Предуктал ОД 80 мг капсули №30

КОД: 726158
  Доставка
  • Доставка Кур'єром - Київ
  • Самовивіз
  • Доставка Новою поштою
  • Доставка УкрПоштою безкоштовно
  • Оплата та доставка
  Міста доставки
  • Київ
  • Одеса
  • Харків
  • Дніпро
  • Львів
  • Івано-Франківськ
  • Вінниця
  • Запоріжжя
  • Кременчук
  • Кривий Ріг
  • Тернопіль
  Оплата
  Готівкою, Visa, MasterCard
  Нам довіряють
  • Більше ніж 15 000 ліків і товарів для здоров'я
  • 100% товарів сертифіковані
  • Термінова доставка по Україні за 24 години
  • Працюємо без вихідних
 • add.ua-Servier (Франція)-Предуктал ОД 80 мг капсули №30-01

Наявність:Є в наявності

217,40 грн.
Повтор замовлення
Замовлення кожний(і):
Ціна дійсна при замовленні на сайті
 • Виробник: Servier (Франція)
 • Форма товару: Капсули
 • Реєстраційне посвідчення: UA/17645/01/02
Servier (Франція)
 • Дорослим можна
 • Дітям не можна
 • Вагітним не можна
 • Під час лактації не можна
 • Алергетикам з обережністю
 • Дібетикам можна
Інструкція

ПРЕДУКТАЛ ОД (PREDUCTAL OD) інструкція по застосуванню

Склад

діюча речовина: trimetazidine;

 • Предуктал ОД 40 мг

1 капсула пролонгованої дії тверда містить 40 мг триметазидину дигiдрохлориду;

допоміжні речовини: цукор сферичний*, гіпромелоза, етилцелюлоза, ацетилтрибутилцитрат, тальк, магнію стеарат;

оболонка капсули: титану діоксид (Е 171), желатин; чорнило: шелак (Е 904), пропіленгліколь (Е 1520), аміаку розчин концентрований (E 527), калію гідроксид (Е 525), титану діоксид (Е 171), заліза оксид чорний (Е 172);

 • Предуктал ОД 80 мг

1 капсула пролонгованої дії тверда містить 80 мг триметазидину дигiдрохлориду;

допоміжні речовини: цукор сферичний*, гіпромелоза, етилцелюлоза, ацетилтрибутилцитрат, тальк, магнію стеарат;

оболонка капсули: титану діоксид (Е 171), желатин, заліза оксид червоний (Е 172); чорнило: глазур шелаку–45% (20 % етерифікований) в етанолі, титану діоксид (Е 171), симетикон, пропіленгліколь (Е 1520), амонію гідроксид 28 % (E 527).

* Цукор сферичний (710–850 мкм) містить сахарозу та кукурудзяний крохмаль

Лікарcька форма

Капсули пролонгованої дії тверді.

Основні фізико-хімічні властивості:

 • Предуктал ОД 40 мг: капсули білого кольору розміру 3, що містять сферичні гранули, вкриті оболонкою, білого або майже білого кольору, з логотипом компанії та надписом «40», нанесеними на кришечку капсули сірим чорнилом.
 • Предуктал ОД 80 мг: капсули розміру 2 з корпусом білого кольору та кришечкою помаранчево-червоного кольору, що містять сферичні гранули, вкриті оболонкою, білого або майже білого кольору, з логотипом компанії та надписом «80», нанесеними на кришечку капсули білим чорнилом.

Фармакотерапевтична група

Кардіологічні засоби. Триметазидин. Код АТХ С01Е В15.

Фармакологiчнi властивості

Фармакодинаміка.

Механізм дії

Завдяки збереженню енергетичного метаболізму у клітинах, які потерпають від гіпоксії або ішемії, триметазидин запобігає зменшенню рівня внутрішньоклітинного АТФ, забезпечуючи тим самим належне функціонування іонних насосів та трансмембранного натрiєво-калiєвого потоку при збереженні клітинного гомеостазу.

Триметазидин інгібує β-окиснення жирних кислот, блокуючи довголанцюгову 3-кетоацил-КоА тiолазу (3-КАТ), що підвищує окиснення глюкози. У клітинах в умовах ішемії процес отримання енергії шляхом окиснення глюкози потребує менше кисню порівняно з процесом отримання енергії шляхом β-окиснення жирних кислот. Посилення процесу окиснення глюкози оптимізує енергетичні процеси у клітинах, та відповідно, підтримує достатній метаболізм енергії в умовах ішемії.

Фармакодинамічні ефекти

У пацієнтів з ішемічною хворобою серця триметазидин діє як метаболічний агент, зберігаючи внутрішньоклітинні рівні високоенергійних фосфатів у міокарді. Анти-ішемічні ефекти досягаються без супутніх гемодинамічних ефектів.

Клінічна ефективність та безпека

Клінічні дослідження продемонстрували ефективність та безпеку застосування триметазидину для лікування пацієнтів зі стабільною стенокардією як у монотерапії, так і у разі додавання до інших антиангінальних лікарських засобів при їх недостатній ефективності.

Рандомізоване подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження (TRIMPOL-II) з участю 426 пацієнтів продемонструвало, що додавання триметазидину 60 мг на добу до метопрололу 100 мг (50 мг двічі на добу) протягом 12 тижнів призвело до достовірного покращення показників тестів із навантаженням та покращення клінічних симптомів порівняно з такими при застосуванні плацебо: загальна тривалість навантаження - +20,1 с, p=0,023; загальна виконана робота - +0,54 MET с, p=0,001; час до появи зниження ST-сегмента на 1 мм - +33,4 с, p=0,003; час до виникнення нападу стенокардії - +33,9 с, p<0,001; кількість нападів стенокардії/тиждень - -0,73, p=0,014; застосування нітратів короткої дії/тиждень - -0,63, p=0,032, без зміни показників гемодинаміки.

Рандомізоване подвійне сліпе плацебо-контрольоване дослідження (Sellier) з участю 223 пацієнтів продемонструвало, що у підгрупі пацієнтів (n=173), яким додавали триметазидин, таблетки модифікованого вивільнення, по 35 мг (два рази на добу) до 50 мг атенололу (один раз на добу) протягом 8 тижнів, відзначалося достовірне збільшення (+34,4 с, p=0,03) часу до появи зниження ST-сегмента на 1 мм у тестах із навантаженням порівняно з таким при застосуванні плацебо через 12 годин після прийому препарату. Також підтверджено достовірну різницю за показником часу до виникнення нападу стенокардії (p=0,049). За іншими показниками вторинних кінцевих точок між двома групами пацієнтів достовірної різниці виявлено не було (загальна тривалість навантаження, загальна виконана робота та клінічні кінцеві точки).

У ході рандомізованого подвійного сліпого дослідження (дослідження Vasco) з участю 1962 пацієнтів, яке тривало 3 місяці, до терапії атенололом у дозі 50 мг на добу додавали триметазидин у дозі 70 мг на добу або 140 мг на добу або плацебо. У загальній популяції, що включала пацієнтів із симптомами та без них, триметазидин не продемонстрував переваг як за ергометричними показниками (загальний час фізичного навантаження, час до появи зниження ST-сегмента на 1 мм та час до виникнення нападу стенокардії), так і за клінічними кінцевими точками. Однак в підгрупі пацієнтів із симптомами (n=1574) застосування триметазидину у дозі 140 мг на добу достовірно покращувало загальний час фізичного навантаження (+23,8 с проти +13,1 с плацебо; p=0,001) та час до виникнення нападу стенокардії (+46,3 с проти +32,5 с плацебо; p=0,005).

Рандомізоване подвійне сліпе дослідження переносимості з участю 165 пацієнтів, яке тривало 3 місяці, продемонструвало, що профіль безпеки триметазидину 80 мг один раз на добу на тлі як рутинної антиангінальної терапії, так і вторинної превентивної терапії, відповідав такому для триметазидину MR 35 мг два рази на добу. Про неочікувані побічні реакції не повідомлялося, та дослідження продемонструвало відсутність будь-якого занепокоєння щодо безпеки, пов’язаного з однократним прийомом триметазидину 80 мг.

Фармакокінетика.

Абсорбція

Після перорального застосування капсули триметазидину 80 мг фармакокінетичний профіль триметазидину є рівномірним, максимальна концентрація триметазидину досягається приблизно через 14 годин після прийому препарату. Впродовж міждозового інтервалу (24 години) концентрація в плазмі крові залишається протягом 15 годин на рівні не менше 75% максимальної концентрації. Стабільна концентрація досягається після прийому третьої дози (3 доби).

Прийом їжі не впливає на фармакокінетичні характеристики триметазидину.

Розподіл

Об’єм розподілу становить 4,8 л/кг; зв’язування з білками низьке (16 %).

Виведення

Триметазидин виводиться в основному iз сечею, переважно у незміненій формі. Період напiввиведення становить у середньому 7 годин у здорових молодих добровольців та 12 годин у осіб літнього віку (від 65 років). Повне виведення триметазидину є в основному результатом ниркового кліренсу, який корелює з кліренсом креатиніну, та меншою мірою є результатом печінкового кліренсу, який з віком зменшується.

Особливі категорії пацієнтів

Пацієнти літнього віку. У пацієнтів літнього віку можливе підвищення концентрації триметазидину через вікове зниження функції нирок. Спеціальне фармакокінетичне дослідження з участю пацієнтів віком 75–84 років або ≥ 85 років показало, що у пацієнтів із порушенням функції нирок помірного ступеня (кліренс креатиніну 30–60 мл/хв) концентрація триметазидину підвищувалась у 1,0 та 1,3 раза відповідно порівняно з молодшими пацієнтами (віком 30–65 років) з порушенням функції нирок помірного ступеня. Спеціальне клінічне дослідження з участю пацієнтів літнього віку (від 75 років), які застосовували  триметазидин MR 35 мг (1 таблетка) два рази на добу, з аналізом результатів за кінетичним популяційним методом показало підвищення концентрації у плазмі крові в середньому у 2 рази у пацієнтів з порушенням функції нирок тяжкого ступеня (кліренс креатиніну < 30 мл/хв) порівняно з пацієнтами із кліренсом креатиніну> 60 мл/хв. У цій популяції не спостерігалося жодних занепокоєнь щодо безпеки порівняно з загальною популяцією.

Порушення функції нирок. Концентрація триметазидину в крові збільшується в середньому у 1,7 раза у пацієнтів з порушенням функції нирок помірного ступеня (кліренс креатиніну - 30–60 мл/хв) та в середньому у 3,1 раза у пацієнтів з порушенням функції нирок тяжкого ступеня (кліренс креатиніну < 30 мл/хв) порівняно зі здоровими добровольцями з нормальною функцією нирок. У цій популяції не спостерігалось жодних занепокоєнь щодо безпеки порівняно з загальною популяцією.

Діти. Фармакокінетика триметазидину не вивчалася у пацієнтів віком до 18 років.

Клінічні характеристики.

Показання

Дорослим триметазидин показаний для симптоматичного лікування стабільної стенокардії за умови недостатньої ефективності або непереносимості антиангінальних препаратів першої лінії.

Протипоказання Предукталу ОД

 • Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин препарату.
 • Хвороба Паркінсона, симптоми паркінсонізму, тремор, синдром «неспокійних ніг» та інші рухові розлади, що мають відношення до вищезазначеного.
 • Порушення функції нирок тяжкого ступеня (кліренс креатиніну < 30 мл/хв).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Не виявлено.

Особливості застосування препарату

Цей лікарській засіб не призначений для купірування нападів стенокардії. Його не слід призначати як первинну терапію на догоспітальному етапі або у перші дні госпіталізації при нестабільній стенокардії або інфаркті міокарда.

У разі виникнення нападу нестабільної стенокардії на тлі поточної терапії необхідно переглянути перебіг хвороби пацієнта та відкоригувати лікування (медикаментозну терапію та можливість реваскуляризації).

Триметазидин може спричиняти або погіршувати симптоми паркінсонізму (тремор, акінезія, гіпертонус м’язів), які слід регулярно досліджувати, особливо у пацієнтів літнього віку. У сумнівних випадках пацієнтів потрібно направляти до невропатолога для відповідних обстежень.

При появі рухових розладів, таких як симптоми паркінсонізму, синдром «неспокійних ніг», тремор, нестійкість ходи, необхідно відмінити триметазидин.

Рухові розлади мають низьку частоту виникнення і зазвичай зникають після припинення лікування. У більшості пацієнтів ці симптоми зникли протягом 4 місяців після припинення прийому триметазидину. Якщо симптоми паркінсонізму зберігаються понад  4 місяці після відміни препарату, необхідно звернутися до невропатолога.

Можливі падіння, пов’язані з нестійкістю ходи або артеріальною гіпотензією, особливо у пацієнтів, які отримують антигіпертензивне лікування (див. розділ «Побічні реакції»).

Необхідно з обережністю призначати триметазидин пацієнтам групи ризику підвищення його концентрації:

 • пацієнтам з порушенням функції нирок помірного ступеня (див. розділ «Спосіб застосування та дози» та «Фармакокінетика»);
 • пацієнтам літнього віку від 75 років (див. розділ «Спосіб застосування та дози»).

Цей лікарський засіб містить сахарозу. Пацієнтам із рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, мальабсорбцією глюкози-галактози або недостатністю сахарози-ізомальтази не слід приймати цей препарат.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність

Дані щодо застосування триметазидину вагітним жінкам відсутні. Дослідження на тваринах не виявили прямого або непрямого небезпечного токсичного впливу на репродуктивну систему. Для запобігання будь-якому ризику не рекомендовано застосовувати триметазидин у період вагітності.

Годування груддю

Невідомо, чи виділяється триметазидин у грудне молоко. Ризик для новонароджених/немовлят виключати не можна. Триметазидин не слід застосовувати у період годування груддю.

Фертильність

Дослідження репродуктивної токсичності показали відсутність впливу на фертильність самок та самців щурів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

За даними клінічних досліджень триметазидин не впливає на гемодинаміку, проте в постмаркетинговий період було зафіксовано випадки запаморочення і сонливості (див. розділ «Побічні реакції»), які можуть вплинути на здатність керувати автомобілем і працювати з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози Предуктал ОД

Для перорального застосування.

Рекомендована доза становить 1 капсулу триметазидину 80 мг 1 раз на добу вранці під час сніданку. Капсули слід приймати не відкриваючи і запиваючи водою.

Після 3 місяців лікування необхідно оцінити результати лікування та у разі відсутності відповіді на лікування триметазидин необхідно відмінити.

Особливі категорії пацієнтів

Порушення функції нирок

Пацієнтам з порушенням функції нирок помірного ступеня (кліренс креатиніну – 30–60 мл/хв) (див. розділ «Особливості застосування» та «Фармакокінетика») слід зменшити дозу вдвічі. Рекомендована доза становить 1 капсулу триметазидину 40 мг або  1 таблетку триметазидину 35 мг вранці під час сніданку.

Пацієнти літнього віку

У пацієнтів літнього віку можливе підвищення концентрації триметазидину в крові через вікове зниження функції нирок (див. розділ «Фармакокінетика»). Пацієнтам з порушенням функції нирок помірного ступеня (кліренс креатиніну - 30–60 мл/хв) слід зменшити дозу вдвічі. Рекомендована доза становить 1 капсулу триметазидину 40 мг або 1 таблетку триметазидину 35 мг вранці під час сніданку.

Пацієнтам літнього віку необхідно з обережністю титрувати дозу (див. розділ «Особливості застосування»).

Діти

Безпека та ефективність застосування триметазидину дітям віком до 18 років не встановлені. Дані відсутні.

Передозування

Кількість даних щодо передозування триметазидином обмежена. Лікування має бути симптоматичним.

Побічні реакції Предукталу ОД

Побічні реакції, що були визначені як побічна дія, яка може бути пов’язана із застосуванням триметазидину, зазначено нижче відповідно до визначеної частоти: дуже часто (≥ 1/10); часто (≥ 1/100, < 1/10); нечасто (≥ 1/1000, < 1/100); рідко (≥ 1/10000, < 1/1000); дуже рідко (< 1/10000); частота невідома (не можна визначити за наявними даними).

Класифікація за системами органівЧастотаПобічна реакція
З боку нервової системиЧастоЗапаморочення, головний біль
Частота невідомаСимптоми паркінсонізму (тремор, акінезія, гіпертонус м’язів), нестійкість ходи, синдром «неспокійних ніг» та інші рухові розлади, що мають відношення до вищезазначеного, які зазвичай минають після припинення лікування
Розлади сну (безсоння, сонливість)
З боку органів слуху та вестибулярного апаратуЧастота невідомаВертиго
З боку серцяРідкоПальпітація, екстрасистолія, тахікардія
З боку судинРідкоАртеріальна гіпотензія, ортостатична гіпотензія, яка може бути асоційована з нездужанням, запамороченням або падінням, особливо у пацієнтів, які застосовують антигіпертензивні засоби, почервоніння обличчя
З боку шлунково-кишкового трактуЧастоБіль в абдомінальній ділянці, діарея, диспепсія, нудота та блювання
Частота невідомаЗапор
З боку шкіри та підшкірної тканиниЧастоВисипання, свербіж, кропив’янка
Частота невідомаГострий генералізований екзантематозний пустульоз, ангіоедема
Загальні розладиЧастоАстенія
З боку системи крові та лімфатичної системиЧастота невідомаАгранулоцитоз, тромбоцитопенія, тромбоцитопенічна пурпура
З боку гепатобіліарної системиЧастота невідомаГепатит 

Звіт про підозрювані побічні реакції

Звітування про підозрювані побічні реакції у післяреєстраційний період застосування лікарського засобу є важливим. Це дає змогу вести безперервний моніторинг співвідношення користі/ризику застосування препарату.

Спеціалісти в галузі охорони здоров’я зобов’язані повідомляти через національну систему звітності про будь-які випадки підозрюваних побічних реакцій.

Термін придатності

30 місяців.

Умови зберігання

Не потребує особливих умов зберігання. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 капсул у блістері з фольги з поліаміду-алюмінію-ПВХ та фольги алюмінієвої; по 3 або 9 блістерів у коробці з картону.

Категорія відпуску з аптеки

За рецептом.

Наявність в аптеках
Додаткова інформація

Додаткова інформація Предуктал ОД 80 мг капсули №30

Обліковий номер726158
Кратність
Форма товаруКапсули
ВиробникServier (Франція)
Реєстраційне посвідченняUA/17645/01/02
Умови відпускубез рецепта
Головний медикаментПредуктал
код моріону606737
Відгуки

Відгуки Предуктал ОД 80 мг капсули №30

Як мені оцінити цей продукт? *
Загальна оцінка :
* - Поля, обов'язкові для заповнення
Як замовити

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 • 1. Щоб знайти препарат досить ввести в рядку пошуку перші 3-4 літери назви товару.
 • 2. Виберіть кількість упаковок і натисніть на кнопку «Додати в кошик».
 • 3. Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Оформити замовлення»
 • 4. Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.
 • 5. Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Оформити замовлення».
 • 6. Чекайте на sms-повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Продукція (косметичні та гігієнічні засоби, БАДи, товари для дітей) нашої інтернет-аптеки доставляється з аптек мережі «Аптека Доброго Дня», де вона зберігається відповідно до вимог Держслужби України.


Коли можна забирати замовлення? (самовивезення з аптеки)

Після отримання смс-підтвердження з номером замовлення, Ви можете приходити в аптеку, на яку було оформлено замовлення.
Якщо ж Ви прийшли в аптеку і замовлення не було готово - прохання повідомити нам про це за номером телефону: 0 (800) 500-129 або (044) 538-07-37.


САМОВИВІЗ

Якщо Ви бажаєте забрати своє замовлення з аптеки самостійно, для зручності Ви можете попередньо забронювати його по телефону або через сайт. Після підтвердження замовлення оператором - відразу можна їхати в аптеку.

Зателефонувавши за номером гарячої лінії 0 (800) 500-129 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Ви також отримаєте інформацію про те, в який найближчій аптеці необхідний Вам товар є в наявності.


Ціна на всі товари актуальна при замовленні на сайті.

Купити товари представлені на сайті можна в аптеках мережі "Аптека Доброго Дня" в містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Рівне, Біла Церква, Вінниця, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Краматорськ, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Львів, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Суми, Тернопіль, Херсон, Житомир, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

Аналоги

Аналоги Предуктал ОД 80 мг капсули №30

 1. Збіг складу і діючої речовини
 2. add.ua-Азіенде Кіміке Ріуніте Анжеліні Франческо (Італія)-Триттіко XR 300 мг таблетки №30-20

  Триттіко XR 300 мг таблетки №30

  Виробник: Азіенде Кіміке Ріуніте Анжеліні Франческо (Італія)

  787,20 грн.
 3. add.ua-Italfarmaco (Італія)-Гліатилін 400 мг капсули №14-20

  Гліатилін 400 мг капсули №14

  Виробник: Italfarmaco (Італія)

  761,60 грн.
 4. add.ua-Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)-Корвітин 0,5 г ліофілізіат для розчину флакон №5-20

  Корвітин 0,5 г ліофілізіат для розчину флакон №5

  Виробник: Борщаговский ХФЗ ЗАО НПЦ (Украина, Киев)

  737,30 грн.
 5. add.ua-Servier (Франція)-Предуктал ОД 80 мг капсули №90-20

  Предуктал ОД 80 мг капсули №90

  Виробник: Servier (Франція)

  604,90 грн.
 6. add.ua-GlaxoSmithKline Export (Великобританія)-Вентолін Небули 2,5 мг/мл розчин для інгаляцій №40-20

  Вентолін Небули 2,5 мг/мл розчин для інгаляцій №40

  Виробник: GlaxoSmithKline Export (Великобританія)

  440,50 грн.
 7. add.ua-Kusum Healthcare (Індія)-Діклотол 100 мг таблетки №100-20

  Діклотол 100 мг таблетки №100

  Виробник: Kusum Healthcare (Індія)

  410,60 грн.
 8. add.ua-TEVA (Ізраїль)-Рибячий жир-Тева 500 мг капсули №90-20
  373,00 грн.
 9. add.ua-Mylan Lab. (Франція)-Фізіотенс 0,4 мг таблетки №28-20

  Фізіотенс 0,4 мг таблетки №28

  Виробник: Mylan Lab. (Франція)

  337,40 грн.
 10. add.ua-Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)-Еротон 50 мг таблетки №8-20

  Еротон 50 мг таблетки №8

  Виробник: Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

  326,20 грн.
 11. add.ua-Mylan Lab. (Франція)-Фізіотенс 0,2 мг таблетки №28-20

  Фізіотенс 0,2 мг таблетки №28

  Виробник: Mylan Lab. (Франція)

  217,70 грн.
 12. add.ua-Актавис-Кветиксол 25 мг таблетки №30-20
  191,70 грн.
 13. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Спарклін 0,9% спрей назальний 125 мл-20

  Спарклін 0,9% спрей назальний 125 мл

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  173,40 грн.
 14. add.ua-Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)-Гліцисед Макс таблетки №30-20

  Гліцисед Макс таблетки №30

  Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

  157,40 грн.
 15. add.ua-Tulip Lab. (Індія)-Ацемик 500 мг таблетки №10-20

  Ацемик 500 мг таблетки №10

  Виробник: Tulip Lab. (Індія)

  152,10 грн.
 16. add.ua-Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)-Еротон 50 мг таблетки №2-20

  Еротон 50 мг таблетки №2

  Виробник: Фитофарм ОАО (Украина, Артемовск)

  137,80 грн.
 17. add.ua-Фармак ОАО (Украина, Киев)-Рафт 4 мг розчин 1 мл ампули №10-20

  Рафт 4 мг розчин 1 мл ампули №10

  Виробник: Фармак ОАО (Украина, Киев)

  111,80 грн.
 18. add.ua-Phytopharm Klenka (Польща)-Стоматофіт AIR спрей по 30 мл-20

  Стоматофіт AIR спрей по 30 мл

  Виробник: Phytopharm Klenka (Польща)

  108,20 грн.
 19. add.ua-Pliva (Хорватия)-Алмагель M з мятним смаком таблетки №24-20

  Звичайна ціна: 158,70 грн.

  Special Price 99,90 грн.

 20. add.ua-KRKA (Словенія)-Гербіон Плющ 35 мг льодяники №16-20

  Гербіон Плющ 35 мг льодяники №16

  Виробник: KRKA (Словенія)

  75,40 грн.
 21. add.ua-Encube Ethicals (Індія)-Фламідез Фітоплюс мазь 20 г-20

  Фламідез Фітоплюс мазь 20 г

  Виробник: Encube Ethicals (Індія)

  68,40 грн.
 1. Подібний терапевтичний ефект
 2. add.ua-Roche (Швейцарія)-Актемра 162 мг/0,9 мл розчин шприц №4-20

  Актемра 162 мг/0,9 мл розчин шприц №4

  Виробник: Roche (Швейцарія)

  32854,30 грн.
 3. add.ua-Ananta Medicare (Великобританія)-Герцептин лиоф.д/конц. для р-ра для инф 150мг фл.№1-20

  Герцептин лиоф.д/конц. для р-ра для инф 150мг фл.№1

  Виробник: Ananta Medicare (Великобританія)

  15754,50 грн.
 4. add.ua-Bayer (Німеччина)-Айлия 40 мг/мл раствор 0,278 мл флакон №1-20

  Айлия 40 мг/мл раствор 0,278 мл флакон №1

  Виробник: Bayer (Німеччина)

  15043,70 грн.
 5. add.ua-Boehringer Ingelheim (Німеччина)-Актилізе порошок для розчину 50 мл №1-20

  Актилізе порошок для розчину 50 мл №1

  Виробник: Boehringer Ingelheim (Німеччина)

  14248,90 грн.
 6. add.ua-Octapharma (Швеція)-Октагам 10% розчин для інєкцій 50 мл-20

  Октагам 10% розчин для ін'єкцій 50 мл

  Виробник: Octapharma (Швеція)

  14093,60 грн.
 7. add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Біовен 10% розчин для інфузій 100 мл-20

  Біовен 10% розчин для інфузій 100 мл

  Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

  12641,00 грн.
 8. add.ua-НИР ООО (Украина, Киев)-Цереброкурин 2 мг/мл розчин для інєкцій 2 мл ампули №10-20
  11867,70 грн.
 9. add.ua-Glaxo Operations UK (Великобританія)-Вотрієнт 400 мг таблетки №30-20

  Вотрієнт 400 мг таблетки №30

  Виробник: Glaxo Operations UK (Великобританія)

  11655,50 грн.
 10. add.ua-Amgen Manufacturing (Пуерто-Рико)-Іксджева 70 мг/мл розчин флакон 1,7 мл-20

  Іксджева 70 мг/мл розчин флакон 1,7 мл

  Виробник: Amgen Manufacturing (Пуерто-Рико)

  10645,90 грн.
 11. add.ua-Medac (Німеччина)-Ломустин 40 мг капсули №20-20

  Ломустин 40 мг капсули №20

  Виробник: Medac (Німеччина)

  10488,70 грн.
 12. add.ua-Novartis Pharma (Швейцарія)-Акласта 5 мг/100 мл розчин для інфузій №1-20

  Акласта 5 мг/100 мл розчин для інфузій №1

  Виробник: Novartis Pharma (Швейцарія)

  9236,20 грн.
 13. add.ua-Xellia Pharmaceuticals (Данія)-Колістин Алвоген 2 млн. МО порошок для розчину 10 мл флакон №10-20
  7683,20 грн.
 14. add.ua-Пропес р-р д/ін. амп. 2 мл №10-20
  7401,70 грн.
 15. add.ua-Диспорт пор. д/р-ну д/ін. 500 ЕД фл. №1-20
  7337,10 грн.
 16. add.ua-Pfizer Irland Pharmaceuticals (Ірландія)-Тигацил 50 мг порошок для інєкцій №10-20

  Тигацил 50 мг порошок для ін'єкцій №10

  Виробник: Pfizer Irland Pharmaceuticals (Ірландія)

  7307,40 грн.
 17. add.ua-Pfizer Inc. (США)-Зивокс таблетки п/пл.об. 600 мг N10 блистер-20
  6978,00 грн.
 18. add.ua-Octapharma (Швеція)-Октагам 5% розчин для інфузій 50 мл-20

  Октагам 5% розчин для інфузій 50 мл

  Виробник: Octapharma (Швеція)

  6723,70 грн.
 19. add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Біовен Моно 5% рідина 100 мл-20

  Біовен Моно 5% рідина 100 мл

  Виробник: Биофарма ЗАО (Украина, Киев)

  6566,50 грн.
 20. add.ua-AstraZeneca-Золадекс 10,8 мг капсули та шприц-аплікатор №1-20
  6331,30 грн.
 21. add.ua-Генотропин 36 МЕ порошок ручка з Катриджем (12 мг)-20
 1. Аналог в інших формах випуску
 2. add.ua-World Medicine (Великобританія)-Венодіол таблетки №30-20

  Венодіол таблетки №30

  Виробник: World Medicine (Великобританія)

  161,50 грн.
 3. add.ua-Монфарм (Украина, Монастырище)-Анузол супозиторії №10-20

  Анузол супозиторії №10

  Виробник: Монфарм (Украина, Монастырище)

  50,00 грн.
 4. add.ua-ДКП "Фармацевтична фабрика"-Меновазин-Вішфа розчин спиртовий 40 мл-20

  Меновазин-Вішфа розчин спиртовий 40 мл

  Виробник: ДКП "Фармацевтична фабрика"

  15,90 грн.
 5. add.ua-Житомирская ФФ ООО (Украина, Житомир)-Вішфа Мурашиний спирт 50 мл-20

  Вішфа Мурашиний спирт 50 мл

  Виробник: Житомирская ФФ ООО (Украина, Житомир)

  10,80 грн.
 6. add.ua-TEVA (Ізраїль)-Монтелукаст 4 мг жувальні таблетки №28-20

  Відсутній на складі

 7. add.ua-Gedeon Richter (Угорщина)-Панангін Форте таблетки №60-20

  Панангін Форте таблетки №60

  Виробник: Gedeon Richter (Угорщина)

  Відсутній на складі

 8. add.ua-Rompharm Company (Румунія)-Гіалухон 60 мг/90 мг розчин 3 мл шприц №1-20

  Гіалухон 60 мг/90 мг розчин 3 мл шприц №1

  Виробник: Rompharm Company (Румунія)

  Відсутній на складі

Завантажити повну інструкцію
УВАГА! ЦІНИ ДІЙСНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ НА САЙТІ!
Інші товари