Протиалергічні препарати для дітей

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Які протиалергічні препарати для дітей необхідно мати в аптечці?

         Якщо у вашій родині з'явилася дитина, домашня аптечка повинна поповнитися цілою низкою необхідних компонентів, одним з яких є препарати від алергії. В екстрених ситуаціях звичайно можна скористатися і деякими препаратами для дорослих. Правда попередньо обов'язково слід уточнити чи дозволено застосування діючої речовини у дітей відповідного віку і можливість розділення дорослої дозування на частини необхідні вашому малюкові.

Якщо засіб від алергії для дітей вибирається завчасно, рекомендується зупинити свій вибір на ліках з групи антигістамінних препаратах. У цій групі можна підібрати протиалергічний препарат, який можна сміливо використовувати навіть у дітей до року. Ліки від алергії для дітей з більш активних груп, варто тримати в аптечці, тільки якщо присутня висока ймовірність розвитку важких алергічних реакцій. До того ж антигістамінні препарати можуть знадобитися не тільки при алергії, а й при підвищенні температури інфекційного походження. Оптимальним буде вибір лікарської форми,що  забезпечує простоту дозування для постійно зростаючого організму малюка. Незалежно від країни або марки виробника немає препаратів повністю позбавлених ризику побічних явищ.

Однак ці явища може бути різними. Наприклад, антигістамінні препарати володіють певним снодійним ефектом, що зменшується в кожному наступному поколінні даних речовин. З огляду на параметри ефективності, наявності побічних реакцій, швидкості і тривалості дії, слід індивідуально підбирати найбільш підходящі препарати проти алергії для дітей. У виборі може допомогти педіатр, що спостерігає вашої дитини і особистий досвід. Наостанок хочеться також відзначити необхідність регулярного контролю за вмістом домашньої аптечки з метою своєчасної заміни ліків здатних виручити вас в потрібну хвилину.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення