Амінокислоти

Вид
Вид

Що потрібно знати, перед тим як купити препарати амінокислот?

Функція амінокислот в організмі багатогранна. Однак слід розуміти, що така багатогранність обумовлена ​​великим числом представників даної групи речовин. Кожна амінокислота здатна виконувати тільки властиві їй функції. У деяких ситуаціях досить введення тільки однієї амінокислоти, в інших для досягнення бажаного ефекту необхідно використовувати їх комбінації. Відповідно від складу буде залежати і ціна амінокислотних комплексів.

Препарати амінокислот здатні зміцнювати захисну систему організму. Це\я властивість особливо цінна для лікування хронічних соматичних захворювань. Вплив на вироблення біологічно активних речовин нормалізує обмінні процеси в організмі, стимулює регенерацію м'язової тканини. Без участі амінокислот не обходиться і харчування нервової тканини, і проведення нервових імпульсів. Перераховані властивості забезпечили широке застосування амінокислот в різних напрямках медицини, включаючи реабілітацію та спортивну медицину.

Препарати, які містять амінокислоти, випускають в різних фармакологічних формах. Найчастіше форма випуску залежить від властивостей амінокислот,що входять до складу препарату (здатність всмоктуватися в шлунково-кишковому тракті і розподілятися по тканинах організму). Для прийому всередину існують амінокислоти в таблетках, капсулах і порошках. Для парентерального введення деякі амінокислоти випускають в ампулах, що містять розчин для внутрішньом'язових ін'єкцій.

 На сьогоднішній день амінокислоти купити в аптеці або магазинах спортивного харчування не складає ніяких труднощів. Однак перед їх використанням бажано пройти медичне обстеження і уточнити можливі протипоказання до їх застосування. Крім того слід пам'ятати про необхідність дотримуватися рекомендованої дози.

Читати далі...Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення