Препарати спазмолітики і пропульсанти

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Спазмолітики і пропульсанти - це ліки, які розслаблюють м'язову тканину і таким чином знімають спазм.

У нашому організмі м'язи грають одну з найголовніших ролей. Вони складають каркас тіла людини, що дозволяє нам рухатися і здійснювати різні функції. Але мало хто здогадується, що мускулатура присутня також в порожніх органах, таких як шлунок, сечовий міхур, серце, бронхи, стінки судин. Основним завданням цієї тканини є її здатність до скорочення і розслаблення, що, наприклад, дозволяє їжі рухатися по шлунково-кишковому тракту, КРОВІ по судинах текти, а в легких регулювати силу вдиху. Але іноді виникають стани, при яких м'язова тканина скорочується і протягом тривалого часу не розслабляється або сила скорочення настільки велика, що призводить до больових відчуттів.

Саме в цих випадках ефективними є препарати спазмолітичної дії. Вони швидко і ефективно допомагають пацієнту поліпшити його стан. Спазмолітики препарати широкодоступні і часто застосовуються в медичній практиці для купірування больового синдрому при менструальної болю, нападах ниркової коліки, головного болю напруги. Залежно від сили больових відчуттів можуть застосовуватися таблетування форми або розчини в ампулах для ін'єкційного введення. Також спазмолітики входять в список препаратів для комплексної терапії різних захворювань, таких як сечокам'яна хвороба, бронхіальна астма, холецистит, гастрит і ін. Люди, які страждають вищепереліченими хворобами завжди повинні мати в своїй аптечці ліки, які знімають спазм.

У нашій аптеці представлений широкий вибір лікарських препаратів, серед яких ви зможете вибрати те, що вам необхідно. Ціни на спазмолітики варіюються, що дозволить підібрати вам необхідні ліки.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення