Препарати від варикозу, венотоникі

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Препарати від варикозу, венотоникі

 Для тих, хто працює стоячи або багато ходить, а також має генетичну схильність, хронічна венозна недостатність (вона ж - варикоз, варикозне розширення вен), виявляється реальною загрозою, і стикається з нею все більшу кількість людей.

На ранніх стадіях захворювання цілком ефективні венотоникі - препарати для лікування судинних патологій на основі флавоноїдів, рутозидів і ряду інших активних речовин. Добре зарекомендували себе і препарати для лікування варикозу на основі гепарину з рослинними компонентами.

Препарати від варикозу на основі флавоноїдів

 Зараз найбільш затребуваними і ефективними вважаються препарати на основі флавоноїдів. В першу чергу - діосміну і гесперидину. Діосмін підвищує тонус вен, покращує мікроциркуляцію крові і забезпечує краще функціонування капілярів. Гесперидин сприяє виробленню колагену і зміцненню сполучної тканини, володіє ангіопротекторними і протизапальними властивостями. Застосовуються як окремо (Діосвіт, флебодіа і гесперидин), так і спільно (детралекс, веносмін).

Перевірені часом препарати, діючою речовиною яких є аналог рутина - троксерутин (троксерутин, троксевазін, венолан). Це дієві і з малою кількістю побічних ефектів венотоникі за доступними цінами.

 Ліки від варикозу на основі гепарину і кінського каштана

 Гепарин - це антикоагулянт, який застосовується при варикозному розширенні вен для запобігання утворенню тромбів. Часто застосовується в поєднанні з гликозидом есцином, які добувають з насіння кінського каштана. Серед цих препаратів можна назвати Венітан і Аесцин. Застосовуються вони і окремо (гепарин, ліогель і есцин, Веноплант).

Можна купити і ліки від варикозу суто рослинного походження - креми з кінським каштаном в комплексі з іншими рослинними добавками.

Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення