Препарати від тиску

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Препарати від тиску

Підвищений тиск - це справжня бомба з годинниковим механізмом, постійна загроза інфаркту або інсульту. Тому вкрай необхідно постійно його контролювати, утримуючи в межах безпечного. Для цього використовується цілий ряд препаратів від тиску. Основні їх групи - це

- Бета-адрепноблокатори;

- Антагоністи кальцію;

- Нітрати - веноділатори;

- Інгібітори АПФ;

- Альфа-адреноблокатори;

- Симпатолитики;

- Діуретики.

Звичайно, це неповний список, є і ще цілий ряд типів засобів від тиску. Вибрати з них найкращих препарати від тиску можна лише в кожному конкретному випадку, і зробити це може тільки лікар.

Бета-адреноблокатори - ліки від тиску, «заспокійливі» серце

Принцип дії - блокування адренорецепторів серця, що зменшує його чутливість до адреналіну і робить скорочення серця більш рідкісним і рівним. До цієї групи належать атенолол, бісопролол, карведилол та інші.

Антагоністи кальцію

Ці препарати блокують проникнення кальцію в клітини м'язів серця і судин, ніж розслаблюють їх, відповідно, знижуючи тиск. До них відносяться амлодипін, коринфар, фенігідін і багато інших ліків від артеріального тиску.

Інгібітори АПФ

Це препарати, які нормалізують тиск через блокування утворення судинозвужувального гормону ангіотензину. Серед них - каптоприл, лізиноприл, еналаприл і т.д.

Діуретики

Дуже важливою групою препаратів для нормалізації тиску є діуретики. За допомогою виведення надлишку рідини вони полегшують навантаження на серце і знижують тиск. Це індапрес, торікард, Трифас. Рослинні препарати (мучниці, хвоща польового). І що заслуговують особливої ​​уваги калійзберігаючі (верошпирон, реніаль і інші).

Лікування підвищеного тиску зараз неможливо за допомогою однієї «універсальної пігулки». Для його нормалізації зараз використовують цілі комплекси препаратів, які діють на захворювання з різних сторін. Оптимальний варіант лікування індивідуальний, і його підібрати може тільки лікар.

Читати далі...Назад...

Подивитися аптеки мережі на карті

Безкоштовна доставка від 300 грн

Акции
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення