувати як вдень, так і вночі.

Для досягнення кращих результатів лікування рекомендується застосовувати засіб Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей із частотою згідно з рекомендаціями.

Якщо є сумніви, у вас є питання проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом.

Умови зберігання

Не слід використовувати цей засіб після закінчення терміну придатності, зазначеного на етикетці та коробці. Термін придатності відноситься до останнього дня вказаного місяця.

Тримати при температурі вище 25°C. Після застосування щільно закрийте флакон. Після відкриття флакона використовуйте засіб протягом 4 тижнів.

Тримайте флакон в оригінальній упаковці для захисту від світла.

Зберігайте цей медичний виріб у недоступному для дітей місці.

Для захисту навколишнього середовища запитайте фармацевта, як утилізувати медичні вироби, які ви більше не застосовуєте. Цей захід допоможе захистити довкілля.

Форма випуску

Сироп.

Афлубін Плюс Швидке полегшення для дітей – рідина коричневого кольору. Інгредієнти натурального походження можуть спричинити утворення дрібних частинок, а колір може змінюватися від світло-коричневого до темно-коричневого. Ці можливі зміни не впливають на якість сиропу.

По 120 мл (ml) у флаконах з коричневого скла з оригінальною герметичною кришкою, що нагвинчується.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку