Гормональні мазі

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. ...

Що таке гормональні мазі?

Гормональні препарати це потужні коректори біологічних процесів в організмі. Виразність і багатогранність їх дії вимагає зваженого підходу під час призначення таких препаратів. Для забезпечення місцевого впливу, дані речовини можуть вводитися до складу м'яких лікарських форм, однією з яких є мазь. Крім гормональних компонентів в них можуть бути присутні й інші лікарські речовини, однак навіть такі ліки прийнято називати гормональними мазями.
 

В яких ситуаціях можна використовувати гормональні мазі для шкіри?

Незважаючи на те, що гормональні препарати для місцевого використання мають більшу безпеку щодо системних ускладнень їх призначення повинно бути строго обґрунтованим. Як правило, такі препарати призначають, якщо альтернативні методи лікування є малоефективними або симптоми захворювання мають значну вираженість. Практично будь-яка гормональна мазь від шкірних захворювань проводитися на основі глюкокортикостероїдних гормонів. У дерматології, такі кошти використовують для лікування запальних і алергічних захворювань шкірних покривів. Більшість гормональних ліків не можна застосовувати, якщо в зоні їх використання є інфекційний процес. Однак в цьому правилі є винятки, які слід уточнювати у лікаря або в анотації до конкретного препарату.
 

Заходи безпеки при використанні гормоносодержащіх мазей.

Різні гормональні речовини можуть відрізнятися виразністю дії. Отже, вибираючи препарати зі списку гормональних мазей, слід враховувати діючу речовину, призначену лікарем. Для попередження системних ускладнень слід уникати перевищення рекомендованої тривалості лікування і максимально скорочувати площу шкіри, на яку наноситься препарат.
Читати далі... Назад...
Продукт {{var product.name}} был удален из Вашей корзины

Продовжити покупки
Оформити замовлення