Кондиціонери

Вид
Вид

Лікарі-трихологи, перукарі радять використовувати в парі з шампунями особливі засоби - кондиціонери. Залежно від виробника, цей продукт ще можуть називати бальзамом. Але багато споживачів все ще не знайомі з особливостями дії кондиціонерів, тому продовжують ігнорувати базове правило в догляді за волоссям. І ця думка помилкова, оскільки використання кондиціонера - це користь для краси і здоров'я вашого волосся.

Чим корисні кондиціонери:

  • закривають лусочки волосся після миття;
  • нейтралізують дію агресивних компонентів у складі шампуню;
  • захищають волосся від вимивання цінного кератину;
  • продовжують ефект фарбування волосся;
  • роблять пасма більш слухняними, податливими в укладанні;
  • надають лікувальний ефект відновлення волосся;
  • захищають від заплутування, полегшують розчісування.

При кожному митті розкриваються лусочки волосинок. Це відбувається через вплив солей важких металів, які у великій кількості містяться в будь-який водопровідній воді. Чим це загрожує волоссю? Вони стають незахищеними, сухими і слабкими. Розкриті лусочки - причина волосся, що січеться. Щоб пасма залишалося красивим і здоровим, після кожного миття лусочки потрібно закривати. Тим самим ви захищаєте волосся від вимивання кератину - структурного матеріалу. Саме кондиціонер вирішує проблему миття волосся неякісною водою.

Важливе правило використання кондиціонерів

У складі цих засобів є активні зволожуючі компоненти. Наприклад, натуральні рослинні олії, кератин. Якщо наносити засіб по всій довжині волосся, то вже до кінця дня вони будуть виглядати маслянистими, несвіжими. Тому будь-який кондиціонер можна наносити на скальп. Відступіть від коренів волосся на 5-7 см і розподіліть рівномірно засіб по довжині.

При покупці кондиціонера також варто враховувати його принцип дії. Завдання у всіх кондиціонерів однакове, але діють вони все ж по-різному.

Види кондиціонерів:

  • засоби, що змиваються (ополіскувачі),
  • незмивні,
  • кондиціонери, призначені для миття волосся.

Як діють кондиціонери, що змиваються

Це найпопулярніший і найефективніший вид кондиціонерів. Його наносять безпосередньо після миття голови шампунем. У ополаскувачів дві найважливіші функції. По-перше, вони захищають волосся від водопровідної води. По-друге, шампуні в своєму складі містяться ПАР, тобто поверхнево-активні речовини. Вони дозволяють ретельно вимивати волосся, але при цьому агресивно впливають на волосся і шкіру голови. Ці речовині неможливо змити звичайною водою. Тому вони мають властивість накопичуватися в складі волосся, викликаючи їх ламкість, випадання, тьмяність.
Завдання кондиціонера - нейтралізувати дію ПАР, повністю змити їх з волосся. Так ви захищаєте волосся від пересихання, надаєте дбайливий догляд. Після використання ополіскувача волосся стає гладким, блискучим, легко розчісується.

Як працюють незмивні засоби

Це продукти, які поєднують відразу дві функції: зволоження і стайлінг. Для зручного розподілу незмивні кондиціонери, як правило, випускаються у вигляді спрею (рідше - це гелі і креми). Його рекомендовано наносити на вологе волосся, розподілити, а після цього приступити до звичної укладки. Крім базового догляду, незмивний кондиціонер виконує роль засобу для стайлінгу: тримає форму локонів, захищає від вологи і УФ-променів, може використовуватися як термозахист від фена, прасування, плойки.

Що таке кондиціонер для миття волосся

Це особливий вид продукту, який заміняє шампунь. В такому кондиціонері відсутні ПАР, він не піниться, виконує функції очищення і догляду. Зверніть увагу, такі типи кондиціонерів погано вимивають шкірне сало, але дбайливо доглядають за волоссям. Тому ідеально підходять для власниць сухого волосся, але не використовуються на жирному волоссі.

Де купити кондиціонери для волосся

Інтернет-аптека Доброго Дня - це величезний вибір якісних і сертифікованих засобів по догляду за волоссям. У каталозі нашого сайту представлені кондиціонери кращих виробників, Ви зможете підібрати ефективні кондиціонери, бальзами, олії, ополіскувачі і маски для волосся.