Препарати для стоматології

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...

Зубний біль і причини її виникнення.

Напевно, найефективнішим засобом організму звернути нашу увагу на його проблеми є біль, у нашому випадку зубний біль. У сучасному світі існує багато способів допомогти організму, найголовніше - в потрібний момент знати про їхнє існування. Розглянемо одну з різновидів болю, а саме зубний біль. Він може відрізнятися за інтенсивністю тривалості і провокуючих чинників. Перше що приходить в голову, якщо він не пройшов сам, швидше випити знеболюючий засіб від зубного болю. Найчастіше така дія буде правильною, однак обов'язково вимагає подальшого з'ясування причин, що її спровокували.
 
Слід пам'ятати, що знеболюючі препарати при зубному болю тільки полегшують стан. Повністю позбавитися від болю можна тільки з'ясувавши причину її виникнення.

Розглянемо основні причини болю в області зубів:

 • стонченіе емалевого покриття зубів;
 • каріес;
 • пульпіт;
 • запальні процеси в яснах і періодонті;
 • травматіческіе пошкодження;
 • запальні зміни трійчастого нерва.
Як можна побачити, причин больових відчуттів досить і більшість з них вимагають лікарської консультації і спеціалізованого лікування.

Що робити, якщо з'явився зубний біль?

Найголовніше, що б всі заходи і самостійно використані ліки від зубного болю не завдавало потенційної шкоди при неправильній діагностиці захворювання. Найбільш простий і недорогий захід при зубному болю є полоскання. Полоскання допоможе видалити їжу, яка при попаданні в каріозну порожнину або між зубів може викликати біль. Додаючи в розчин харчову соду, сіль, або ефірні масла можна також домогтися знезаражувальної і протизапальної дії. Перераховані препарати підійдуть і дорослим, і дітям. В аптеках також можна купити спеціальні розчини для полоскання. Стоматологи призначають такі розчини, як засіб від стоматиту (запалення ротової порожнини). До таких розчинів відносяться Ротокан і Стоматидин.
 
Слід пам'ятати, що розчини для полоскання повинні мати температуру, близьку до температури тіла.
 
При гострого болю можна використовувати знеболюючі ліки. Різноманітність таких препаратів дозволяє підібрати засіб, ціна якого буде найбільш оптимальною. Серед найпоширеніших препаратів можна назвати Анальгін, Баралгин, Дексалгин і Кетанов. Ці препарати відносяться до групи нестероїдних протизапальних засобів. Завдяки протизапальної активності їх можна використовувати як ліки від стоматиту в комбінації з іншими заходами. Слід пам'ятати, що навіть найкращі засоби від стоматиту та зубного болю, не завжди можуть замінити спеціалізовану стоматологічну допомогу.
 
У багатьох населених пунктах існують місця  цілодобової стоматологічної допомоги, звернувшись до яких можна запобігти можливим ускладненням.
 • Ще 20 товарів