Ппрепарати еритропоетину

Вид
Вид

Що таке препарати еритропоетину?

         Кров є рідка тканина організму, динамічно міняє свій склад залежно від факторів, що впливають на кровотворні органи. Найбільшою клітинною популяцією крові є еритроцити. Для регуляції їх кількості в організмі навіть виділений окремий фермент, який назвали еритропоетин. Дана речовина виробляється клітинами нирок і в мінімальній кількості - печінки, у відповідь на зниження кисню циркулюючого з кров'ю. Однак так відбувається тільки в здоровому організмі.

Численні захворювання здатні істотно знизити вироблення даної речовини, що може зажадати його введення ззовні. Перший еритропоетин виділявся з крові. На даний момент в аптеках можна купити тільки синтетично отриманий еритропоетин. Це пов'язано з труднощами в отриманні донорського матеріалу, виділення і очищення природного речовини. До того ж штучно отримане з'єднання нічим не поступається природному аналогу. Ціна препаратів еритропоетину залежить від кількісного вмісту в них гормону і компанії виробника. Також препарати можуть відрізнятися в залежності від генетичних матриць, на підставі яких проводиться синтез штучної молекули. За цим принципом виділяють альфа, бета і омега різновиди еритропоетину (епоетину).

Коли використовують препарати еритропоетину?

         Найбільш обгрунтовано використання еритропоетину при зниженні його синтезу. Саме тому найчастіше лікарі пропонують купити препарати еритропоетину для корекції анемії у хворих з нирковою недостатністю. Широко застосовують дану речовину для корекції анемій і в онкологічній практиці. У хірургії препарат можуть призначати перед проведенням операцій,що потенційно супроводжуються значною крововтратою, з метою зменшення кількості необхідної донорської крові. Також можливе застосування на тлі лікування мієлотоксичними речовинами. Інші потенційні сфери використання дещо обмежує ціна еритропоетину і наявність альтернативних методів лікування.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення