Вітаміни для дітей

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Вітаміни, призначені для дітей

Нормальне функціонування організму неможливо без повноцінного надходження мікроелементів і вітамінів. Особливо це важливо в дитячому віці, коли відбувається активне зростання тканин і органів. Овочі та фрукти, які можна купити в магазинах, не завжди здатні забезпечити потреби зростаючого організму. Для повноцінного розвитку Вашої дитини вітчизняними та світовими фармацевтами розроблено вітаміни для дітей.

Чим відрізняється комплекс вітамінів для дітей?

Для повноцінного розвитку організм вимагає підтримки балансу між надлишком і дефіцитом поживних речовин. Оптимальні показники змінюються в залежності від способу життя і віку. У нашій аптеці Ви можете вибрати спеціально підібрані дитячі вітаміни для будь-якої вікової групи. Дози і співвідношення компонентів, дозволяють стимулювати інтелектуальний і фізичний розвиток організму, що росте, не допускаючи розвитку гіпервітамінозних ускладнень. Вітаміни для дітей не вимагають спеціальної корекції раціону і повинні застосовуватися на тлі повноцінного харчування. Ціна дитячих вітамінів залежить від форми випуску і виробника. З жувальними формами прийом препаратів перетворюється на смачну і корисну гру. Вітамінний комплекс для дітей, набутий у вигляді саше забезпечить легкий прийом навіть у самих маленьких дітей. Також на нашій сторінці представлені і класичні капсульованих і таблетовані засоби.

Коли приймати дитячі вітаміни?

Безумовно зайвим буде прийом вітамінних комплексів влітку, коли дитина не відчуває підвищеної психоемоційного навантаження у вигляді садка або школи. Тим більше якщо раціон рясніє фруктами і овочами. В такий час педіатр може призначити вітаміни в разі застудних захворювань для стимуляції захисних систем дитини. З цією ж метою вітаміни можуть призначатися в умовах несприятливої ​​епідеміологічної обстановці і різкій зміні клімату. Раціональний прийом вітамінів для дітей дозволить запобігти захворюванням і полегшить дитині пізнавання навколишнього світу.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення