Бахіли

Вид
Вид

Спеціальні захисні чохли, що носять на ногах, розроблені для попередження забруднення взуття і підлогового покриття, знайшли своє застосування в багатьох сферах людської діяльності. Користь, яку вони приносять і доступна ціна на одноразові медичні бахіли, міцно закріпила їх у сфері охорони здоров'я. У лікарнях і поліклініках подібна продукція завойовує статус обов'язкового атрибута. Не зайвою вона буде і при візиті лікаря додому. Крім цього, її використовують в салонах краси, дитячих садах, музеях, спортивних комплексах, виробничих об'єктах і інших установах. Таким чином, корисно мати під рукою такі вироби.

Як вигідно купити бахіли або фактори формування ціни

Поширення в медичній практиці отримали одноразові моделі з поліетилену та спанбонду. Виконуючи свої основні завдання, вони відрізняються компактністю, універсальністю розміру, простотою і комфортом використання та низькою собівартістю. У медичних установах продаж бахіл здійснюється в спеціальних автоматах, або аптечних пунктах. Це зручно, проте при необхідності багаторазового відвідування вигідніше купувати їх заздалегідь. Наприклад, купити одноразові бахіли за оптовими цінами можна в інтернет аптеці. Щоб експлуатація не закінчилася на етапі надягання, і вам не доводилося переплачувати, звертайте увагу на технічні особливості. В аптеці можна купити бахіли одноразові з наступних різновидів:

Низькі. Найпоширеніший варіант, який доходить до рівня щиколоток.

Високі. Купити такі одноразові медичні бахіли рекомендують для захисту від бризок. Ще їх називають ветеринарними через затребуваність фахівцями даної галузі.

На гумці або зав'язках. Зав'язки забезпечують кращу фіксацію, проте ускладнюють надягання. Альтернативним варіантом можуть стати вироби з подвійною резинкою.

Гладкі або текстурні. Наявність шорсткості і рельєфу зменшує ковзання, що підвищує безпеку на слизькому покритті.

Стерильні. Підвищена ціна на одноразові бахіли, що пройшли стерилізацію, роблять обгрунтованим їх вибір для особливих приміщень. До таких приміщень належать спеціалізовані палати для пацієнтів зі зниженим імунітетом і операційні.

Також варто звернути увагу на щільність матеріалу, якщо ціни на медичні бахіли порівняно занижені.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення