Сонцезахисний крем

Вид
Вид

На шкіру кожної людини, яка знаходиться на море або в лісі, на річці, на дачі, та й просто на вулиці, безперервно впливають ультрафіолетові промені. Взимку цей вплив не особливо відчувається. Але в спекотні місяці воно нерідко стає причиною запальних процесів або опіків. Захиститися від згубного впливу сонця можна за допомогою спеціального сонцезахисного крему.

Особливості косметичного засобу

Як і всі сучасні сонцезахисні засоби, крем покликаний протистояти згубному впливу сонця на шкірний покрив. Головний фактор ефективності - SPF-захист. Англійська абревіатура в даному випадку розшифровується, як фактор захисту від впливу сонця.

Власницям блідої шкіри доцільно надати перевагу крему з SPF 40-50, смаглявим людям буде цілком достатньо SPF 8. Важливо ознайомитися зі складом такої косметичної продукції. Обов'язкові елементи засобів - авобензон, окис цинку, діоксид титану. Ці компоненти захищають шкіру від сонячної радіації. Але консистенція не повинна бути надмірно рідкою. Косметичний засіб краще підібрати під тип шкіри. Грамотний підхід дозволить здійснити вигідну покупку.

Критерії вибору сонцезахисного крему

Як і будь-яка аптечна косметика, сонцезахисний крем вимагає відповідального підходу при виборі. Його підбирають, орієнтуючись на певні критерії. У їх числі:

  • сезон - восени і навесні досить SPF 15-30, в спеку - не менше 30, для пляжу - 50.
  • тип засобу - сонцезахисні креми бувають фізичними (оксид цинку), мінеральними (діоксид титану), хімічними (авобензон), комбінованими (оптимальне поєднання всіх компонентів);
  • вік і фототип шкіри - зрілий шкірний покрив швидше втрачає колаген, чутлива і світла шкіра схильна до обгорання, тому важливий вищий захисний фактор;
  • доглядаючі компоненти - в складі сучасних сонцезахисних засобів передбачаються вітамінні комплекси і натуральні добавки у вигляді рослинних екстрактів, олій, рідких протеїнів.

Фахівці рекомендують віддати перевагу максимально натуральні склади засобів. Для отримання якісного зволоження і захисту, потрібно наносити крем за півгодини до виходу на спеку. Зазначеного часу буде досить, щоб фільтри пристосувалися до шкіри, активувавши захист. На зони прямого попадання - декольте і плечі. Наносити засіб слід максимально багато. Процедуру повторюють згідно з інструкцією.

Зручність онлайн замовлення

Щоб ультрафіолетові промені не завдали серйозного пошкодження шкірі, застосовують сонцезахисний крем з високим SPF-захистом. Купити якісний засіб, який допоможе протистояти ультрафіолетовому випромінюванню, можна недорого на сайті компанії Аптека Доброго Дня. У широкому асортименті аптечної косметики представлені товари з різним ступенем SPF-захисту. Вибрати і замовити оптимальний варіант можна безпосередньо онлайн на сайті або зателефонувавши нам. Завжди є знижки і акційні пропозиції. Ми здійснюємо оперативну доставку по Києву, Харкову, Львову та іншим містам України.