Ліки від астми

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Препарати від астми

 Бронхіальна астма є важким хронічним захворюванням, на яке страждають мільйони людей різного віку. Воно супроводжується збільшеною чутливістю бронхів, спричиненою запальним процесом. При цьому реагувати на напади захворювання слід негайно, так як без застосування спеціальних препаратів від астми можливе настання летального результату.

 На сьогоднішній день лікування даного порушення здійснюється з використанням двох груп лікарських засобів - базисних і ліків екстреної допомоги. Перша - це основні препарати, дія яких спрямована на зменшення запального процесу, що протікає в бронхах, а також на розширення просвіту. Друга ж група призначена для полегшення стану хворого під час нападів.

 Особливості базисних препаратів для лікування астми

Дана група засобів представлена ​​ліками в формі інгаляцій, таблеток або ін'єкцій. Їх необхідно приймати щодня, в не залежності від самопочуття пацієнта. Комбінування різних препаратів здійснюється на підставі ступеня тяжкості конкретних патологій.

Вона може бути:

I - найбільш легкою. Як правило, не вимагає застосування навіть базисних ліків від астми - досить препаратів короткої дії, що призначаються для купірування таких нападів.
II - в більшості випадків вимагає застосування інгаляційних гормонів. Якщо ж останні неефективні, призначають кромони або теофілін.
III - при такому діагнозі використовуються різні комбінації препаратів на основі гормонів і засобів, що розширюють бронхи і володіють пролонгованою дією.
IV - найбільш важкою. При такій мірі потрібно використовувати як інгаляційні, так і таблетовані гормони. Часто комбінують глюкокортикоїди і бронхорасширяющих кошти.
 Базисна терапія не здатна привести до повного виліковування. Вона спрямована, в першу чергу, на профілактику частих нападів, поліпшення дихальних функцій, а також зниження частоти використання препаратів короткої дії. Базові курси проводяться періодично, протягом всього життєвого циклу пацієнта з коригуванням ліків від астми і їх дозування під суворим лікарським контролем. Кожні 4 місяці виконується динамічне спостереження за пацієнтами. При цьому оцінюється клінічна картина, кількість і частота звернень, повсякденна активність, необхідність застосування препаратів короткої дії, показники функцій зовнішнього дихання та побічні ефекти терапії. У разі низької ефективності лікування, дозування коригуються.

 Ліки від астми для екстреної допомоги

У цю групу, як правило, входять препарати короткої дії, призначені для купірування важкого стану. Їх виражений ефект настає відразу ж після вдихання і вони можуть використовуватися як в якості засобу першої допомоги, так і в складі базисного лікування. При середньо-і важких приступах бронхіальної астми слід якомога швидше викликати швидку медичну допомогу, оскільки неефективність проведених інгаляцій може привести до астматичні статусу - станом, небезпечним для життя.

Дозування, кратність прийому, схема використання ліків повинні бути узгоджені з лікарем. Самолікування небезпечно! 

  • Ще 60 товарів