Анальгетики

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Анальгетики список ліків усувають біль.

Розглядаючи список препаратів надають знеболюючу дію можна виявити протизапальні, антиагреганти і знайомі з дитинства жарознижуючі засоби. Ці ліки потрапили до переліку не випадково. Вони є представниками великої групи препаратів об'єднаних під назвою нестероїдних протизапальних засобів. Подібні речовини володіють всіма перерахованими властивостями. Однак це не означає, що можна купити будь-які нестероїдні анальгетики, і вони будуть надавати однакову дію. Розроблені на сьогоднішній день препарати володію значними відмінностями в вираженості кожної властивості, що позиціонує їх переважне використання. Ступенем вираженості цільових ефектів і побічних реакцій також визначається ціна таких анальгетиків. Крім названих ліків перелік включає наркотичні речовини.
 
Ці ліки вимагають особливого призначення лікаря. Наркотичні анальгетики список препаратів з подібною активністю затверджений на законодавчому рівні, використовуються в основному в онкології, травматології та хірургії.
 
Використовуючи ліки анальгетики завжди потрібно зіставляти користь і можливу шкоду від їх використання. Побічні реакції розвиваються, як правило, при тривалому використанні або застосування завищених доз. Отже, слід прагнути максимально, скоротити період лікування і вибирати тільки препарати, що володіють вираженим цільовим дією.
Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення