Препарати при серцевій недостатності

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Дати серцю сили: препарати при серцевій недостатності

 Серцева недостатність - це хвороба, при якій серце не може повноцінно «прокачувати» кров, внаслідок чого настає кисневе голодування органів. Серцева недостатність проявляється в гострій і хронічній формах, лікування яких абсолютно різне. Перша характеризується стрімким (рахунок йде на хвилини!) розвитком і без кваліфікованого лікування може виявитися смертельною. Хронічна ж розвивається нешвидко, протягом тижнів-місяців-років.

Миттєва допомога: препарати при гострій серцевій недостатності

 Небезпека гострої серцевої недостатності - саме в її майже миттєвому розвитку, і для її лікування потрібні препарати, що діють максимально швидко. Тому більшість з них призначені для інфузійного введення і застосовуються тільки в клініках (до них відносяться добутамін, дофамін, левосимендан). Виняток становлять такі препарати для підтримки серця при гострій серцевій недостатності, як нітроліцерін (випускається у формі таблеток) і нітрати (випускаються у вигляді таблеток або спреїв - нітрокор, нітролонг, нітроспрей і інші).

 Комплексний підхід: які ліки потрібні при хронічній серцевій недостатності

 Єдині ліки від серцевій недостатності просто відсутні. Для лікування цього хронічного захворювання необхідний цілий комплекс препаратів, що відновлюють роботу міокарда, що нормалізують тиск і виводять надлишок рідини (набряки - загрозливе ускладнення при серцевій недостатності). Які препарати застосовують при серцевій недостатності?

Для відновлення нормальної роботи серцевого м'яза використовують глікозиди (наприклад, дигоксин або новодігал), які випускаються переважно у вигляді розчинів для ін'єкцій.

Зниження тиску і нормалізація серцевого ритму здійснюються за допомогою препаратів, що зменшують чутливість серця до адреналіну (ß-адреноблокатори - атенолол, бісопролол, метопролол і інші, що випускаються в різних лікарських формах).

Інший блок ліків - це препарати, що сприяють розширенню судин через придушення ангіотензинперетворюючого ферменту. До них відносяться каптоприл, лізиноприл, еналаприл та інші. Випускаються в таблетках і інших лікарських формах.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення