Налаштування
Шрифт:
 • А
 • А
 • А
Колір:
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
 • Ц
Фото
 • ЧБ
 • Колір
 • Вимк.
Повна версія
Альфа-Біселен капсули №30
889,20 ₴
Softgel Healthcare (Індія)
Код товару:
744689
У список

Альфа-Біселен капсули №30

Softgel Healthcare (Індія)
Упаковка В наявності
889,20 ₴
Увага! Ціни дійсні тільки при покупці онлайн
Купити в 1 клік
Кур'єром
Безкоштовно від 500 грн
до 48 годин
Самовивіз
Безкоштовно
за 15 хвилин
УкрПошта
Безкоштовно
2-3 днi
Нова Пошта
від 70 грн
2-3 днi
Доставка
На сайті
При отриманні
Оплата
 • ДорослимДорослим можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я дорослого населення і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • ДітямДітям не можнане можна
 • ВагітнимВагітним не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я вагітних жінок і, відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • Під час лактаціїПід час лактації не можна не можна ?
  Значення "Не можна" вказує на те, що вибраний препарат має максимальний ризик для здоров'я годуючих жінок, і відповідно, ризики від вживання даного лікарського препарату переважають над очікуваним результатом. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
 • АлергікамАлергікам з обережністю з обережністю ?
  Значення "З обережністю" вказує на те, що вибраний препарат може чинити підвищений негативний вплив на здоров'я алергіків, такі лікарські засоби рекомендується вживати, якщо очікуваний результат від застосування цього лікарського препарату переважає над всілякими ризиками. Щоб уникнути несприятливих наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід вживати після консультації з провідним фахівцем.
 • ДіабетикамДіабетикам можна можна ?
  Значення "Можна" вказує на те, що вибраний препарат має мінімальний ризик для здоров'я діабетиків і результат, очікуваний від вживання лікарського засобу, переважає над можливими ризиками. Щоб уникнути негативних наслідків, будь-який медикаментозний препарат слід застосовувати після консультації з лікарем.
Залишилися питання?
Ми раді допомогти
Ціни дійсні тільки при покупці онлайн, ціни в роздрібній мережі можуть відрізнятися від вказаних на сайті Задати питання фармацевту
Характеристики товара
Виробник Softgel Healthcare (Індія)
Форма товару Капсули
Штрих-код 4820031056526
Взаємодія з їжею Після їди
Бренд Альфа-биселен
Температура зберiгання спеціальних умов зберігання немає
Інструкція

Альфа-Біселен інструкція по застосуванню

Склад

Кожна капсула (1775 мг) містить:

 • Вітамін В5 100 мг;
 • Екстракт соснової кори 50 мг;
 • Альфа-ліпоєва кислота 50 мг;
 • Вітамін С 50 мк;
 • Вітамін Е 50 мг;
 • Вітамін PP 30 мг;
 • Цинк 25 мг;
 • Залізо 15 мг;
 • Біотин 10 мг;
 • Ацетил цистеїн 10 мг;
 • Вітамін В10 10 мг;
 • Селен 75 мкг.

Допоміжні речовини: наповнювачі: рафінована соєва олія, кальцію гідрофосфат, гідрогенізована рослинна олія; кальцію пантотенат; екстракт кори сосни (Pinus maritima) (проціанідинів 90 %); альфа-ліпоєва кислота; аскорбат кальцію; токоферолу ацетат; нікотинамід; оксид цинку; емульгатори: білий бджолиний віск, лецитин; фумарат заліза, біотин, ацетил цистеїн, параамінобензойна кислота, діоксид селену; оболонка капсули: желатин, гліцерин, сорбітол, фумарова кислота, барвники: Е172(іі), Е172(і).

Властивості

Екстракт кори сосни (Pinus maritima) – це сильний природний антиоксидант, що містить біофлавоноїди проціанідини та органічні кислоти, які сприяють захисту організму від дії вільних радикалів, нормалізації обмінних процесів, що позитивно впливає на продовження молодості шкіри; допомагають захищати шкіру від УФ-променів, завдяки чому попереджують передчасне фотостаріння.

Екстракт соснової кори сприяє зміцненню імунітету, підвищенню захисних властивостей тканинних бар'єрів.

Більшість корисних властивостей речовин екстракту кори сосни пов'язані з їх потраплянням у кров (стандартний механізм збільшення рівня окису азоту в крові) і контролем рівня цукру в крові. У першому випадку вони сприяють роботі серцево-судинної системи і еректильної функції, тоді як у другому – допомагають підтримувати нормальний стан організму осіб, що страждають на цукровий діабет, або схильні до нього. Екстракт соснової кори позитивно впливає на стан судин, сприяє здоровому кровообігу, зниженню кров’яного тиску; допомагає зменшити проникність капілярів і судинної стінки, поліпшити капілярний опір, тим самим знижуючи ризик появи ускладнень з боку органів зору при цукровому діабеті.

Має протизапальну здатність та антибактеріальну активність.

Альфа-ліпоєва кислота є потужним антиоксидантом, регулює енергетичний обмін, позитивно впливає на метаболізм, саме тому сприяє збереженню здорового стану шкіри.

Бере участь в нормалізації вуглеводного і жирового обміну речовин, в процесі перетворення цукру (вуглеводів) в енергію, сприяє метаболізму глюкози в клітинах, що веде до зниження її рівня в крові.

Альфа-ліпоєва кислота зв'язує вільні радикали, попереджаючи тим самим діабетичні ускладнення, пов’язані зі змінами з боку нервів та кровообігу в органах зору. Впливає на якість сперми, діючи як потужний антиоксидант, компенсує негативний вплив на чоловіче здоров’я зовнішніх чинників, зберігаючи репродуктивну здатність.

Вітамін В5 (кальцію пантотенат) сприяє нормальному енергетичному метаболізму, зниженню втомлюваності, підтриманню нормальних розумових здібностей; бере участь у синтезі та засвоєнні стероїдних гормонів, вітаміну Д та деяких нейромедіаторів, тим самим впливаючи на роботу нервової системи, надниркових і статевих залоз.

Вітамін С (аскорбат кальцію) допомагає у захисті клітин організму від оксидативного стресу, підтриманні роботи імунної та нервової систем; бере участь в утворенні волокон колагену, які необхідні для нормальної роботи кровоносних судин та функціонування кісток і хрящів, позитивно впливає на стан шкіри, волосся, нігтів; сприяє зменшенню втоми та втомлюваності, нормальній психологічній діяльності. Вітамін С збільшує абсорбцію заліза; є відновлювачем антиоксидантних властивостей вітаміну Е.

Вітамін Е (токоферолу ацетат) допомагає у захисті клітин організму від оксидативного стресу, підтримує стабільність клітинних мембран, захищає їх від ушкодження. Він сприяє споживанню тканинами кисню, впливає на тонус і проникність судин.

Вітамін РР (нікотинамід) бере участь у процесах тканинного дихання, вуглеводного та ліпідного обміну.

Цинк міститься в різних частинах організму, зокрема в нігтях, волоссі, печінці, передміхуровій залозі. Він бере участь у різних видах метаболізму: вуглеводному, кислотно-лужному, метаболізму макроелементів, жирних кислот та вітаміну А; сприяє синтезу протеїну та ДНК.

Саме тому цинк сприяє роботі імунної системи, нормальній когнітивній функції мозку, здатності до запліднення та репродуктивній функції; допомагає підтримувати гарний зір, нормальний стан кісток, шкіри, волосся та нігтів.

Є будівельним матеріалом для молекул тестостерону, впливає на рівень тестостерону у крові.

Також цинк присутній в молекулі інсуліну, тому бере участь в його утворенні.

Залізо сприяє нормальній когнітивній функції мозку та функціонуванню імунної системи, зменшує втомлюваність.

Бере участь в енергетичному метаболізмі, утворенні червоних кров’яних тілець та гемоглобіну.

Залізо необхідне для нормального кровотворення. Сприяє нормальному транспорту кисню в організмі, відіграє роль у процесі поділу клітин.

Біотин сприяє нормальному енергетичному метаболізму, роботі нервової системи та психологічній діяльності. Також він бере участь в засвоєнню макронутрієнтів та допомагає підтримувати нормальний стан шкіри.

Ацетил цистеїн є будівельним елементом антиоксидантних речовин, бере участь у захисті спадкового матеріалу, збереженні життєздатності сім’яних клітин і клітинних мембран сперматозоїдів.

Вітамін В10 (параамінобензойна кислота) захищає від алергічних висипів, сприяє оновленню клітин, необхідна для засвоєння білків та інших корисних речовин з їжі.

Селен сприяє роботі імунної системи, функціонуванню щитовидної залози; допомагає підтримувати нормальний стан волосся та нігтів, захищати клітини від оксидативного стресу; бере участь у процесі розвитку сперматозоїдів.

Збалансоване харчування має важливе значення для підтримання здоров’я.

Показання

Може бути рекомендована в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело проціанідинів, що містяться в екстракті кори сосни, альфа-ліпоєвої кислоти, біотину, селену та інших вітамінів і мінералів, які допомагають:

 • підвищити стійкість організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища;
 • підтримувати чоловіче репродуктивне здоров’я;
 • здоровий стан шкіри, волосся, нігтів.

Збалансоване поєднання компонентів в дієтичній добавці сприяє нормальному протіканню метаболічних процесів в організмі, у т.ч. осіб, що слідкують за рівнем глюкози в крові. Має загальнозміцнюючі та антиоксидантні властивості.

Не є лікарським засобом.

Застереження

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Цей продукт не призначений для діагностики та лікування, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Не вживайте після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці. Перед споживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування та дози Альфа-Біселен

Дорослим приймати по 1 капсулі один раз на добу через одну годину після прийому їжі, або за рекомендацією лікаря. Капсулу проковтнути, не розжовуючи, запити склянкою води.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °C.

Упаковка

Капсули масою 1775 мг кожна; по 10 або по 15 капсул у блістері; по 1, 2 або 3 блістери з капсулами в картонній коробці.

Категорія відпуску з аптеки

Без рецепту.

Відгуки користувачів

Цей продукт ще не має відгуків.
Залишити відгук
Моя оцінка
Зверніть увагу
Інформація / інструкція до препарату призначена тільки в інформаційних цілях і призначена виключно в інформаційних цілях.
Повідомлення
Зворотний дзвінок
Онлайн чат
Як вам зручніше з нами звʹязатися?
Скасувати
Кнопка зв'язку