Засоби від захитування для дітей

Вид
 • add.ua-Pharmascience (Канада)-Таблетки від захитування та нудоти №10-20

  Таблетки від захитування та нудоти №10

  Pharmascience (Канада)
  50,10 грн.
 • add.ua-Jadran (Хорватія)-Драміна 50 мг таблетки №10-20

  Драміна 50 мг таблетки №10

  Jadran (Хорватия)
  70,60 грн.
 • add.ua-Jadran (Хорватія)-Драміна 50 мг таблетки №5-20

  Драміна 50 мг таблетки №5

  Jadran (Хорватия)
  50,30 грн.
 • add.ua-Pharmascience (Канада)-Таблетки від захитування та нудоти №25-20

  Таблетки від захитування та нудоти №25

  Pharmascience (Канада)
  93,30 грн.
Вид

Чому дитину закачує і як йому допомогти?

         Навряд чи знайдеться хоч одна мама,яка  не заспокоювала малюка колискуючими рухами. Навіть ліжечка і коляски створюються з урахуванням такої потреби. Так чому ж виникає необхідність застосовувати спеціальні препарати від заколисування для дітей, коли поїздка стає набагато довшою за звичайної прогулянки в парку? За заколисування відповідають мікроскопічні волоски (рецептори) розташовані у внутрішньому вусі малюка. Починаючи з піврічного віку, мозок починає активно отримувати і аналізувати імпульси, що йдуть від цих структур. На початкових етапах свого функціонування вони легко збуджуються і при тривалому подразненні, можуть провокувати надмірне збудження головного мозку. Саме з цього, не варто сильно переживати, якщо дитина схильна до закачування.

Під дією постійних тренувань мозок навчиться адекватно реагувати імпульси, що поступають. Тим більше в допомогу мамам розроблено досить велику кількість лікарських засобів. Зловживати препаратами правда теж не варто. Перед тим, як використовувати будь-який медикаментозний засіб від захитування для дітей, необхідно спробувати полегшити стан заходами, що перемикає увагу. Іноді проста гра, може усунути неприємні симптоми і позбавити від потреби в хімічних речовинах.

Спеціальні таблетки від захитування для дітей, звичайно, бажано мати під рукою, особливо якщо має бути тривала поїздка. Якщо в таку подорож відправляється дитина зі свідомо відомої схильністю до закачування, препарати краще давати завчасно. Це допоможе уникнути психологічної травми від тривалого впливу неприємних симптомів. У даній ситуації для тренувань більше підійдуть нетривалі поїздки з можливістю періодичних зупинок.

Вибираючи препарат, звертайте увагу на вік, для якого призначене ліки. Ціна таблеток від заколисування для дітей різноманітна. Однак не варто перестраховуватися, купуючи в тривалу дорогу більш дорогий препарат. Пам'ятайте, по можливості, вибирайте ліки вже знайоме організму вашої дитини.