Ппрепарати еритропоетину

Вид
 • add.ua-Тернофарм ООО (Украина, Тернополь)-Пантокрин 50 мл-20

  Пантокрин 50 мл

  Тернопольская ФФ ОАО (Украина, Тернополь)
  221,50 грн.
 • add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Епобіокрин розчин 4000 МО шприц №5-20

  Епобіокрин розчин 4000 МО шприц №5

  Біофарма ЗАТ (Україна, Київ)
  2076,00 грн.
 • add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Епобіокрин розчин 10000 МО шприц №5-20

  Епобіокрин розчин 10000 МО шприц №5

  Біофарма ЗАТ (Україна, Київ)
  4217,20 грн.
 • add.ua-Мирцера 75 мкг/0.3 мл шприц-тюбик №1-20

  Мирцера 75 мкг/0.3 мл шприц-тюбик №1

  Хоффман-Ля Рош Лтд, Швейцарія
  3074,20 грн.
 • add.ua-Hoffman La Roche-Мирцера 50 мкг/0,3 мл шприц-тюбик №1-20

  Мирцера 50 мкг/0,3 мл шприц-тюбик №1

  Хоффман-Ля Рош Лтд, Швейцарія
  2064,70 грн.
 • add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Епобіокрин розчин 2000 МО шприц №5-20

  Епобіокрин розчин 2000 МО шприц №5

  Біофарма ЗАТ (Україна, Київ)
  1109,40 грн.
 • add.ua-Биофарма ЗАО (Украина, Киев)-Епобіокрин 1000 МО шприц №5-20

  Епобіокрин 1000 МО шприц №5

  Биофарма ЗАО (Украина, Киев)
  913,30 грн.
Вид

Що таке препарати еритропоетину?

         Кров є рідка тканина організму, динамічно міняє свій склад залежно від факторів, що впливають на кровотворні органи. Найбільшою клітинною популяцією крові є еритроцити. Для регуляції їх кількості в організмі навіть виділений окремий фермент, який назвали еритропоетин. Дана речовина виробляється клітинами нирок і в мінімальній кількості - печінки, у відповідь на зниження кисню циркулюючого з кров'ю. Однак так відбувається тільки в здоровому організмі.

Численні захворювання здатні істотно знизити вироблення даної речовини, що може зажадати його введення ззовні. Перший еритропоетин виділявся з крові. На даний момент в аптеках можна купити тільки синтетично отриманий еритропоетин. Це пов'язано з труднощами в отриманні донорського матеріалу, виділення і очищення природного речовини. До того ж штучно отримане з'єднання нічим не поступається природному аналогу. Ціна препаратів еритропоетину залежить від кількісного вмісту в них гормону і компанії виробника. Також препарати можуть відрізнятися в залежності від генетичних матриць, на підставі яких проводиться синтез штучної молекули. За цим принципом виділяють альфа, бета і омега різновиди еритропоетину (епоетину).

Коли використовують препарати еритропоетину?

         Найбільш обгрунтовано використання еритропоетину при зниженні його синтезу. Саме тому найчастіше лікарі пропонують купити препарати еритропоетину для корекції анемії у хворих з нирковою недостатністю. Широко застосовують дану речовину для корекції анемій і в онкологічній практиці. У хірургії препарат можуть призначати перед проведенням операцій,що потенційно супроводжуються значною крововтратою, з метою зменшення кількості необхідної донорської крові. Також можливе застосування на тлі лікування мієлотоксичними речовинами. Інші потенційні сфери використання дещо обмежує ціна еритропоетину і наявність альтернативних методів лікування.