Підгузки

Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Вид
Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Дитячі підгузники - помічники сучасних батьків.

В даний час підгузники стали незамінними помічниками для багатьох сучасних батьків. Якщо перед батьками постає вибір: регулярно прати гори повзунків, після чого лікувати дитину від подразнень шкіри, або віддати свій вибір на користь одноразових підгузників, більше 70% опитаних мам і тат, однозначно голосують за останній варіант.
Однак, головне питання полягає в тому, наскільки підгузники нешкідливі для дітей і як вибрати якісний продукт.

Вибираємо підгузники для дітей

Як з'ясували експерти, якісний підгузник повинен виконувати дві основні функції: швидко абсорбувати вологу і надійно утримувати її всередині. Однак, ідеальним вважається підгузник, який добре пропускає повітря і шкіра малюка може дихати.
Для того, щоб визначити рівень проникності повітря, підгузник поміщають в спеціальний прилад, в якому повітря подається під постійним тиском 5 атмосфер. Потім прилади визначають який обсяг повітря пропустив дитячий підгузник. Всі підгузники, які представлені в нашому інтернет-магазині мають сертифікат про проходження ряду лабораторних випробувань і відповідають всім міжнародним стандартам якості.

Сухо, значить комфортно

Ще одним якісним показником підгузника є кількість вологи, яке він здатний утримати в собі і, відповідно, той обсяг рідини, який підгузник видає назад при натисканні на нього. У каталозі нашого магазину ви можете знайти тільки ті вироби, які відповідають всім медичним нормативам.

Де купити дитячі підгузники?

Якщо вам необхідний якісний продукт, ви завжди можете знайти його в нашій веб - аптеці. Ми пропонуємо своїм відвідувачам найширший вибір підгузників за доступними цінами. Звертайтеся до нас в будь-який зручний час і оформляйте покупку на нашому офіційному сайті.
Якщо у вас виникли будь-які питання, ви можете зв'язатися з представниками нашого інтернет-магазину і отримати безкоштовну професійну консультацію.
  • Ще 60 товарів