Зігріваючі мазі

Вид
Вид

Препарати, які надають зігріваючий ефект

Зігріваючі засоби це група препаратів місцевої дії у вигляді мазі. Їх вплив має подразнюючу, зігріваючу, протизапальну, болезаспокійливу дію, залежить від компонентів,що входять до складу. Широко застосовуються як додатковий засіб при комплексній терапії запальних захворювань дихальної системи і простудних захворювань

Якими властивостями володіють зігріваючі засоби?

Основною дією, яким володіє розігріваючий засіб, є посилення мікроцеркуляціі в місці впливу, шляхом роздратування дрібних судин і капілярів, що призводить до їх розширення, тим самим підвищуючи температуру даної ділянки тіла. При цьому відбувається посилене виведення продуктів запалення і обмінних процесів, що призводить до швидких результатів. Зігріваючий ефект цих препаратів підходить для лікування пацієнтів раннього віку.

Так, маючи в своєму складі ефірні масла, що зігрівають, препарати використовуються при лікуванні бронхітів, трахеїти, при кашлі та застуді. За допомогою впливу на нервові закінчення шкіри, зігріваючі препарати можуть впливати на роботу внутрішніх органів, що часто застосовуватися при нежиті, кашлі і болю в горлі у дітей і дорослих. Яскравим прикладом є евкаліптовий бальзам і гірчичники.

Запобіжні заходи при використанні зігріваючих препаратів

Варто звернути увагу, що перед використанням, зігріваючих мазей, щоб уникнути алергічних реакцій, варто зробити алергопробу. Для цього необхідно на невелику ділянку шкіри нанести трохи засобу і залишити на 30 хв. Якщо з часом у вас на шкірі з'явилися дрібна висипка, свербіж, припухлість варто припинити подальше використання препарату і звернутися до лікаря. Також не варто забувати, що зігрівають засоби протипоказані при високій температурі і гострих запальних станах шкіри.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення