Ферментні препарати

Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
Вид
Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Що таке ферменти?

Ферменти або ензими - це речовини, які беруть участь в прискоренні хімічних процесів в організмі людини. Що б отримати все необхідне для повноцінного функціонування організм повинен розщепити ту їжу, яку ми їмо. Для цього існують біологічно активні речовини, тобто ферменти, які виробляються клітинами підшлункової залози, стінкою шлунка, тонкого і товстого кишечника. Але кожен фермент має специфіку впливати на конкретну речовину. Так, наприклад, в шлунку частково перетравлюються тільки білки, для чого існує ферменти пепсин і ренін. Гормони підшлункової залози (протеаза, ліпаза і амілаза) мають більш різноманітну дію і вже на цьому етапі розщеплюються не тільки білки, а жири і вуглеводи.

Для чого потрібні ферменти як препарати?

Але ні для кого не секрет, що порушення в процесах травлення є ледь не першими в списку найбільш поширених захворювань. От саме в цьому випадку і приходять на допомогу штучно синтезовані ферментні препарати. Такі хвороби як гастрит, панкреатит, холецистит є у кожної третьої людини. Якість і характер їжі, що вживається нами, не завжди може бути на рівні. Умови прийому їжі також іноді залишають бажати кращого. Всі ці зовнішні та внутрішні фактори можуть призводити до порушення вироблення ензимів і тим самим викликати неприємні, а іноді і хворобливі, відчуття. Синтетичні ферменти - ліки, які отримані шляхом проведення хімічних реакцій з клітинами підшлункової залози тварин. У лікарській практиці ферментами називаються лікарські препарати, що містять в своєму складі речовини, які допомагають процесам травлення шляхом заміщення або доповнення недостатності вироблення ферментів клітинами організму.

Які ферменти можна купити в аптеці?

Для того, щоб купити правильні ферменти в аптеці, необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем, щоб він міг підібрати той препарат, який необхідний саме вам. А купити за ферменти за доступними цінами ви завжди можете в нашій аптеці.

 • Ще 20 товарів
 • Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

  Продовжити покупки
  Оформити замовлення