Препараты для лечения почек

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Препарати для лікування нирок

 Нирки є одним з головних органів людини і здоров'я організму в цілому, теж залежить від них. Нирки виводять продукти життєдіяльності і фільтрують організм. При порушенні нормальної функції цього органу страждає кісткова система, шкіра, робота печінки, підшлункової залози і серця. Також нирки відповідають за синтез більш 100 гормонів і, якщо щось не працює належним чином, страждає весь організм. І так важливо вчасно займатися профілактикою або лікувати хворобу, і досвідчені фахівці призначають препарати для лікування нирок.

         До найпоширеніших хвороб можна віднести:

 - Пієлонефрит

- Гломерулонефрит

- Почечнокаменная хвороба

- Кісти в нирках

Кращі ліки від нирок

Виходячи із симптомів, лікар призначає лікування. Препарати для лікування нирок діляться на кілька груп.

Спазмолітики (спазмол, нош-па, папаверин, спазмоверін), ці препарати здатні зняти спазм і послабити або усунути біль. Вони доступні в будь-якій аптеці за доступною ціною.

Знеболюючі (кетанов, анальгін, баралгін, максиган, сінтодон) препарати, які здатні усунути біль і неприємні відчуття.

Антибіотики призначають у тому випадку, якщо хвороба набула хронічного характеру і протікає важко. До таких відносяться (фурадонін, фуразолін, офлоксацин). Такі препарати необхідно приймати тільки за призначенням лікаря і курс лікування Мінімальний Повинен бути не менше 7 днів.

Рослинні уроантисептики (Канефрон, Фитолизин). Вони діють на запальний процес і усувають його. Однак такі ліки від нирок протипоказані при нефрозе, каменях, і алергії до компонентів препарату.

Вітаміни (вітамін В, С, препарати кальцію). Якщо є камені в нирках або в сечовивідних шляхах, мікроелементи протипоказані.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення