Косметика для нігтів

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Косметика для нігтів

 Як і шкіра рук, нігті також потребують особливого догляду протягом цілого року. Наприклад, взимку вони висушуються і дуже рясно втрачають вологу, що призводить до крихкості і появи тріщин. Влітку нігті забруднюються, стають грубими і ламкими, а навесні і восени - втрачають природну пружність. Щоб цьому запобігти, необхідна спеціальна косметика для нігтів. Це професійні комплексні засоби, насичені корисними речовинами. Залежно від компонентного складу, така косметика наситить нігті вологою і поживними речовинами.

 Крім описаних сезонних чинників, нігті страждають від відсутності вітамінів, незбалансованого харчування, надлишку манікюру і недостатньо дбайливого догляду. Професійна косметика для нігтів покликана вирішувати різні проблеми нігтьових пластин, повернути їм здоровий колір, зволожити, наситити вітамінами і елементами, які необхідні для повноцінного функціонування.

Види і групи косметики для нігтів

Спеціальні засоби по догляду діляться на наступні групи, в залежності від функціонального призначення:

для прискорення росту;
для зміцнення пластини нігтя;
для видалення кутикул;
зволожуючі засоби;
косметика, відновлює захист пошкоджених нігтьових пластин.
При цьому ефективність кожного із зазначених засобів безпосередньо залежить від регулярності їх застосування. Вибираючи косметику для нігтів, необхідно обов'язково звертати увагу на склад. Засоби мають містити тільки натуральні компоненти, екстракти лікарських рослин, вітаміни і мінерали в належній кількості.

Сучасна косметологія пропонує великий вибір різних кремів, тоніків, гелів, емульсій і масел. Використання кожного з цих видів залежить від призначення самого продукту. Так, зволожуючі і живильні креми для нігтів застосовуються щодня: вони допомагають відновити втрачену рідину і надають шкірі пружність, роблячи її підтягнутою. При цьому сухі і потріскані нігті слід обробляти в два рази частіше звичайних. Спеціальні ванночки для зміцнення кутикул потрібно робити не рідше, ніж 1 раз в тиждень.

Ще один важливий фактор - покупка професійної косметики для нігтів. У звичайних магазинах продаються, як правило, бюджетні оздоровчі з декоративних ліній. Вони відрізняються сумнівною якістю і можуть навіть зашкодити, оскільки їх компонентний склад і діючі речовини не перевіряються в науково-дослідних лабораторіях. Тому купувати таку косметику необхідно виключно в аптеках, де продається сертифікована продукція. Також рекомендується віддавати перевагу перевіреним брендам, успішно зарекомендували себе на ринку лікувальної косметики.

  • Ще 60 товарів