Препарати для сечостатевої системи

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Засоби, що регулюють сечостатеву систему

             На даній сторінці представлені препарати, призначені для лікування захворювань двох тісно пов'язаних між собою систем організму сечовидільної і репродуктивної. Тут Ви можете підібрати необхідний препарат, купити ліки призначене лікарем і ознайомитися з короткою інструкцією до нього.

         Що містять препарати для нирок і сечового міхура?

             У нашій аптеки широко представлені засоби, що містять як синтетичні, так і природні компоненти. Екстракти рослин містять вітаміни для нирок і сечового міхура. Завдяки ним вже багато років лікують запальні захворювання сечовидільної системи. Такі препарати, як правило, комбінуються з цілого ряду лікарських рослин.

         Які ефекти надають вітаміни для статевої системи та сечовидільної системи?

             Залежно від підібраного списку компонентів спрямованість і інтенсивність дії різних препаратів може змінюватися. Практично всі препарати мають протизапальний ефект. Особливе значення він має, якщо використовувати вітаміни при запаленні придатків. Ще одним важливим ефектом э сечегонна дія, яка перешкоджає появі і сприяє виведенню каменів. Також виведенню каменів сприяють спазмолітична дія деяких компонентів.

         На що впливають вітаміни для репродуктивної системи?

             До цієї підгрупи відносяться ліки, які ділять за статевою спрямованості. У чоловіків вони використовуються для полегшення перебігу хронічного простатиту, відновлення потенції, а для жінок розроблені засоби, які нормалізують її гормонального фону.

         Вітаміни для надниркових залоз і їх роль в лікування сечостатевої системи?

             Біологічно активні речовини або бади для наднирників використовують для нормалізації їх функціонольной активності. Лікувальний ефект досягається нормалізацією рівня гормонів відповідають за мінеральний обмін і відповідно сечовиділення.
Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення