Алмагель суспензія 170 мл

КОД: 692
 1. Наявність товару в аптеках
  Наявність товару в аптеці

  Алмагель суспензія 170 мл

  72,50 грн.

  Доступность: Есть в наличии

  Увага! Ціни актуальні тільки при замовленні, бронюванні на сайті!
 2. Доставка
  • Доставка Кур'єром
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  При сумі замовлення від 300 грн. доставка здійснюється безкоштовно
  Міста безкоштовної доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard, Maestro
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних   

  Шановні клієнти, будь-яка Ваша аптека завтра може бути зачинена. Щоб не допустити свавілля, просимо підтримати петицію на сайті Верховної Ради України:


 • add.ua-Balkanpharma-Troyan (Болгария)-Алмагель суспензія 170 мл-02
72,50 грн.

Наявність: Є в наявності

Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Кількість
Замовити в один клік
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Balkanpharma-Troyan (Болгария)
 • Форма товару: Суспензія, Флакон
 • Температура зберігання: не вище +25°С
 • Реєстраційне посвідчення: UA/3264/01/01
Інструкція

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу


АЛМАГЕЛЬ®

(ALMAGEL®)


Склад:

діючі речовини:

5 мл суспензії (одна дозувальна ложка) містять:

алюмінію гідроксиду гелю                         2 18  г

у перерахуванні на алюмінію оксид          218 мг;

магнію гідроксиду пасти                             350 мг

у перерахуванні на магнію оксид                 75 мг;

10 мл (1 пакетик) суспензії містить:

aлюмінію гідроксиду гелю                                     4 36 г

у перерахуванні на алюмінію оксид         436 мг;

магнію гідроксиду пасти                            700 мг

у перерахуванні на магнію оксиду                       150 мг;

допоміжні речовини: сорбіт (Е 420) гідроксіетилцелюлоза метилпарагідроксибензоат (Е 218) пропілпарагідроксибензоат (Е 216) бутилпарагідроксибензоат натрію сахарин олія лимонна етанол 96 % вода очищена водню пероксиду розчин (30 %) пропіленгліколь макрогол 4000.


Лікарська форма. Суспензія оральна.

Основні фізико-хімічні властивості: cуспензія білого або майже білого кольору; при зберіганні на поверхні може виділятися шар прозорої рідини; при енергійному збовтуванні вмісту флакона гомогенність суспензії відновлюється.


Фармакотерапевтична група. Антациди. Комбіновані  препарати та комплексні сполуки алюмінію кальцію і магнію. Код АТХ А02А D01.


Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Алмагель® – збалансована комбінація гідроксиду алюмінію та гідроксиду магнію. Препарат має антацидну дію при застосуванні рекомендованої разової дози (через 40-60 хвилин після їди) або добової дози протягом дня. Гідроксид алюмінію нейтралізує підвищену секрецію соляної кислоти і знижує активність пепсину у шлунку утворюючи алюмінію хлорид який під впливом лужного вмісту кишечнику перетворюється в лужні солі алюмінію. Вони мало всмоктуються і практично не змінюють концентрацію солей алюмінію в крові при нетривалому застосуванні Алмагелю® (15-20 днів). З іншого боку гідроксид алюмінію знижує концентрацію фосфатів зв’язуючи фосфатні іони в кишечнику і обмежуючи таким чином їх всмоктування. Алмагель® не спричиняє алкалозу та утворення CO2 у шлунку.

Гідроксид магнію також нейтралізує соляну кислоту у шлунку перетворюючись у хлорид магнію який чинить незначну послаблюючу дію.

Алмагель® як і інші антациди що містять алюміній проявляють деяку цитопротективну дію на слизову оболонку шлунка зумовлену стимулюванням синтезу простагландинів. Це підвищує її стійкість і захищає від некротичних запальних та ерозивно-геморагічних уражень внаслідок застосування подразнювальних і ульцерогенних агентів таких як ацетилсаліцилова кислота нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) етанол.

З іншого боку гідроксид алюмінію проявляє виражену в’яжучу і протизапальну дію на запалену слизову оболонку шлунка і дванадцятипалої кишки при застосуванні препарату за
10-15 хвилин до їди.

Сорбітол має слабку вітрогонну і помірну жовчогінну дію а також помірний послаблюючий ефект що компенсує у більшості пацієнтів схильність до запорів під дією гідроксиду алюмінію.

Фармакокінетика. Солі алюмінію всмоктуються незначною мірою в кишечнику та виводяться з калом. При нормальній функції нирок сироватковий рівень алюмінію практично не змінюється.

Іони магнію всмоктуються лише на 10 % і їх концентрація в крові майже не змінюється. Тривалість дії залежить від швидкості випорожнення шлунка. При застосуванні натщесерце вона варіює від 20 до 60 хвилин. При застосуванні через 1 годину після їди антацидна дія може тривати до 3 годин.


Клінічні характеристики.

Показання.

Симптоматичне лікування захворювань травного тракту які супроводжуються підвищеною кислотністю шлункового соку – езофагіти грижа стравоходного отвору діафрагми гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ) гострий і хронічний гастрит гастродуоденіт виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки післярезекційний гастрит і гастроанастомозит при наявності гастроезофагеального рефлюксу (печії).

Профілактично для зменшення подразнювальної та ульцерогенної дії деяких лікарських засобів на слизову оболонку стравоходу шлунка і дванадцятипалої кишки (наприклад кортикостероїдів нестероїдних протизапальних засобів).


Протипоказання.  

Застосування Алмагелю® не рекомендується при гіперчутливості до компонентів препарату звичному запорі хворобі Альцгеймера при тяжкому болі в животі неуточненого ґенезу при підозрі на гострий апендицит наявності виразкового коліту колостомії або ілеостомії при хронічній діареї геморої тяжкій нирковій недостатності гіпофосфатемії у період годування груддю.


Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Інтервал між застосуванням Алмагелю® та інших лікарських засобів має бути не менше
1-2 годин.

Алмагель® змінює кислотність вмісту шлунка що впливає на всмоктуваність біодоступність максимальні сироваткові концентрації а також на виведення більшості лікарських засобів при одночасному застосуванні.

Алмагель® зменшує всмоктуваність дигоксину індометаціну саліцилатів хлорпромазину фенітоїну резерпіну Н2-блокаторів (циметидину ранітидину фамотидину) лансопразолу
β-адреноблокаторів (наприклад атенолол метопролол пропранолол) хлорохіну циклінів дифлунізалу дифосфонатів хінолінів (
ципрофлоксацину норфлоксацину офлоксацину еноксацину грепафлоксацину) азитроміцину цефподоксиму пивампіциліну рифампіцину непрямих антикоагулянтів барбітуратів фексофенадину натрію фториду дипіридамолу залцитабіну жовчних кислот (хенодеоксихолевої та урсодеоксихолевої кислот) пеніциламіну лансопрозолу глікозидів наперстянки солей заліза препаратів літію хінідину мексилетину фенотіазинових препаратів антибіотиків тетрациклінового ряду лінкозамідів фосфору (добавок)  протитуберкульозних препаратів (етамбутолу ізоніазиду (для перорального застосування) хлорохіну глюкокортикоїдних препаратів (відома взаємодія з преднізолоном та дексаметазоном) кайекселату і кетоконазолу. Тому у разі можливості проміжок часу між застосуванням препарату Алмагелю® та даних препаратів повинен становити більше 2 годин.

Зменшену всмоктуваність цих лікарських засобів пов’язують з утворенням нерозчинних комплексів та/або олужненням вмісту шлунка.

При одночасному застосуванні кишковорозчинних препаратів підвищена лужність шлункового соку може призвести до прискореного руйнування їх оболонки і спричинити подразнення шлунка і дванадцятипалої кишки.

М-холіноблокатори уповільнюють спорожнення шлунка та посилюють продовжують дію Алмагелю®.

Може порушуватися виведення хінідину з проявами хінідінової токсичності особливо у хворих із нирковою недостатністю.

Одночасне застосування алюмінію гідроксиду та цитратів може призвести до підвищення рівнів алюмінію особливо у пацієнтів з нирковою недостатністю. Препарат може зменшити всмоктування фолієвої кислоти.

При комбінованому застосуванні з левотироксином можливе зменшення його гормональної дії.

Пірензипін посилює та подовжує дію Алмагелю®.

Вплив на лабораторні дослідження.

Алмагель® може вплинути на результати деяких лабораторних і функціональних досліджень та тестів: він знижує рівень шлункової секреції при визначенні її кислотності; порушує тест візуалізації дивертикулів і сцинтиграфії кісток за допомогою технецію (Тс99); помірно і на короткий час підвищує сироватковий рівень гастрину підвищує сироватковий рівень фосфору рН сироватки і сечі.


Особливості застосування.

Не рекомендується застосування препарату хворим при дивертикульозі при порушеннях кислотно-лужної рівноваги в організмі при наявності метаболічного алкалозу при цирозі печінки при тяжкій серцевій недостатності при токсикозі вагітних при ниркових порушеннях (через небезпеку розвитку гіпермагніємії та інтоксикації алюмінієм).

Пацієнтам треба звернутися до лікаря у випадку зменшення маси тіла виникнення утруднень при ковтанні або постійному відчутті дискомфорту у животі розладах травлення що з’явилися вперше або при зміні перебігу існуючих порушень травлення.

Алюмінію гідроксид може призвести до запору а магнію гідроксид може зумовити гіпокінезію кишечнику. Застосування цього продукту у високих дозах може спричинити або ускладнити обструкцію кишечнику та кишкову непрохідність особливо у пацієнтів з підвищеним ризиком таких ускладнень наприклад у пацієнтів з нирковою недостатністю або у пацієнтів літнього віку.

Застосування антацидів що містять алюміній хворим літнього віку слід обмежувати. При тривалому застосуванні пацієнтами літнього віку можливе погіршення стану існуючих захворювань кісток і суглобів.

При тривалому застосуванні препарату необхідно забезпечити надходження до організму достатньої кількості фосфору оскільки алюмінію гідроксид зв'язується з фосфатами та знижує їх всмоктування з травного каналу. Підвищується виведення кальцію із сечею що може призвести до порушень кальцієво-фосфатної рівноваги та створити умови для розвитку остеомаляції (симптоми – скарги на слабкість та біль у кістках).

При тривалому застосуванні (понад 14 днів) необхідний регулярний контроль лікаря і відстеження сироваткового рівня магнію та алюмінію при лікуванні хворих із нирковою недостатністю. У даної категорії пацієнтів необхідно також контролювати у динаміці показники стану нирок розмір виразки появу діареї.

Під час лікування не рекомендується вживання алкоголю і кофеїну через зменшення дії препарату.

Допоміжні речовини

Препарат містить сорбітол що дозволяє приймати його хворим на цукровий діабет але не слід застосовувати хворим із вродженою непереносимістю фруктози оскільки це може спричинити подразнення шлунка та діарею.

Алмагель® містить парабени які можуть спровокувати кропив’янку і дуже рідкоалергічні реакції миттєвого типу – спазм бронхів.

Алмагель® містить етиловий спирт у результаті чого можливе виникнення ускладнень у пацієнтів із захворюваннями печінки та мозку у хворих на епілепсію та алкоголізм у вагітних та дітей віком до 10 років.


Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає даних клінічних досліджень щодо застосування Алмагелю® вагітним жінкам тому препарат не рекомендований у період вагітності. У разі необхідності Алмагель® можна застосовувати у період вагітності тільки за призначенням лікаря якщо очікувана користь для матері переважає можливий ризик для плода/дитини. У цьому випадку препарат рекомендовано застосовувати не більше 5-6 днів і тільки під наглядом лікаря.

Слід враховувати вміст іонів алюмінію і магнію здатних впливати на транзит шлунково-кишкового вмісту а саме:

– солі гідроксиду магнію можуть спричинити діарею;

– солі алюмінію можуть спричиняти запор що може погіршити перебіг запору який досить часто спостерігається у період вагітності тому слід уникати тривалого застосування і перевищення доз лікарського засобу.

