Чому дитину закачує і як йому допомогти?
Навряд чи знайдеться хоч одна мама,яка не заспокоювала малюка колискуючими рухами. Навіть ліжечка і коляски створюються з урахуванням такої потреби. Так чому ж виникає необхідність застосовувати спеціальні препарати від заколисування для дітей, коли поїздка стає набагато довшою за звичайної прогулянки в парку? За заколисування відповідають мікроскопічні волоски (рецептори) розташовані у внутрішньому вусі малюка. Починаючи з піврічного віку, мозок починає активно отримувати і аналізувати імпульси, що йдуть від цих структур. На початкових етапах свого функціонування вони легко збуджуються і при тривалому подразненні, можуть провокувати надмірне збудження головного мозку. Саме з цього, не варто сильно переживати, якщо дитина схильна до закачування.
Під дією постійних тренувань мозок навчиться адекватно реагувати імпульси, що поступають. Тим більше в допомогу мамам розроблено досить велику кількість лікарських засобів. Зловживати препаратами правда теж не варто. Перед тим, як використовувати будь-який медикаментозний засіб від захитування для дітей, необхідно спробувати полегшити стан заходами, що перемикає увагу. Іноді проста гра, може усунути неприємні симптоми і позбавити від потреби в хімічних речовинах.
Спеціальні таблетки від захитування для дітей, звичайно, бажано мати під рукою, особливо якщо має бути тривала поїздка. Якщо в таку подорож відправляється дитина зі свідомо відомої схильністю до закачування, препарати краще давати завчасно. Це допоможе уникнути психологічної травми від тривалого впливу неприємних симптомів. У даній ситуації для тренувань більше підійдуть нетривалі поїздки з можливістю періодичних зупинок.
Вибираючи препарат, звертайте увагу на вік, для якого призначене ліки. Ціна таблеток від заколисування для дітей різноманітна. Однак не варто перестраховуватися, купуючи в тривалу дорогу більш дорогий препарат. Пам'ятайте, по можливості, вибирайте ліки вже знайоме організму вашої дитини.