Медичні халати

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Ще в першій половині дев'ятнадцятого століття лікарям не прийшло б у голову купити медичний халат для своєї роботи. Операції та інші лікувальні маніпуляції проводили в повсякденному одязі, при необхідності надягаючи фартух. Кров і бруд на ньому не вважалася чимось соромним, показуючи досвідченість власника. Сучасні погляди на чистоту, під час надання допомоги хворим, з'явилися завдяки науковій і практичній роботі Луї Пастера і Джозефа Лістера. Впровадження стерилізації торкнулася і одягу, що її знебарвлювало. Так з'явився білий одяг, що став символом медпрацівників і гарантією чистоти. У сучасній системі охорони здоров'я біла форма втратила свою монополію. Купити медичний халат в аптеці можна будь-якого кольору і фасону. Сучасні методи стерилізації та якість матеріалів зняли обмеження з колірного різноманіття. Однак при виборі, слід враховувати вимоги до медичного одягу, прийняті в конкретному лікувальному закладі.

Які медичні халати можна купити в Україні?

Виробники спецодягу регулярно урізноманітнюють асортимент, запропонований студентам медичних вузів і персоналу лікувальних установ. Крім класичних виробів з рівним кроєм і довгим рукавом зустрічаються моделі з запахом, що мають укорочений рукав, додаткові кишені, вишивку та інші елементи декору. Особлива різноманітність спостерігається у виробах для жінок, але і для чоловіків знайдеться не один варіант. Серед спеціальних пропозицій - робоча форма великого розміру і одяг для вагітних.

З практичної точки зору всі пропозиції можна розділити на три групи:

  • Стерильні - являють собою одноразові вироби, створені, як альтернатива багаторазової стерилізації. Відрізняє такий халат медичний ціна, знижена завдяки використанню більш дешевих матеріалів.
  • Нестерильні - використовуються під час навчання, повсякденної роботи і відвідування людьми хворих в стаціонарах. Медичний халат для відвідувачів аптека пропонує у вигляді одноразового виробу з нетканого матеріалу.
  • Хірургічні- має особливості крою, для зав'язування ззаду і зелений або синій колір. Кольорове рішення покликане зменшити навантаження на зір від яскравого світла і створити контраст для червоного, за рахунок крові, операційного поля.

Важливим критерієм для вибору є матеріал, з якого виготовлено виріб. Якщо ви вирішили відвідати, кого-небудь у лікарні і вам необхідно купити медичний халат недорого, оптимальним варіантом будуть моделі для відвідувачів з спанбонду. Також цей матеріал завоював популярність для виготовлення одноразового хірургічного одягу. Для повсякденної форми можуть використовуватися натуральні і синтетичні матерії. Синтетичні тканини не мнуться і легко очищуються, що робить їх практичними. У той час, як бавовна, або льон комфортні для тіла, особливо в літню пору. Альтернативними варіантами є комбіновані тканини.

Щоб заощадити, можна купити медичний халат в роздріб або оптом. У даній ситуації вибір залежить від необхідного вироби і цілі його придбання.

  • Ще 20 товарів