Не рекомендується призначати при токсикозі вагітних.

Годування груддю

Немає даних про те чи проникають активні речовини препарату в грудне молоко тому у разі необхідності лікування препаратом годування груддю слід припинити.


Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Етанол що міститься у препараті в такій кількості не може вплинути на здатність керування автотранспортом або роботу з іншими механізмами при прийомі рекомендованих добових доз.


Спосіб застосування та дози.

Симптоматичне лікування захворювань травного тракту які супроводжуються підвищеною кислотністю шлункового соку. Дорослим і дітям віком від 14 років – по 5-10 мл
(1-2 мірні ложки) 3 рази на добу або по 1 пакетику 3 рази на добу. При необхідності разову дозу можна збільшити до 15 мл – 3 мірні (дозувальні) ложки. Після досягнення терапевтичного ефекту добову дозу зменшувати до 5 мл 3-4 рази на добу протягом 2-3 місяців.

Протягом 15 хвилин після застосування препарату не слід пити воду.

З метою досягнення симптоматичної антацидної дії Алмагель® застосовувати зазвичай через
45-60 хвилин після їжі та ввечері перед сном.

Для профілактики. Дорослим і дітям віком від 14 років – по 5-15 мл (1-3 мірні ложки) або
1 пакетик за 15 хвилин до прийому ліків які подразнюють слизову оболонку стравоходу шлунка або дванадцятипалої кишки.

Дітям від 10 до 14 років призначати половину рекомендованої дози для дорослих.

Рекомендована тривалість лікування – 12 днів.

У випадку призначення препарату в разовій дозі 5 або 15 мл рекомендується використовувати Алмагель® у флаконах оскільки в даному виді упаковки передбачена дозувальна ложка яка дає можливість точно відміряти необхідний об’єм препарату.

Перед вживанням суспензію необхідно ретельно гомогенізувати шляхом струшування флакона або шляхом розминання пакетика. Відмірювання необхідної кількості препарату з флакона відбувається шляхом використання дозувальної ложки яка міститься в комплекті. При використанні препарату у пакетиках необхідно дотримуватися наступних рекомендацій: тримати пакет вертикально відрізати або відірвати один з кутів у позначеному місці. Вміст пакетика вилити через отвір пакетика у ложку або безпосередньо у ротову порожнину.

Пацієнти з нирковою недостатністю. Під час лікування хворих з порушеною функцію нирок необхідно зменшити добову дозу або збільшити інтервал між прийомами.


Діти. Не застосовувати дітям віком до 10 років зважаючи на неможливість точного дозування.


Передозування.

При одноразовому випадковому прийомі великої дози не спостерігається інших ознак передозування крім запору метеоризму відчуття металевого присмаку в роті.

При тривалому застосуванні високих доз можливе утворення каменів у нирках поява тяжких запорів біль у животі сонливість гіпермагніємія. Можуть спостерігатися також ознаки метаболічного алкалозузміна настрою або розумової активності оніміння або біль у м’язах знервованість або швидка стомлюваність уповільнення дихання неприємні смакові відчуття.

Лікування: необхідно негайно вжити заходів для швидкого виведення препаратузастосувати промивання шлунка викликати блювання прийняти ентеросорбенти. При передозуванні магнієм рекомендовані регідрація форсований діурез. Можна призначити кальцію глюконат внутрішньовенно. У випадку ниркової недостатності необхідний гемодіаліз або перитонеальний діаліз.


Побічні реакції.

З боку шлунково-кишкового тракту: можливі прояви запору які зникають при зниженні дози діарея; зміна кольору калових мас; нудота; блювання; спазми шлунка;

лабораторні показники: найчастіше у хворих із нирковою недостатністю та у випадку тривалого застосування або прийом високих доз препарату внаслідок гіпермагніємії   гіпералюмініємії розвивається інтоксикація алюмінієм і магнієм;  гіпофосфатемія (проявами якої можуть бути втрата апетиту м’язова слабкість зменшення маси тіла); можливі гіпокальціємія гіперкальціурія;

з боку нирок та сечовивідних шляхів: нефрокальциноз порушення функції нирок;

з реакції гіперчутливості: алергічні реакції місцевого і загального типу в тому числі свербіж кропив’янка ангіоневротичні та анафілактичні реакції бронхоспазм;

з боку центральної нервової системи: при тривалому застосуванні препарату хворим з нирковою недостатністю і хворим які знаходяться на діалізі можливі прояви енцефалопатії нейротоксичності (зміни настрою та розумової активності); деменція порушення стану при хворобі Альцгеймера;

з боку опорно-рухового апарату: остеопороз; при тривалому прийомі високих доз препарату разом з дефіцитом фосфору в їжі можливе виникнення остеомаляції;

інші: зміна смакових відчуттів.

При тривалому застосуванні препарату хворим з нирковою недостатністю і хворим які знаходяться на діалізі можливі прояви відчуття спраги зниження артеріального тиску гіпорефлексії а також можливий розвиток мікроцитарної анемії.


Термін придатності. 2 роки.

Термін придатності препарату після першого відкриття флакона – 3 місяці.


Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 ºС в оригінальній упаковці.

Не заморожувати. Зберігати в місцях недоступних для дітей.


Упаковка.

По 170 мл суспензії у флаконі вкладеному в картонну коробку разом з дозувальною ложкою.

По 10 мл суспензії у пакетику. По 10 або 20 пакетиків у картонній коробці.


Категорія відпуску. Без рецепта.


Виробник.


Балканфарма-Троян АТ/Balkanpharma-Troyan AD.


Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Болгарія 5600 Троян вул. Крайречна 1/1 Krayrechna Str. 5600 Troyan Bulgaria.

Додаткова інформація
Додаткова інформація
Форма товару Суспензія Флакон
Виробник Balkanpharma-Troyan (Болгария)
Реєстраційне посвідчення UA/3264/01/01
Умови відпуску без рецепта
Температура зберiгання не вище +25°С
Головний медикамент Алмагель
код моріону 12720
Відгуки
Напишіть власний відгук
Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
 1. Ирина
  5 вересня 2017 р.
  Хорошо
  Помогает.
  Но на месте производителя убрала бы лимонную отдушку - на лимонный запах у меня без лимонов в желудке может революция начаться. А Альмагель пьют при повышенной кислотности. Зачем добавлять то, что кислотность повышает?
Как заказать

КАК СДЕЛАТЬ ЗАКАЗ?

 • 1. Что бы найти препарат достаточно ввести в строке поиска первые 3-4 буквы названия товара.
 • 2. Выберите количество упаковок и нажмите на кнопку «Добавить в корзину».
 • 3. После наполнения корзины нужными товарами, нажмите на кнопку «Оформить заказ».
 • 4. Для завершения заказа необходимо заполнить небольшую форму.
 • 5. После заполнения обязательных пунктов, нажмите кнопку «Оформить заказ».
 • 6. Ожидайте Sms - уведомление с номером электронного чека или звонка от оператора.
 
Продукция (косметические и гигиенических средства, БАДы, товары для детей) нашей интернет-аптеки доставляется покупателю из аптек сети «Аптека Доброго Дня», где она хранится согласно требованиям Госслужбы Украины.

 

– Когда можно забирать заказ? (самовывоз из аптеки)

 

После получения смс - подтверждения с номером заказа, Вы можете приходить в аптеку, на которую был оформлен заказ.

Если же Вы пришли в аптеку и заказ не был готов или не был собран – просьба сообщить нам об этом по телефону

 0 (800) 500-129, (044) 538-07-37.

 

САМОВЫВОЗ

Если Вы желаете забрать свой заказ из аптеки самостоятельно, для удобства Вы можете предварительно забронировать его по телефону, либо через сайт. 

После подтверждения заказа оператором – сразу можно ехать в аптеку.

Позвонив по телефону горячей линии 0 (800) 500-129 (звонки со стационарных телефонов бесплатные).

Вы также получите информацию о том, в какой ближайшей аптеке необходимый Вам товар есть в наличии.

 

 

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення