Препарати при кишкової інфекції

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Що може призвести до кишкової інфекції?

Кишкова інфекція розвивається при вживанні недоброякісних продуктів, немитих овочів і фруктів, їжі, яка пройшла недостатню термічну обробку. Також при недотриманні правил особистої гігієни або вживання сирої води. При появі перших симптомах варто почати застосування ліків проти кишкової інфекції.

Чи існують препарати профілактики кишкових інфекцій?

Для того, щоб запобігти захворюванню, необхідно дотримуватися правил особистої гігієни і харчуватися якісними продуктами. В окремих випадках, якщо все-таки існує ризик розвитку кишкової інфекції, необхідно приймати такі засоби, які на ранніх стадіях допоможуть запобігти розвитку захворювання. Вони пов'язують збудника на перших етапах і виводять його з організму. У нашій аптеці широко представлені препарати, що застосовуються при кишкової інфекції, як для лікування, так і профілактики.

Які клінічні прояви кишкової інфекції?

Першими ознаками хвороби є нудота, блювота і діарея. До них також можуть приєднуватися біль в животі, загальна слабкість і підвищення температури. Залежно від вираженості клінічних проявів можуть розвиватися ускладнення, такі як зневоднення, падіння тиску, інфекційно-токсичний шок. При появі перших ознак слід звернутися до лікаря і негайно почати прийом ліків для лікування кишкової інфекцій.

Які є препарати проти кишкової інфекції?

В навколишньому середовищу знаходиться безліч збудників, які можуть привести до захворювань, узагальнено звані кишковими інфекціями. Медикаменти, які застосовуються в цих випадках, відрізняються один від одного впливом на той чи інший мікроорганізм, що викликав інфекцію. Препарати від кишкової інфекції діляться на засоби антибактеріальної терапії і симптоматичної. Перші впливають на причину хвороби, тобто збудника, а другі на клінічні прояви, які він викликав.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення